Kontoaktywator zmienia się w iKontoaktywator

  • 18 Lis 2015
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
4 proc. na koncie osobistym i zwolnienie z opłaty za konto przez cały rok
Kontoaktywator zmienia się w iKontoaktywator

Kolejna odsłona zarabiającego konta osobistego wkroczyła na rynek. Po Aktywnej Pensji i Kontoaktywatorze przyszedł czas na iKontoaktywator. W tej edycji ponownie możemy zarobić 4 proc. i dodatkowo jesteśmy zwolnieni z opłaty za prowadzenie rachunku przez cały rok.

Bank BGŻ PNP Paribas kontynuuje swoją strategię i oferuje swoim klientom lepsze oprocentowanie na ROR niż na niejednej lokacie na rynku. Co więcej, tak wysoki poziom odsetek mamy gwarantowany aż przez rok.

Darmowe konto i zysk

Zacznijmy od oprocentowania. 4 proc. odsetek będzie naliczone od najwyższego pojedynczego wpływu na Konto Praktyczne w miesiącu, nie wyższego jednak niż 5 tys. złotych. W przypadku wpływu pensji w takiej wysokości, przez cały rok możemy zarobić więc ponad 160 zł (po odjęciu podatku Belki).

R E K L A M A

Kontoaktywator zmienia się w iKontoaktywator

Drugi element promocji to zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta. Standardowo wynosi ona 10 złotych miesięcznie, więc w ciągu roku możemy zaoszczędzić 120 złotych, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków.

Standardowo, młode osoby mogą korzystać ze zwolnienia dłużej – aż do ukończenia 26 roku życia.

Nie będziemy również płacić za operacje, które wykonujemy najczęściej. Bezpłatne są:

  • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
  • zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
  • standardowe przelewy internetowe.

Promocja dla nowych klientów

Na promocję powinny zwrócić uwagę zarówno osoby, które szukają taniego i dobrego rachunku bieżącego, jak i te, które chcą oszczędzać, przelewając co miesiąc pewną kwotę. Zarobią na tym więcej niż na większości kont oszczędnościowych. W ich przypadku minusem jest konieczność wykonywania transakcji bezgotówkowych na minimum 300 złotych miesięcznie w celu uniknięcia opłaty za kartę. Jeśli o tym zapomną, bank naliczy opłatę w wysokości 7 złotych.

Do promocji mogą przystąpić tylko osoby, które przez ostatnie pół roku nie posiadały konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas ani wcześniej nie brały udziału w promocjach: Aktywna Pensja lub Kontoaktywator.
 

Dodano:
18 Lis 2015

Zaktualizowano:
29 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły