Moje Konto Premium – nowa oferta BNP Paribas dla wymagających

  • 18 Wrz 2020
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(1)
Pakiet ma służyć klientom posiadającym wpływy w wysokości min. 10 tys. zł miesięcznie lub łącznie min. 100 tys. zł w depozytach. Składa się on z rachunku osobistego, karty do konta oraz usług związanych z bezpieczeństwem w sieci.
Moje Konto Premium – nowa oferta BNP Paribas dla wymagających

Pakiet Moje Konto Premium

Moje Konto Premium to konto osobiste dla klientów detalicznych, których łączne miesięczne wpływy na rachunek główny i walutowe przekracza równowartość 10 tys. zł  lub których saldo środków w posiadanych produktach jest wyższe niż 100 tys. zł. Przy spełnieniu tych warunków nie będzie pobierana opłata za prowadzenie rachunku. W innym wypadku obowiązuje stawka 40 zł miesięcznie. Darmowe są natomiast wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą (właściciel bankomatu wciąż może pobrać opłatę za korzystanie), zlecenia przelewów krajowych w bankowości internetowej, trzy pierwsze przelewy natychmiastowe w systemie GOonline i aplikacji GOmobile czy opieka dedykowanego doradcy. Dodatkowe korzyści z posiadania Mojego Konta Premium to usługa automatycznego oszczędzania, wygodne transakcje w internetowym kantorze, dostęp do Mojej karty Premium (transakcje w prawie 160 walutach bez kosztów przewalutowania po kursie Mastercard, 0 zł za prowadzenie), Karty Multiwalutowej (5 zł miesięcznie za prowadzenie, transakcje w EUR, USD, GBP i CHF bez prowizji za przewalutowanie), Pakietu Cyber BNP Paribas czy bezpłatnego ubezpieczenia „Rezygnacja z Podróży” (ze zwrotem do 40 tys. zł w sytuacji niespodziewanego anulowania podróży).

Promocja „Moje Konto Premium z Pakietem Cyber BNP Paribas”

Pakiet związany jest teraz z promocją, w której otrzymać można 12-miesięczny dostęp do usług na portalu Experian. Aby wziąć w niej udział, należy założyć Moje Konto Premium z kartą debetową Moja Karta Premium lub Kartą Multiwalutową lub zmienić obecny rachunek na powyższy do końca obecnego roku oraz wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny na stronie  https://pakietcyber.bnpparibasplus.pl/premium (pamiętając o zaznaczeniu wymaganych zgód). Promocja może skończyć się wcześniej, jeśli dojdzie do 2 tys. rejestracji przed przewidywaną datą.

Dopuszczane są osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat, mają dowód osobisty, posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i są obywatelami RP. Klient, który spełni wszystkie warunki, otrzyma e-kod do aktywacji usług Alerty BIK i Bezpieczna tożsamość w ramach Pakietu Cyber BNP Paribas na portalu Experian. Aktywacja powinna nastpić przed 30 kwietnia 2021 r. 

Przeczytaj: Szybszy proces kredytowy w BNP Paribas >>

Bezpieczna tożsamość to usługa, która polega na wyszukiwaniu danych o użytkowniku w darknecie. Jeśli program wykryje, że dane klienta tam się znajdują i mogą być wykorzystane przez wszelkiego rodzaju oszustów, alarmuje o tym użytkownika oraz przekazuje mu instrukcje, jak powinien dalej postąpić. Problem wycieku danych jest teraz powszechny. Czasem wynika z nieostrożności czy niewiedzy ofiar, a innym razem winne są nieszczelne systemy popularnych platform. Informacje uzyskane przez przestępców mogą posłużyć m.in. do wyłudzania pożyczek. 

Alerty BIK powiadamiają użytkownika, gdy pojawia się zapytanie z banku, związane z wnioskiem o finansowanie, w którym znajdują się dane klienta. Pozwala to na szybką reakcję jeszcze zanim dojdzie do zawarcia umowy z oszustem. Zarówno Bezpieczna tożsamość, jak i Alerty BIK pozwalają użytkownikowi uniknąć stresujących sytuacji, jak to ma miejsce, gdy ofiara zaczyna otrzymywać monity z banku czy firmy pożyczkowej.

Sprawdź aktualną ofertę kredytów gotówkowych w BNP Paribas >>

Dodano:
18 Wrz 2020

1 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

  • Mariusz Ekspert 21 września 2020
    Witam. Czy bank miał prawo zmienić mi rachunek osobisty na wersję "Moje konto Premium" bez mojej wiedzy i zgody, co właśnie zrobili?
    Malek Anna Ekspert 22 września 2020
    Cześć Mariusz, a jakie konto miałeś wcześniej?

Podobne artykuły