Masz konto w Pekao? Zgarnij voucher na zakupy w Allegro w ramach Mastercard Bezcenne Chwile

  • 09 Lip 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Dołącz do programu i zbieraj punkty, które wymienisz na nagrody lub vouchery u partnerów akcji. Klienci Pekao otrzymają na start do 3400 punktów. Taką liczbę można już wymienić na voucher o wartości 50 zł.
Masz konto w Pekao? Zgarnij voucher na zakupy w Allegro w ramach Mastercard Bezcenne Chwile

Na czym polega program Mastercard Bezcenne Chwile?

Mastercard Bezcenne Chwile to program lojalnościowy, w którym klienci Alior Banku, Banku Pekao, Grupy BPS, BOŚ Banku, Citi Handlowego, PKO BP, Banku Millennium, Banku Pocztowego, Santander BP, mBanku, Getin Banku, T-Mobile Usług Bankowych, Noble Banku, SGB Banków Spółdzielczych, platformy Edenred i Lion's Banku mogą zbierać punkty za różne czynności i wymieniać je za nagrody u partnerów takich jak: Carrefour, CIRCLE K, Cinema City, Multikino, Empik, RTV Euro AGD, Decathlon, Vistula, Wólczanka, W.Kruk, Douglas, HBO GO, Eventim, TIDAL, Storytel, Komfort, Kolporter, Black Red White, home&you, HOMLA, iSpot, Diverse, Mohito, Giacomo Conti, SkiTeam, Lux Med, Wojas, Frisco, North Fish, Telepizza, Bobby Burger, Hard Rock Cafe, Salad Story, Merlin.pl, Świat Zabawek, Twoje Soczewki, Batida, Poczta Kwiatowa, Calvado, Chocolissimo, Czas na Herbatę, E-bielizna, BlaBlaCar, Próchnik, Podaruj SPA, Toys Box, BubbleJoy, Puro Hotels, Ce-ce Beauty Clinic i wielu innych.

Punkty otrzymuje się za płatności kartą Mastercard lub Maestro, a w Pekao dodatkowo za transakcje kartami do konta osobistego, kartami kredytowymi i przez aplikację PeoPay. W tym banku zbieranie idzie znacznie szybciej. Dodatkowo można wziąć udział w specjalnej promocji. Przed rejestracją należy sprawdzić, czy posiadana karta jest objętą programem. Wystarczy wpisać jej numer na stronie Mastercard Bezcenne Chwile.

Promocja z Allegro w Mastercard Bezcenne Chwile – tylko dla klientów Pekao

Klienci Pekao, którzy nie korzystali jeszcze z programu, mogą dołączyć i otrzymać darmowe punkty na start: 1000 punktów za zapisanie się i 2400 punktów za logowanie do aplikacji PeoPay. Suma wystarczy na wybór vouchera o wartości 50 zł na zakupy w Allegro. Promocja trwa do końca września.

Aby dołączyć, należy wypełnić formularz na stronie akcji lub zalogować się do Pekao24 i wybrać program w zakładce „Oferty i wnioski”. Po zweryfikowaniu danych nastąpi automatyczna rejestracja kart Maestro i Mastercard.

Jak działa wybieranie nagród?

Uczestnik programu loguje się na swoje konto na bezcennechwile.pl, wybiera jedną z ośmiu pasji i określa cel w postaci nagrody. Każde zakupy kartą Mastercard zbliżą klienta do jej uzyskania. Czasem dostępne są specjalne oferty, które pozwolą na przyśpieszenie procesu. Za każde wydane u partnerów programu 5 zł otrzymasz od 2 do 8 punktów, a za każde 50 zł w innym sklepie czy punkcie usługowym 1 punkt, przy czym w Mastercard Pay With Rewards otrzymuje się je dla transakcji pomiędzy 150 a 760 zł. 80 zebranych punktów to 1 zł na nagrodę. Kwoty są zaokrąglane do pełnych złotych.

Dodano:
09 Lip 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły