Money Mania powraca! Załóż Konto Jakie Chcę i zgarnij 200 zł!

 • 11 Maj 2020
 • 5 min. czytania
 • Komentarze(0)
Chcesz mieć dobre konto osobiste, a do tego zgarnąć 200 zł premii? Jak to zrobić? To proste – załóż Konto Jakie Chcę w Santander Banku Polska, spełnij łatwe warunki i zostań MoneyManiakiem! Sprawdź, jak to zrobić.
Money Mania powraca! Załóż Konto Jakie Chcę i zgarnij 200 zł!

Money Mania jest naszą cykliczną akcją promocyjną, kierowaną do prawdziwych wyjadaczy wisienek w promocjach bankowych. Wskazujemy w niej produkty finansowe na naprawdę korzystnych warunkach, a do tego dorzucamy premię, aby zachęcić Was do przetestowania. Właśnie wystartowała 23. już edycja Money Manii, w której połączyliśmy siły z Santander Bankiem Polska. A jego konto już dla wielu osób okazało się najlepszy kontem osobistym. Przystępując do naszej akcji zyskasz i to podwójnie! Po pierwsze przetestujesz dobre konto osobiste, a po drugie dostaniesz 200 zł premii!

Kto może wziąć udział w 23. edycji Money Manii?

Możesz wziąć udział w najnowszej edycji Money Manii jeżeli:

 • skończyłeś 18 lat,
 • masz pełną zdolność do czynności prawnych,
 • jesteś polskim obywatelem i mieszkasz na terenie Polski,
 • jesteś nowym klientem Santander Banku Polska lub posiadasz jego produkty, ale od 11 maja 2019 r. nie miałeś konta osobistego w Santander Banku Polska lub nie byłeś jego współwłaścicielem,
 • w czasie trwania 23. Money Manii nie wziąłeś udziału w innej promocji, która promowałaby założenie Konta Jakże Osobistego.

Jak założyć konto i odebrać 200 zł?

Możesz wziąć udział w Money Manii? Jeżeli tak, to przekonaj się, jak łatwo będzie Ci założyć konto osobiste, a co ważniejsze, zdobyć premię.

1. Do 31 maja 2020 r. zarejestruj się na stronie Money Manii. Jeżeli brałeś udział w poprzednich edycjach naszej akcji, zaloguj się do swojego konta.

To ważne!

Podczas rejestracji podaj swoje imię, nazwisko i adres e-mail. Rejestrację potwierdź klikając w link umieszczony w mailu przysłanym na podany przez Ciebie adres. Jeżeli mail do Ciebie nie dotarł, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu, wyrażeniu wymaganych zgód (w tym zgody na poinformowanie nas przez Santander Bank Polska o tym, że założyłeś w nim konto osobiste i że spełniłeś warunki akcji), żebyśmy mogli wypłacić Ci premię.

2. Na stronie Money Manii kliknij:

 • link „Podpisz umowę z doradcą mobilnym” i uzupełnij formularz kontaktowy banku w celu umówienia spotkania z jego doradcą mobilnym, z którym podpiszesz umowę o Konto Jakie Chcę lub
 • link „Wyślij wniosek o Konto”, za pomocą którego wypełnisz wniosek o konto osobiste, a następnie zawrzesz umowę o Konto Jakie Chcę za pośrednictwem wybranej przy wniosku ścieżki otwarcia konta.

Pamiętaj!

W czasie rejestracji na stronie Money Manii i przy wypełnianiu wniosku podaj ten sam kontaktowy adres e-mail oraz numer telefonu.

Umowę o Konto Jakie Chcę podpisz do 15 czerwca 2020 r.

Najpóźniej do 30 czerwca 2020 r. wyraź zgody na kontakt z banku i utrzymuj je co najmniej do końca akcji.

Następnie w każdym z 3 kolejnych miesięcy:

 • zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł,
 • wykonaj co najmniej po 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKiem,
 • zaloguj się aplikacji Santander mobile.

To ważne!

Jeżeli założysz konto w maju warunki, trzeba spełnić w maju, czerwcu, lipcu lub czerwcu, lipcu i sierpniu. Jeżeli konto założysz w czerwcu, to w czerwcu, lipcu, sierpniu lub lipcu, sierpniu i we wrześniu.

Jeżeli będziesz aktywnie korzystał ze swojego nowego konta, nie powinieneś mieć problemów ze spełnieniem tych warunków.

Po spełnieniu warunków dostaniesz od nas premię. O jej przyznaniu poinformujemy Cię mailem (wiadomość wyślemy na adres, który podałeś podczas rejestracji) do 15 października 2020 r.

Po otrzymaniu wiadomości uzupełnij na Stronie Money Manii numer swojego Konta Jakie Chcę otwartego w ramach akcji. Masz na to czas do 20 października 2020 r. Na podane przez Ciebie konto, do 30 października 2020 r., przelejemy 200 zł premii.

Daty, o których musisz pamiętać:

Do 31 maja 2020 r.

Zarejestruj się w Money Manii, wypełnij (samodzielnie lub przy pomocy mobilnego doradcy) wniosek o Konto Jakie Chcę.

Do 15 czerwca 2020 r.

Zawrzyj umowę o Konto Jakie Chcę i wyraź zgody na rzecz banku.

Przez 3 miesiące od otwarcia konta

- zapewniaj wpływy w wysokości min. 1 000 zł,

- wykonaj min. po 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKiem,

- zaloguj się do aplikacji Santander mobile

Do 15 października 2020 r.

Poinformujemy Cię o przyznaniu premii.

Do 20 października 2020 r.

Uzupełnij na stronie Money Manii numer konta.

Do 30 października 2020 r.

Przelejemy 200 zł premii na Twoje konto.


Konto Jakie Chcę – czy to najlepsze konto osobiste?

Jeśli zastanawiasz się, w jakim banku najlepiej założyć konto osobiste, to warto skorzystać z okazji i przetestować Konto Jakie Chcę. Za darmo dostaniesz:

 • prowadzenie konta,
 • przelewy natychmiastowe,
 • zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
 • wypłaty z bankomatów Santander Banku Polska.

Wydawana do konta karta debetowa (Karta Dopasowana) będzie dla Ciebie darmowa, jeśli wykonasz przy jej użyciu min. 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie (jeżeli będzie ich mniej, to za kartę zapłacisz 5 zł miesięcznie). Możesz też wybrać stałą opłatę za kartę – 3 zł miesięcznie, jeśli sporadycznie nią płacisz i nie chcesz mieć na głowie spełniania warunku transakcji.

Często wypłacasz gotówkę z różnych bankomatów? Standardowo darmowe wypłaty masz tylko z urządzeń Santander Bank Polska, ale jeśli chcesz, to możesz:

 • wykupić pakiet wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce (7 zł miesięcznie)
 • lub bezpłatnie wypłacać gotówkę z bankomatów przy użyciu kodu BLIK.

Dzięki temu nie musisz się ograniczać i bez prowizji wypłacasz pieniądze tam, gdzie Ci wygodnie.

Jeżeli planujesz wyjazd za granicę i korzystanie z bankomatów, możesz wykupić Pakiet wielowalutowy, który kosztuje 9 zł miesięcznie. W innym przypadku za pojedynczą wypłatę zapłacisz 10 zł. Wystarczy podłączyć do swojego Konta Jakie Chcę rachunek walutowy (w EUR, USD, GBP).

Swoją kartę debetową możesz podłączyć też do jednego z portfeli cyfrowych: Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay i Google Pay i płacić wygodnie smartfonem i/lub zegarkiem.

Zarejestruj się w 23. Money Manii, złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i przekonaj się jak łatwo możesz zyskać na tej promocji!

Ważne dokumenty:

Regulamin 23. edycji Money Manii

Tabela Opłat i Prowizji Santander Banku Polska

Dodano:
11 Maj 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły