Masz kilkoro dzieci? Ubezpiecz je razem, by oszczędzać czas i pieniądze

 • 12 Paź 2018
 • 3 min. czytania
 • Komentarze(0)
Jeśli masz kilkoro dzieci, to ubezpieczenie każdego z nich powinno być dla ciebie tak samo ważne. Dlatego warto wykupić polisę dla każdego z nich. Sprawdź, jak zrobić to za jednym razem i od początku do końca przez internet.
Masz kilkoro dzieci? Ubezpiecz je razem, by oszczędzać czas i pieniądze

Ubezpieczenie szkolne to ważna sprawa zarówno dla przedszkolaka, ucznia i licealisty. A jeśli masz kilkoro dzieci, to każdemu z nich musisz zapewnić odpowiednią polisę NNW. Jeśli zależy ci na ochronie wszystkich swoich pociech, ale również chcesz oszczędzić czas, to mam dla ciebie rozwiązanie - jedna polisa dla kilkorga dzieci. Sprawdź, co obejmuje takie ubezpieczenie szkolne.

To, że do każdego dziecka chodzisz na oddzielne zebrania dla rodziców, nie oznacza, że powinieneś na każdej wywiadówce opłacać składki ubezpieczeniowe osobno. Nie warto nawet tego robić ze względu na prawne ograniczenia, które weszły w życie 1 października. W tym roku nie oddawaj odpowiedzialności za bezpieczeństwo swojego dziecka w ręce szkoły, ale ubezpieczenie szkolne wybierz sam. Dla każdego dziecka możesz wybrać inną polisę, ale najważniejsze jest to, że wypełniasz tylko jeden formularz przez internet, co nie zajmie ci dłużej niż 2 minuty.

Ubezpieczenie NNW dziecka – kilkoro dzieci

Zerwijmy z popularnym mitem, który mówi, że ubezpieczenie chroni twoje dziecko tylko w szkole (dowiedz się więcej o innych ubezpieczeniowych mitach). Ubezpieczenie szkolne to tylko potoczna nazwa - dobra polisa NNW obowiązuje w szkole, w domu, na wycieczce czy podczas wakacji. Kiedy więc w takich okolicznościach zdarzy się wypadek, to również należy ci się odszkodowanie.

Szczególnie, gdy masz w domu większą gromadkę, to wiesz, jak duże jest ryzyko nieszczęścia. Dzieci biegają, bawią się ze sobą, kłócą się i kombinują. Wystarczy chwila twojej nieuwagi, żeby maluch się przewrócił, oparzył czy skaleczył. Dlatego tak ważne jest, aby twoje pociechy były odpowiednio chronione. Ubezpieczenie szkolne NNW co prawda nie zabezpieczy ich przed wypadkiem, ale pozwoli ci spać choć trochę spokojniej. Gdy coś się stanie, ty zamiast zbierać pieniądze na leczenie, możesz skupić się na tym, by pomóc dziecku wrócić do zdrowia. Pieniędzmi zajmie się ubezpieczyciel.

Ubezpieczenie NNW szkolne – porównanie pakietów >>

Ubezpieczenie NNW dziecka online

Za pomocą portalu Bezpieczni.pl możesz, nie wychodząc z domu, wykupić ubezpieczenie NNW dla dzieci. Po tym, jak wybierzesz interesujący dla ciebie pakiet, wyświetlą ci się pola do wpisania informacji o ubezpieczonym, czyli o dziecku. Wystarczy jedno kliknięcie, aby dodać lub usunąć osobę.

Dla każdej swojej pociechy możesz wybrać inny wariant ubezpieczenia – w zależności od tego, czy chodzi do żłobka, przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum czy technikum.

Ubezpiecz dzieci razem, by oszczędzać czas i pieniądze

Ubezpieczenie szkolne online – korzyści

Ubezpieczenie szkolne nie jest obowiązkowe, jednak warto z niego skorzystać, szczególnie gdy masz kilkoro dzieci. Dlaczego nie powinieneś tak jak dotychczas, ubezpieczać dzieci w szkole, tylko wybrać polisę NNW online?

 • Kupisz ubezpieczenie wszędzie tam, gdzie jest dostęp do internetu.
 • Kupno polisy zajmie ci 2 minuty.
 • Warunki ubezpieczenia możesz w każdej chwili sprawdzić na swojej skrzynce mailowej lub stronie internetowej ubezpieczyciela.
 • Możesz ubezpieczyć wszystkie dzieci za jednym razem.
 • Możesz dostosować zakres ubezpieczenia tak, aby każde z dzieci miało odpowiednią ochronę.
 • Szkodę zgłaszasz 100% online.
 • Masz swojego opiekuna, który odpowie na wszystkie twoje pytania.
 • Masz realny wpływ na wysokość odszkodowania.

Przez internet kupujesz taniej! Odbierz 10% rabatu na ubezpieczenia NNW dla dzieci >>

 

Dodano:
12 Paź 2018

Zaktualizowano:
04 Sie 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły