Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas – przegląd ofert

  • 16 Lip 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Jeśli posiadasz kilka zobowiązań finansowych, rozważ wzięcie kredytu konsolidacyjnego, dzięki któremu będziesz spłacać tylko jedną ratę. Pozwoli to na odciążenie miesięcznego budżetu i większy komfort, bo kwota zostanie rozłożona na dłuższy okres.
Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas – przegląd ofert

Na czym polega kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas?

Produkt przeznaczony jest na spłatę innych zobowiązań bankowych lub zaciągniętych w SKOK-ach. Mogą to być: kredyty gotówkowe, pożyczki gotówkowe, kredyty ratalne i kredyty samochodowe. Ma on charakter gotówkowy, więc nie dotyczy kredytów mieszkaniowych oraz różnego rodzaju produktów hipotecznych. Poza tym nie obejmuje innych kredytów konsolidacyjnych, a także kart kredytowych i kredytów firmowych. Finansowanie zabezpieczane hipoteką można konsolidować za pomocą kredytów konsolidacyjnych hipotecznych, które dostępne są w innych bankach.

W ramach oferty BNP Paribas proponuje kwoty od 1 do 200 000 zł na okres od 6 do 120 miesięcy, przy czym wybór 85 rat i więcej możliwy jest dla sum powyżej 10 000 zł. Ostateczna kwota i okres spłaty zależy od zdolności kredytowej wnioskującego. Jeśli doszło już do zadłużenia, odnotowanego w BIK, bank nie udzieli kredytu. Warunkiem przyznania środków jest spłata przynajmniej jednego zobowiązania spoza BNP Paribas oraz wykupienie ubezpieczenia na życie na cały okres spłaty kredytu konsolidacyjnego.

W przypadku decyzji pozytywnej bank przejmie wybrane przez klienta zobowiązania finansowe i spłaci je we własnym zakresie. Kredytobiorca będzie natomiast regulował miesięczne opłaty wyznaczone przez bank. Dodatkowo może wnioskować o gotówkę na dowolny cel.

Koszt kredytu konsolidacyjnego w BNP Paribas

RRSO dla kredytu konsolidacyjnego wynosi 9,99% przy założeniu, że:

  • oprocentowanie jest stałe i wynosi 6,90% w skali roku,
  • całkowita kwota kredytu to 55 544 zł,
  • całkowita kwota do zapłaty 81 896,50 zł, 
  • całkowity koszt kredytu to 26 352,50 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 18 399,87zł , ubezpieczenie  7 952,63 zł ),
  • 103 miesięczne raty (102 po 795,11 zł i jedna 795,28 zł).

Skorzystaj z kalkulatora kredytowego >>

Jak wziąć kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas?

Możesz to zrobić na kilka sposobów. Najprostszy to wypełnienie formularza na stronie banku. Wkrótce po zgłoszeniu skontaktuje się z Tobą konsultant, który pomoże wypełnić wniosek, a na dalszym etapie przekaże wstępną decyzję. Druga opcja to kontakt z konsultantem przez infolinię, która jest czynna przez całą dobę, siedem dni w tygodniu pod nr 801 101 102 (koszt połączenia według stawki operatora). Tutaj proces jest podobny jak w powyższym przypadku. Wniosek złożysz także w oddziale BNP Paribas, gdzie doradca odpowie na wszystkie pytania i ustali szczegóły.

Zobacz ranking kredytów konsolidacyjnych: https://www.totalmoney.pl/kredyt-konsolidacyjny

Dodano:
16 Lip 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły