Kumulacja nagród w BNP Paribas. Za założenie konta otrzymasz nawet 375 zł premii

  • 16 Paź 2020
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(0)
BNP Paribas nie daje odetchnąć łowcom bankowych promocji. Kto nie wziął udziału w poprzednich akcjach promocyjnych Konta Otwartego na Ciebie, ten ma szczęście. To dlatego, że teraz może zyskać jeszcze więcej – nawet 375 zł premii! Dokładniej do zgarnięcia jest 275 zł w gotówce i bon o wartości 100 zł do sieci sklepów Biedronka. Jak je zdobyć? Wyjaśniam.
Kumulacja nagród w BNP Paribas. Za założenie konta otrzymasz nawet 375 zł premii

Ostatnia jesienna promocja jeszcze się nie skończyła, a bank wystartował już z kolejną. Tym razem za założenie konta osobistego oferuje jeszcze wyższą premię. A warunki promocji wcale nie są trudne! Nowa akcja „Zakupowy szał” potrwa tylko do 31 października 2020 r. lub do wyczerpania limitu 3000 promocyjnych wniosków. Poznaj szczegóły i przekonaj się, czy warto się pospieszyć.

Promocja tylko dla nowych klientów

W kolejnych promocjach konta BNP Paribas zmieniają się nagrody i warunki aktywności, które trzeba spełnić, ale jedno w regulaminie pozostaje niezmienne. Chodzi o adresatów promocji, którymi są nowi klienci. Zgodnie z regulaminem to osoby, które w ciągu ostatnich 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku osobistego w BNP Paribas. Naturalnie trzeba być też osobą pełnoletnią.  

Co zrobić, żeby łącznie zgarnąć 375 zł premii?

Aby skorzystać z promocji BNP Paribas musisz:

1. Do 31.10.2020 r. zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. Podczas rejestracji podaj imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz swój PESEL. Nie możesz zapomnieć o zaznaczeniu wymaganych zgód marketingowych, aby bank mógł się z Tobą kontaktować w sprawie spełnienia warunków i przyznania nagród.

2. Potwierdzić swoją rejestrację w promocji poprzez otrzymaną wiadomość e-mail na adres, który wskazałeś w formularzu. Następnie złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą i to również musisz zrobić do 31.10.2020 r.

3. Podpisać umowę o konto zdalnie lub za pośrednictwem kuriera. Weryfikacja odbywa się przez system Autenti, za pośrednictwem unikalnego kodu SMS. Na ten krok masz czas maksymalnie do 13.11.2020 r.

4. W listopadzie powinieneś:

  • wykonać minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą o dowolnej wartości,
  • zlecić min. jeden przelew przez bankowość internetową lub mobilną.

Za wykonie tych czynności otrzymasz pierwszą część nagrody, czyli 175 zł w gotówce.

5. W grudniu możesz dostać kolejne 100 zł i dodatkowe 100 zł w formie bonu do Biedronki za:

  • wykonanie minimum jednego przelewu przez bankowość elektroniczną (internetową lub mobilną),
  • wykonanie transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 300 zł.

6. O przyznaniu nagród bank poinformuje za pośrednictwem wiadomości e-mail. Dlatego warto na bieżąco sprawdzać swoją pocztę. Konieczne będzie też uzupełnienie swojego numeru nowego Konta Otwartego na Ciebie, aby bank mógł wypłacić Ci premię. Pierwsze 175 zł otrzymasz do końca grudnia 2020 r., a druga część nagrody trafi do Ciebie w styczniu 2021 r.

Muszę przyznać, że warunki są bardzo łatwe! Dlatego warto skorzystać z tej promocji.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie w nowej promocji >>

Konto Otwarte na Ciebie – ile kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest jedną z lepszych propozycji kont bankowych na rynku, ponieważ rachunek można łatwo dopasować do swoich potrzeb. Bank oferuje Konto Otwarte na Ciebie w trzech wariantach – każdy z inną kartą. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient sam decyduje, na czym najbardziej mu zależy i za co chce płacić.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

z Kartą Otwartą na Dzisiaj

z Kartą Otwartą na eŚwiat

z Kartą Otwartą na Świat

Miesięczna opłata za prowadzenie konta

0 zł

0 zł

0 zł

Miesięczna opłata za użytkowanie karty

0 zł / 3 zł 1

6 zł

10 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów w Polsce

0 zł / 5 zł 2

0 zł

0 zł

Opłata za przelew internetowy

0 zł

0 zł

0 zł

Komu dedykowane jest konto?

Dobre konto na co dzień

Dla aktywnych w sieci

Dla podróżujących

Dodatkowe korzyści

-

Ubezpieczenie „Cyber Pomoc”

Ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży

Płatności mobilne

Apple Pay, Google Pay, BLIK

1) Możliwość uniknięcia opłaty za kartę. Wystarczy w danym miesiącu wykonać min. 1 transakcję kartą (lub Apple Pay, Google Pay). Konto jest też darmowe dla klientów, którzy nie ukończyli 26 lat.
2) Darmowe wypłaty z bankomatów Banku BNP Paribas i Planet Cash oraz jeśli klient nie ukończył 26 lat. W pozostałych przypadkach prowizja za wypłatę z bankomatu wynosi 5 zł.

Ważne dokumenty:

Regulamin promocji „Zakupowy szał”
Tabela Opłat i Prowizji BNP Paribas

Dodano:
16 Paź 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły