Money Mania wystartowała! Do zgarnięcia 200 zł z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku

 • 05 Mar 2020
 • 4 min. czytania
 • Komentarze(0)
W poprzednich edycjach Money Manii wypłaciliśmy już ponad milion złotych premii. Na tym jednak nie poprzestajemy. Kolejne pieniądze czekają właśnie na Ciebie. Wystarczy założyć Konto Jakże Osobiste w Alior Banku, spełnić naprawdę proste warunki i odebrać swoje 200 zł. Sprawdź, co dokładnie musisz zrobić.
Money Mania wystartowała! Do zgarnięcia 200 zł z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku

Money Mania to nasza akcja, której celem jest promowanie najlepszych produktów finansowych na rynku. W 22. edycji łączymy siły z Alior Bankiem i pozwalamy Ci zyskać podwójnie. Gwarantujemy nie tylko nagrodę pieniężną w wysokości 200 zł, ale przede wszystkim dobre konto osobiste. Nie zwlekaj i już dzisiaj zostań MoneyManiakiem. Promocja trwa do 30 kwietnia 2020 r.

Kto może wziąć udział w Money Manii z Kontem Jakże Osobistym?

200 zł może być Twoje, jeśli masz skończone 18 lat, polskie obywatelstwo i mieszkasz na terenie naszego kraju. Dodatkowo musisz być nowym klientem Alior Banku. Oznacza to tyle, że w okresie min. 1 roku przed datą złożenia wniosku o Konto Jakże Osobiste nie powinieneś mieć w nim żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Ale jeśli masz w Alior Banku np. konto firmowe, trzymasz swoje oszczędności na koncie oszczędnościowym lub lokacie, czy posiadasz konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe, to nie wyklucza Cię z możliwości wzięcia udziału w najnowszej Money Manii.

Co zrobić, żeby odebrać 200 zł w gotówce?

Spełniasz kryteria uczestnictwa w naszej nowej promocji? Świetnie! Już tylko kilka kroków dzieli Cię od założenia Konta Jakże Osobistego i odebrania dodatkowej gotówki. Wystarczy, że:

 • Do 30 kwietnia 2020 r. zarejestrujesz się lub zalogujesz na swój profil (jeśli wcześniej brałeś udział w poprzednich edycjach) na stronie Money Manii oraz za jej pośrednictwem złożysz wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą w Alior Banku.

Wskazówki

Podczas rejestracji podaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail, a następnie potwierdź ją poprzez link otrzymany na wskazany wcześniej adres. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź SPAM.

Pamiętaj także o konieczności zaakceptowania wymaganych zgód. Dzięki nim Alior Bank będzie mógł przekazać nam informacje o założeniu przez Ciebie konta i spełnieniu warunków akcji. A my na tej podstawie wypłacimy Ci premię.

 • Najpóźniej do 31 maja 2020 r. podpisz umowę o prowadzenie Konta Jakże Osobistego. Dodatkowo ściągnij aplikację mobilną Alior Banku na swój telefon.
 • Przez kolejne trzy miesiące (po miesiącu, w którym zawrzesz umowę o konto), aktywnie z niego korzystaj, czyli:
  - wpłać min. 500 zł w każdym miesiącu,
  - wykonaj min. 3 transakcje kartą o dowolnej wartości w każdym miesiącu,
  - zaloguj się min. raz do aplikacji mobilnej Alior Banku w każdym miesiącu.
 • Koniecznie uzupełnij także swój numer Konta Jakże Osobistego na swoim profilu na stronie Money Manii.

I to wszystko. Jeśli spełnisz powyższe warunki, otrzymasz od nas wiadomość mailową, że zakwalifikowałeś się do odebrania premii gotówkowej w wysokości 200 zł. Otrzymasz ją najpóźniej do 2 października 2020 r. Jest to uzależnione od tego, jak szybko założysz konto i w jakich miesiącach będziesz z niego aktywnie korzystać.

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku, czyli rachunek dla którego warto wziąć udział w Money Manii

W 22. edycji Money Manii możesz założyć Konto Jakże Osobiste w Alior Banku. Co warto o nim wiedzieć? Przede wszystkim to, że to bez wątpienia rachunek pełen korzyści – dosłownie!

Alior Bank proponuje swoim klientom Pakiet Korzyści, z którego możesz wybrać aż dwie darmowe usługi do swojego konta. Jeśli potrzebujesz ich więcej, to za każdą kolejną korzyść zapłacisz 3,5 zł miesięcznie. Możesz je też w dowolnym momencie zmienić w swojej bankowości internetowej lub mobilnej. A do wyboru masz:

 • darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • darmowe za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów za granicą,
 • pakiet 5 bezpłatnych internetowych przelewów natychmiastowych w miesiącu,
 • pakiet 30 darmowych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku w danym miesiącu,
 • pomoc w nagłych wypadkach (assistance domowe, samochodowe i medyczne),
 • ubezpieczenie w podróży za granicą (pokrywające m.in. koszty leczenia czy zgubienie bagażu),
 • atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 16,26%),
 • zwrot 1% za płatności telefonem – do 240 zł rocznie,
 • atrakcyjne 3% na koncie oszczędnościowym (do kwoty 20 tys. zł),
 • płatności kartą bez kosztów przewalutowania.

Warto wspomnieć, że jest to konto w zasadzie bez opłat. Wystarczy, że w każdym miesiącu otrzymasz wpływ np. wynagrodzenia w wysokości min. 1 500 zł i zapłacisz kartą za zakupy o wartości min. 300 zł. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się żadnymi bankowymi prowizjami za prowadzenie rachunku czy użytkowanie karty. A jeśli nie masz jeszcze skończonych 26 lat, to konto będzie dla Ciebie bezwarunkowo darmowe!

To jak? Chcesz przekonać się, jak łatwe jest zarabianie na promocjach i jednocześnie spokojne zarządzanie swoimi finansami z dobrym kontem bankowym? Masz właśnie świetną okazję, żeby złożyć wniosek.

Odbierz 200 zł w 22. edycji Money Manii >>

Dokumenty, które warto przeczytać:

Regulamin 22. edycji Money Manii

Tabela Opłat i Prowizji Alior Banku

Podobne artykuły