Lokata Santander Consumer Banku została nagrodzona Certyfikatem direct.money.pl

  • 26 Lip 2017
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(0)
Certyfikat dla dwóch lokat Santander Consumer Banku
Lokata Santander Consumer Banku została nagrodzona Certyfikatem direct.money.pl

Przyznaliśmy kolejny Certyfikat. Tym razem na wyróżnienie zasłużyły dwie Lokaty Santander Consumer Banku: Direct+ Wzrost oraz Zysk+ Wzrost, które charakteryzują atrakcyjnym oprocentowaniem. Sprawdź, dlaczego wyróżniliśmy te produkty i poznaj ich mocne strony.

Lokata Santander Consumer Banku została nagrodzona Certyfikatem direct.money.pl

Certyfikat direct.money.pl jest cenionym wyróżnieniem. Jest ono przyznawane przez Ekspertów, którzy wybierają najlepsze bankowe oferty na rynku. Tym razem wyjątkowo przyznaliśmy jeden Certyfikat dla dwóch produktów. Dlaczego? Obie lokaty wyróżniają się równie dobrymi parametrami, jednak różnią się tym w jaki sposób możesz je założyć oraz minimalną kwotą, którą możesz ulokować na depozycie.

Zalety lokat w pigułce

  • brak kwoty maksymalnej,
  • brak konieczności otwierania konta osobistego lub innych produktów,
  • niezmienne oprocentowanie,
  • różne możliwości założenia lokaty: przez telefon lub w placówce.

Lokatę Zysk+ Wzrost możesz założyć na 12 miesięcy (oprocentowanie 1,90 proc. w skali roku) lub na okres 24 miesięcy (oprocentowanie 2,30 proc. w skali roku). Minimalna kwota lokaty, którą możesz wpłacić to 1 tys. zł. Natomiast, jeśli zdecydujesz się na lokatę Direct+ Wzrost, będziesz mógł zdeponować min. 5 tys. zł. Okres oraz oprocentowanie są takie same jak w przypadku Lokaty Zysk+ Wzrost. Rozmaite możliwości, które nie wymagają od ciebie żadnych dodatkowych działań - to nie zdarza się często, dlatego jeśli szukasz dobrej lokaty bez konieczności łączenia jej z innymi produktami wybór jednej z certyfikowanych lokat będzie dobrym rozwiązaniem.

Podstawowe zasady

Lokaty mogą założyć nowi jak i obecni klienci, jednak należy pamiętać, że jest to oferta obejmująca tylko nowe środki. Lokatę Direct + Wzrost możesz otworzyć przez telefon, a Zysk + Wzrost tradycyjnie w oddziale. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na stronie banku, a po jego wysłaniu oddzwoni do ciebie doradca i założy dla ciebie wybraną lokatę. Możesz również od razu skorzystać z formy telefonicznej dzwoniąc pod numer bankowej infolinii 71 358 21 60. Jeśli wolisz osobisty kontakt z doradcą, to wystarczy, że wybierzesz się do placówki banku.

R E K L A M A

Lokata Santander Consumer Banku została nagrodzona Certyfikatem direct.money.pl

Santander Consumer Bank doliczy odsetki od kapitału na jej zakończenie. Jeśli jednak wcześniej wypłacisz środki, odsetki nie zostaną naliczone. Lokaty odnawiają się automatycznie. Pieniądze, które były już na lokacie nie będą miały statusu „nowych środków”, więc będą oprocentowane standardowo. Po upływie okresu umownego, możesz oczywiście zrezygnować z produktu, a kapitał i odsetki bank przeleje na twoje konto.

Najwyższe oprocentowanie produktów oszczędnościowych zazwyczaj otrzymują nowi klienci banków. Z nagrodzonych Certyfikatem lokat Santander Consumer Banku mogą skorzystać również obecni klienci banku. Oni także otrzymają korzystne i niezmienne oprocentowanie w długim okresie. Dodatkowo bank nie wymaga, aby klienci musieli korzystać z innych jego produktów, co także wyróżnia go na rynku finansowym. To właśnie sprawiło, że postanowiliśmy przyznać Certyfikat Lokatom: Direct + Wzrost oraz Zysk + Wzrost.

Dodano:
26 Lip 2017

Zaktualizowano:
04 Sie 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły