Zadłużenie u komornika - jak spłacić je kredytem?

  • 18 Gru 2019
  • 1 min. czytania
  • Komentarze(0)
Zadłużenie u komornika nie jest problemem, którego nie da się rozwiązać! Sprawdź co musisz zrobić, żeby otrzymać kredyt na spłatę komornika.
Zadłużenie u komornika - jak spłacić je kredytem?

Kredyt na spłatę komornika produkt finansowy, który ma na celu oddłużenie kredytobiorcy. Z reguły ma formę błyskawicznych pożyczek pozabankowych otrzymywanych przez internet lub w siedzibie instytucji finansowej, przy minimum formalności i w bardzo krótkim czasie (stąd nazwa pożyczka od ręki, chwilówka). Decyzja o udzieleniu pożyczki jest natychmiastowa, a pieniądze trafiają na konto kredytobiorcy w 15 min od otrzymania pozytywnej decyzji. Kredyt pozwala na spłatę wszystkich rodzajów zadłużeń w tym: w ZUS i US, za media, komornika, itp. Kredyt dla firm i osób fizycznych. Z reguły charakteryzują się krótkim okresem kredytowania.

Jakie dokumenty są potrzebne:

  • z reguły wystarczy wypełnić wniosek znajdujący się na stronie firmy udzielającej kredytu, podajemy w nim najważniejsze dane dotyczące wnioskodawcy,
  • dokument tożsamości np. dowód osobisty,
  • zaświadczenie o zarobkach: (czyli dokumen, który pozwoli zweryfikować rzeczywiste dochody kredytobiorcy): może nim być zaświadczenie od pracodawcy, zaświadczenie o prowadzonej działalności, a także zaświadczenia potwierdzające dochody w tym m.in. PIT 36, bądź zaświadczenie z Urzędu Skarbowego lub decyzja przyznania emerytury bądź renty.


Od czego zależy przyznanie kredytu:

  • kredyt można otrzymać będąc nawet w bardzo trudnej sytuacji finansowej, wymagane jest posiadanie zabezpieczenia kredytowania.


Warunki przyznania, ile kredytu można dostać:
od kilku do kilkunastu tys. zł.

Jakie instytucje finansowe go oferują:
Profi Credit, Zaplo, Zaimo, TAKTO.

Zobacz również inne poradniki

Podobne artykuły