Zadłużenie u komornika - jak spłacić je kredytem?

  • 25 Mar 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Masz długi, które spędzają Ci sen z powiek? Sytuacja jest na tyle poważna, że do Twoich drzwi puka komornik? Zadłużenie u komornika nie jest problemem, którego nie da się rozwiązać! Sprawdź co musisz zrobić, żeby otrzymać kredyt na spłatę komornika i wreszcie odetchnąć ze spokojem!
Zadłużenie u komornika - jak spłacić je kredytem?

Produkt bankowy, po który sięga najwięcej osób zadłużonych, to kredyt konsolidacyjny. Dzięki niemu możesz uporządkować chaos, który opanował Twoje zadłużenia. Na czym dokładnie polega? Jak pozbyć się zadłużenia u komornika z jego pomocą?


Kredyt na spłatę komornika

Kredyt na spłatę komornika to produkt finansowy, który ma na celu oddłużenie kredytobiorcy. Z reguły ma formę błyskawicznych pożyczek pozabankowych otrzymywanych przez internet lub w siedzibie instytucji finansowej, przy minimum formalności i w bardzo krótkim czasie (stąd nazwa pożyczka od ręki, chwilówka). Decyzja o udzieleniu pożyczki jest natychmiastowa, a pieniądze trafiają na konto kredytobiorcy w 15 min od otrzymania pozytywnej decyzji. Kredyt pozwala na spłatę wszystkich rodzajów zadłużeń w tym: w ZUS i US, za media, komornika, itp. Z reguły charakteryzują się krótkim okresem kredytowania.

Inne rozwiązanie stanowi kredyt konsolidacyjny. Zaciągnąć można go w banku. Odchodzi zatem konieczność korzystania z oferty firm pozabankowych, które często wiąże się z wysokimi kosztami. Sprawdź, w jakich sytuacjach możesz go otrzymać. 


Kredyt konsolidacyjny - co to?    

Kredyt konsolidacyjny pozwala na połączenie wszystkich dotychczasowych zobowiązań w jedno i to z niższą ratę. Co więcej, ich obsługą zajmuje się bank, w którym zaciągniesz kredyt konsolidacyjny. W ten sposób w Twoich zobowiązaniach zapanuje porządek. Nie będziesz już miał się martwić, którego dnia masz spłacić daną pożyczkę. Skonsolidować możesz różne produkty bankowe, w tym m.in. pożyczki gotówkowe, kredyty celowe czy zadłużenia na karcie kredytowej


Dokumenty potrzebne do uzyskania kredytu konsolidacyjnego


Podstawa to oczywiście dokument tożsamości np. dowód osobisty. Nie będzie on jednak wystarczający, mowa przecież o kredycie bankowym. Także i w przypadku kredytu konsolidacyjnego niezbędne będzie zaświadczenie o zarobkach: (czyli dokument, który pozwoli zweryfikować rzeczywiste dochody kredytobiorcy): może nim być m.in. zaświadczenie od pracodawcy bądź zaświadczenie o prowadzonej działalności. Dostarczyć należy także informację odnośnie do posiadanych obecnie zobowiązań finansowych. W związku z tym, że kredyt konsolidacyjny to kolejne zobowiązanie, bank dokładnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową. Musi przecież sprawdzić, czy jesteś w stanie spłacać jeszcze dodatkową pożyczkę. 

Warto wiedzieć, że istnieje możliwość skorzystania z kredytu konsolidacyjnego online. Takie rozwiązanie to często jedyny możliwy krok, który pozwoli przywrócić spokój i porządek w finansach. Dla wielu osób zadłużonych to ostatnia deska ratunku, aby spłacić wszystkie zobowiązania i rozpocząć życie z czystą kartką. 

Dodano:
25 Mar 2020

Zobacz również inne poradniki

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły