Konto za Zero w PKO BP nowej odsłonie. Zmiany od 1 marca

  • 26 Lut 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
W porównaniu do poprzedniej wersji konta, propozycja PKO BP jest korzystniejsza dla klienta. Bank obiecuje brak opłat za prowadzenie rachunku i karty debetowej. Za darmo można też wypłacać ze wszystkich bankomatów.
Konto za Zero w PKO BP nowej odsłonie. Zmiany od 1 marca

Co się zmieni w Koncie za Zero?

Zmiany dotyczą kont osobistych, które zostaną otwarte od 1 marca i obejmują:

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wielowalutową kartę debetową, przy pięciu transakcjach bezgotówkowych miesięcznie kartą lub BLIKIEM (dotychczas trzeba było płacić kartą przynajmniej 300 zł miesięcznie) – w innym wypadku płaci się prowizję w wysokości 10 zł,
  • 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów za granicą.

Jak mówi Paweł Placzke, Dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualnego: Propozycja nowego PKO Konta za Zero jest reakcją na oczekiwania klientów, którzy wchodzą w okres największej aktywności zawodowej, korzystają intensywnie z konta, płacą telefonem, zegarkiem lub kartą w kraju i za granicą. Tworzymy szczególnie dogodne warunki dla tych, którzy chcą korzystać z nowych technologii i oczekują sukcesywnego rozwoju i coraz większego komfortu przy korzystaniu z telefonu czy komputera w codziennych kontaktach z bankiem. Wszystkie podstawowe operacje jak przelewy, płatności realizowane przy wykorzystaniu serwisu internetowego iPKO i aplikacji IKO są w nowym koncie bezpłatne. Tak jak korzystanie z karty, gdy zapłacimy nią nawet za drobne zakupy tylko 5 razy w miesiącu. Stawiamy na aktywne korzystanie z konta oraz samodzielne zarządzanie nim przez urządzenia mobilne.

Konto osobiste PKO Banku Polskiego możesz założyć w placówce lub przez internet. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.pkobp.pl, a umowę dostarczy kurier.

Nową ofertę będzie promowała kampania marketingowa, która ruszy 2 marca.

Inne korzyści dla klientów PKO BP

Klienci mają wygodny dostęp do swoich środków i produktów finansowych, dzięki aplikacji mobilnej. Bank oferuje szeroki wachlarz usług drogą cyfrową np. e-administrację. W iPKO można złożyć wniosek o dokumenty: dowód osobisty czy prawo jady.

Funkcja walutowa jest dostępna dla dziesięciu walut: EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK, SEK, CZK, HRK i HUF, których rachunki można podłączyć jednocześnie do jednej karty wydanej do konta. Za granicą nie dochodzi opłata za przewalutowanie. Jest też możliwość skorzystania z kantoru internetowego w IKO lub iPKO.

PKO jest liderem w liczbie transakcji kartowych – odpowiada 26,3 proc. wszystkich krajowych transakcji tego typu.

Dodano:
26 Lut 2020

Zaktualizowano:
19 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły