Kredyt gotówkowy w Credit Agricole – przegląd ofert

  • 04 Wrz 2020
  • 4 min. czytania
  • Komentarze(0)
Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź oferty kredytu gotówkowego na dowolny cel w Credit Agricole. W ramach obecnej promocji prowizja za udzielenie wynosi 0 zł, a jeśli nie posiadałeś dotąd produktu kredytowego w tym banku, to możesz skorzystać z RRSO 0%. przy kwocie do 3 tys. zł na 12 miesięcy.
Kredyt gotówkowy w Credit Agricole – przegląd ofert

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole – parametry

W ramach kredytu gotówkowego w Credit Agricole pożyczysz do 100 tys. zł na dowolny cel. Okres spłaty może sięgać 120 miesięcy, a raty są stałe. Wysokość kosztów zależy od indywidualnej sytuacji klienta i jego zdolności kredytowej. Przykład reprezentatywny dotyczy kwoty 12 900 zł pożyczonej na 61 miesięcy. Oprocentowanie jest stałe i wynosi 6,84% (maksymalnie w Credit Agricole może wynieść 7,2%). Raty są równe – po 292,29 zł, a ostatnia ma wysokość 292,04 zł. Całkowity koszt kredytu to 5 221,73 zł – w tym: prowizja 1 609,92 zł, odsetki 2 892,12 zł i koszt ubezpieczenia 719,69 zł. RRSO wynosi 14,75%. W sumie klient musi oddać 18 121,73 zł.

W ramach promocji „Kredyt gotówkowy z prowizją za zero – edycja 2”, która trwa od 1 do 30 września 2020 r., prowizja może wynieść 0 zł. Dotyczy to kwot do 10 tys. zł na okres do 60 miesięcy. Jest to oferta dla osób fizycznych, posiadających konto w Credit Agricole, które nie mają obecnie produktu kredytowego w tym banku. Umowę należy podpisać do 7 października 2020 r. W takim układzie przy kwocie 10 tys. zł całkowita kwota do zapłaty wyniesie 11 116,57 zł. RRSO to 7,45%, oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, prowizja 0 zł, a odsetki 1 116,57 zł. W tym przykładzie spłata została rozłożona na 34 miesięczne równe raty w wysokości 317,62 zł oraz ostatnia ratą wyrównawczą w wysokości 317,49 zł. Promocja dostępna jest w oddziałach, placówkach partnerskich, placówkach CA Express i na CA 24 Infolinii.

Przy kwotach nie przekraczających 3 tys. zł warto zainteresować się kredytem powitalnym, który jest darmowy. Jeśli okres kredytowania nie przekroczy 12 miesięcy, to RRSO wyniesie 0%. Odsetki, prowizja i inne koszty są równe 0 zł. Przy kredycie na 2800 zł oddasz 2800 zł. Jeśli kwota zostanie rozłożona na 10 rat, to będą one równe 254,55 zł, a ostatnia 254,50 zł. Jest jeden warunek: klient nie powinien w przeszłości posiadać produktu kredytowego w Credit Agricole. To oferta dla osób posiadających konto osobiste w tym banku.

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji dla umów zawartych po 1 września 2020 r. prowizja z tytułu wcześniejszej spłaty wynosi 1% od kwoty kredytu, jeżeli do spłaty dojdzie w okresie dłuższym niż rok przed wyznaczonym terminem lub 0,5%, jeśli okres ten był krótszy. Klient otrzyma natomiast proporcjonalny zwrot kosztów za okres, o który została zwrócona umowa. Kredyty spłacone po 19 kwietnia 2020 r. będą objęte automatycznym zwrotem, który nie wymaga żadnej ingerencji klienta. Środki pojawią się na koncie w ciągu 14 dni.

Jak wziąć kredyt gotówkowy w Credit Agricole?

Możesz złożyć wniosek przez internet. Skontaktuje się z Tobą doradca banku i ustali szczegóły. Po decyzji pozytywnej i akceptacji warunków dojdzie do zawarcia umowy. Wstępna decyzja jest dostępna nawet w ciągu 10 min. Druga opcja to kontakt telefoniczny pod nr 19 019. Procedura jest podobna, ale trzeba podyktować swoje dane zamiast wpisywać je do formularza. Trzeci wariant obejmuje wizytę w placówce.

Aby ubiegać się o kredyt gotówkowy w Credit Agricole, należy:

  • być osobą fizyczną w wieku od 21 lat,
  • mieszkać na stałe w Polsce,
  • podlegać tutaj podatkowi dochodowemu,
  • posiadać dowód tożsamości (dowód osobisty, paszport, kartę stałego pobytu) i PESEL,
  • mieć pełną zdolność do czynności prawnych,
  • posiadać stałe dochody ze źródeł akceptowanych przez bank,
  • mieć zdolność kredytową.

W procesie wnioskowania trzeba przedstawić dowód osobisty oraz dokument dotyczący uzyskiwania stałych dochodów np. zaświadczenie o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę z informacją o okresie zatrudnienia i wysokości średniego miesięcznego wynagrodzenia netto lub brutto za ostatnie trzy miesiące, dowód wypłaty świadczenia emerytalnego lub renty, zaświadczenia z ZUS-u lub KRUS-u. W przypadku umowy na czas określony termin spłaty ostatniej raty musi nastąpić przed rozwiązaniem stosunku pracy.

Zarządzanie kredytem online

W serwisie CA24 eBank można znaleźć wszystkie informacje o kredycie: umowę, harmonogram spłat i historię poprzednich transakcji na ten cel, potrzebne numery rachunków, dane na temat ubezpieczenia, daty i kwoty najbliższych rat, koszty, oprocentowanie, kwotę pozostałą do spłaty, oraz ew. zaległości lub nadpłaty.

Dodatkowo można wykupić Pakiety Usług Bankowych Premium, który za 7 zł miesięcznie pozwala na otrzymywanie przypomnień SMS o zbliżającym się terminie płatności, wydanie książeczki spłaty (dwukrotnie w czasie trwania umowy), wydanie opinii bankowej o pożyczce (dwukrotnie w czasie trwania umowy), wydanie potwierdzenia rozliczenia pożyczki (jednorazowo) oraz usługę Alerty BIK. Dzięki powiadomieniom SMS-em i/lub mailem od BIK, klient może szybko zareagować na ewentualną próbę wyłudzenia kredytu lub pożyczki na jego dane. Dodatkowe alerty pojawią się w przypadku opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych czy po wpisaniu do rejestru dłużników BIG InfoMonitora.

Przeczytaj: Jak można spłacać raty kredytu?

Dodano:
04 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły