Money Mania powraca z premią 140 zł za eKonto w mBanku

  • 05 Sie 2019
  • 4 min. czytania
  • Komentarze(0)
Nie przegap okazji i odbierz swoje 140 zł w najnowszej Money Manii z eKontem w mBanku.
Money Mania powraca z premią 140 zł za eKonto w mBanku

W najnowszej 19. edycji Money Manii za założenie darmowego eKonta w mBanku i wykonanie 5 dowolnych transakcji możesz zgarnąć aż 140 zł premii. Sprawdź szczegóły i nie zastanawiaj się dłużej, tylko skorzystaj z promocji.

Kolejna już 19. edycja Money Manii potwierdza to, że akcja cieszy się dużym zainteresowaniem. Ma ona na celu promowanie najlepszych produktów bankowych na rynku. Tym razem połączyliśmy siły z mBankiem. Za założenie eKonta i spełnienie banalnie prostych warunków otrzymasz 140 zł w gotówce. Masz czas do 13 września lub do wyczerpania puli 2 tys. wniosków. Dlatego warto się pospieszyć.

Money Mania powraca z premią 140 zł za eKonto w mBanku

19. edycja Money Manii - kto może wziąć udział?

Jeśli chcesz odebrać swoje 140 zł i założyć eKonto musisz mieć skończone 18 lat i być nowym klientem. Według regulaminu jesteś nim, jeżeli nie miałeś w mBanku żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 od 1 stycznia 2017 r.

W przypadku, gdy posiadasz w mBanku rachunek firmowy, kartę kredytową czy lokatę, to jak najbardziej możesz wziąć udział w promocji.
 

Jak zyskać darmowe konto i premię 140 zł?

Spełniasz warunek uczestnictwa w Money Mani? Jeżeli właśnie odpowiedziałeś sobie na to pytanie: TAK, to świetnie. Przeczytaj, jak niewiele kroków dzieli Cię od nagrody. Wystarczy, że:

1. Klikniesz w „Weź udział”. W ten sposób zostaniesz przekierowany na stronę, na której możesz zarejestrować się w Money Manii lub zalogować na swoje konto, jeśli brałeś już udział we wcześniejszych edycjach.

2. Gdy utworzysz już swój profil lub zalogujesz się na konto na stronie Money Manii to przez opcję „złóż wniosek” musisz wypełnić formularz o eKonto osobiste w mBanku. Nie możesz tego zrobić, udając się do oddziału lub ze strony banku, bo nie otrzymasz 140 zł premii.

3. Wniosek powinieneś wysłać do 13 września, a na podpisanie umowy z mBankiem o eKonto masz czas do 30 września. Umowę możesz podpisać na dwa sposoby:

  • za pośrednictwem kuriera,
  • lub w najbliższym oddziale mBanku.

4. Kolejny krok to uzupełnienie do 15 października numeru Twojego nowego eKonta, na które do 29 listopada otrzymasz premię 140 zł. Zrobisz to, logując się na swoje konto na stronie Money Manii.

5. Ostatni warunek, jaki musisz spełnić to zapewnienie środków na swoim eKoncie, które pozwolą Ci wykonać min. 5 transakcji na dowolną kwotę. Możesz zapłacić kartą za zakupy, albo zrobić przelew na konto w innym banku. Ważne, żeby wykonać je do 31 października. Musisz wiedzieć, że nie będą uwzględnianie wypłaty z bankomatów ani transakcje anulowane.

W skrócie najważniejsze daty, o których musisz pamiętać:

Do 13.09.2019 r. Zarejestruj się i wyślij wniosek o eKonto za pośrednictwem Money Manii.
Do 30.09.2019 r. Podpisz umowę o eKonto wraz z kartą.
Do 15.10.2019 r. Zaloguj się w Money Manii i uzupełnij numer swojego nowego eKonta.
Do 31.10.2019 r. Wykonaj 5 transakcji na dowolną kwotę.
Do 25.11.2019 r. Sprawdź swoją skrzynkę e-mail, na którą otrzymasz informację o przyznaniu nagrody.
Do 29.11.2019 r. Poczekaj na premię, która wpłynie na Twoje eKonto w mBanku.

Jeśli wykonasz powyższe czynności, otrzymasz swoje 140 zł. Żadnych ukrytych haczyków, no może jeden – ograniczona pula uczestników. Dlatego warto wziąć udział już teraz.


Przejdź na stronę promocji i odbierz swoje 140 zł >>

eKonto osobiste w mBanku, czyli rachunek z którego będziesz zadowolony

W 19. edycji Money Manii warto wciąć udział nie tylko dlatego, że w łatwy sposób możesz zgarnąć premię gotówkową, ale także dla darmowego konta. Takie właśnie jest eKonto w mBanku. Bank nie pobiera żadnej opłaty za jego prowadzenie, a żeby uniknąć miesięcznej prowizji za kartę (7 zł), wystarczy min. raz w miesiącu jej użyć.

Sprawdż, co jeszcze zyskujesz za 0 zł z eKontem osobistym w mBanku:

  • otwarcie i prowadzenie rachunku
  • kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu
  • wypłaty gotówki od 100 zł z bankomatów w Polsce
  • trzy wypłaty gotówki miesięcznie z bankomatów za granicą
  • wygodną aplikację mobilną

Pamiętaj, że nagroda, czyli 140 zł jest gwarantowana dla wszystkich, którzy spełnią warunki Money Manii. Z pieniędzmi możesz zrobić, co tylko chcesz. Natomiast eKonto to rachunek, który z pewnością zostanie z Tobą na dłużej. Dlatego nie przegap okazji i złóż wniosek.

Zapoznaj się także z tymi dokumentami:
Regulamin 19. edycji Money Manii
Tabela Opłat i Prowizji mBanku

Organizatorem akcji promocyjnej „Money Mania 19” („Akcja”) oraz fundatorem premii jest Totalmoney.pl Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu 50-365, pl. Grunwaldzki 23, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000045348, NIP 897-16-52-608, kapitał zakładowy 3 279 500 złotych.

Dane osobowe uczestników Programu są przetwarzane w celu realizacji Promocji „Money Mania 19”, stosownie do postanowień Regulaminu uczestnictwa w Promocji. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie. Odwołanie zgody skutkuje brakiem możliwości dalszego uczestnictwa w Promocji. Więcej informacji o przysługujących uczestnikowi Programu prawach w zakresie ochrony danych osobowych zawiera Regulamin Akcji dostępny na stronie moneymania.pl.

Dodano:
05 Sie 2019

Zaktualizowano:
29 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły