Kredyt gotówkowy Millennium Bank – przegląd ofert

  • 02 Lip 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Jesteś pracownikiem banku, zakładu ubezpieczeniowego czy towarzystwa funduszy inwestycyjnych? Sprawdź ofertę pożyczki na specjalnych warunkach. Jeśli natomiast uprawiasz inny zawód, zwróć uwagę na drugą propozycję, gdzie za każde pożyczone 5 tys. zł zapłacisz 115 zł raty. Obie oferty są ograniczone czasowo.
Kredyt gotówkowy Millennium Bank – przegląd ofert

Pożyczka gotówkowa dla pracowników branży finansowej i ubezpieczeniowej

Pracownicy banku komercyjnego, spółdzielczego lub spółki z grupy kapitałowej takiego banku,  zakładu ubezpieczeniowego lub spółki z jego grupy kapitałowej, Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej, domu maklerskiego lub towarzystwa funduszy inwestycyjnych mogą skorzystać z oferty kredytu gotówkowego na preferencyjnych warunkach. Prowizja wynosi 0 proc., a RRSO 7,26 proc. Oprocentowanie zaczyna się od 6,5 proc. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 108 miesięcy lub 120 miesięcy w przypadku pożyczki konsolidacyjnej. Nie trzeba długo czekać na weryfikację wniosku i wypłatę środków. Oferta trwa do końca lipca 2020 r.

Do wniosku należy dołączyć dokument potwierdzający otrzymywanie wynagrodzenia z jednej z wymienionych instytucji np. zaświadczenie o zatrudnieniu lub wyciąg z konta bankowego. Oprócz tego umowę o pracę, zlecenie lub dzieło. Wniosek złożysz w oddziale Millennium.

Sprawdź: Ranking kredytów gotówkowych

Pożyczka w promocji: za każde 5000 zł zapłacisz 115 zł raty

Ta pożyczka też wiąże się z prowizją 0 proc. RRSO wynosi natomiast 14,35 proc., jeśli dokupi się ubezpieczenie. W praktyce za przy każdych 5 tys. zł wysokość raty podwyższy się o 115 zł. Maksymalna dostępna kwota to 20 tys. zł. Miesięczne opłaty będą stałe i równe np.:

  • pożyczasz 5 tys. zł na 60 miesięcy – rata wynosi 115 zł;
  • pożyczasz 10 tys. zł na 60 miesięcy – rata wynosi 230 zł;
  • pożyczasz 15 tys. zł na 60 miesięcy – rata wynosi 345 zł;
  • pożyczasz 20 tys. zł na 60 miesięcy – rata wynosi 459,99 zł.

„Promocja na start z ubezpieczeniem” trwa tylko do 3 lipca. Wniosek możesz złożyć przez Internet.

Kredyt gotówkowy w ofercie standardowej

W ramach oferty standardowej pożyczysz od 1 do 150 tys. zł. Obowiązuje tutaj Gwarancja Najniższego Oprocentowania, która polega na tym, że jeśli w ciągu 30 dni po zawarciu umowy  znajdziesz tańszą ofertę dla tej samej kwoty i okresu kredytowania, bank obniży oprocentowanie i zwróci różnicę zapłaconych już odsetek. Szczegółowe zasady opisane są w Regulaminie Pożyczki z Gwarancją Najniższego Oprocentowania na stronie Banku Millennium. Wniosek złożysz przez Internet, przez TeleMillennium lub w wybranej placówce.

Można też skorzystać z kalkulatora, który wyliczy wysokość raty i RRSO dla konkretnych kwot i okresów kredytowania. Ważne będzie też to, czy otrzymujesz wynagrodzenie na konto w Banku Millennium i czy zdecydujesz się na wykupienie ubezpieczenia. Oba te czynniki wpływają wysokość raty i RRSO.

Przykład: Pożyczasz 10 tys. zł na 60 miesięcy i dokupujesz ubezpieczenie. Wynagrodzenie wpływa na Twoje konto w Banku Millennium. Wysokość raty to 265,49 zł, a RRSO 22,05 proc. Jeśli żaden z tych warunków nie jest spełniony, wysokość raty wynosi 242,14 zł, a RRSO 17,00 proc. Jeśli kupisz ubezpieczenie, ale na konto nie wpływa wynagrodzenie, to wysokość raty wynosi 271,80 zł, a RRSO 23,42 proc.

Sprawdź ofertę kredytów hipotecznych w Banku Millennium >>

Dodano:
02 Lip 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły