Najlepsza lokata na rynku – sprawdź szczegóły oferty

  • 25 Paź 2017
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(0)
Oprocentowanie lokat od kilku lat utrzymuje się na wyjątkowo niskim poziomie. Czy w takim razie osoby, które chcą pomnażać swoje fundusze, muszą rezygnować z tej formy oszczędzania? Poznaj ofertę Alior Banku i zyskaj 2,5 proc. w skali roku.
Najlepsza lokata na rynku – sprawdź szczegóły oferty

Począwszy od 2014 roku oprocentowanie lokat oferowanych przez banki sukcesywnie spada. Jak wynika z danych Narodowego Banku Polskiego, oprocentowanie depozytów bankowych dla osób fizycznych, wyniosło w sierpniu 2017 r. zaledwie 1,49 proc. Jeśli dodatkowo uwzględnimy podatek od zysków oraz rosnącą inflację, szybko może się okazać, że umieszczanie pieniędzy na lokacie nie jest dobrą inwestycją. Na szczęście nie wszystkie banki podążają za spadkowym trendem. Poznaj ofertę Alior Banku i zyskaj 2,5 proc. w skali roku.

W ostatnim czasie sytuacja na rynku lokat nie napawa optymizmem. Banki, które starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadzają do oferty wyżej oprocentowane depozyty, jednak najczęściej są to jedynie oferty promocyjne, na niskie kwoty i krótki okres. Oznacza to, że klienci, którzy posiadają większą sumę pieniędzy, muszą rozmieszczać je na kilku depozytach i cyklicznie „przerzucać” środki na inne lokaty.

R E K L A M A

Najlepsza lokata na rynku – sprawdź szczegóły oferty

Lokata dopasowana do twoich potrzeb

Jeśli szukasz wysoko oprocentowanego depozytu na dłuższy okres, wybierz Lokatę internetową w Alior Banku. Co wyróżnia ten produkt?

  • Sam decydujesz, jak długo chcesz oszczędzać. Masz do wyboru lokatę na 90 lub nawet na 186 dni.
  • Minimalna kwota, którą możesz złożyć na lokacie to 1 000 zł, natomiast maksymalna suma lokat niezależnie od okresu nie może przekroczyć 200 000 zł.
  • Lokatę założysz całkowicie przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zyskaj jako nowy klient banku

Zanim zdecydujesz, gdzie założysz lokatę, sprawdź ofertę banków przeznaczoną dla nowych klientów. Z reguły, jako osoba, która dotychczas nie korzystała z produktów danej instytucji finansowej, możesz sporo zyskać. Lokata internetowa Alior Banku na 2,5 proc. jest przeznaczona dla nowych klientów. Oznacza to, że w dniu podpisania umowy o depozyt, nie możesz posiadać aktywnej umowy na inny produkt dostępny w Alior Banku. Co więcej, nie musisz zakładać konta osobistego, czego nierzadko wymagają inne banki.

Załóż lokatę przez internet

Myślisz, że założenie lokaty jest czasochłonne i wymaga od ciebie wypełnienia licznych formalności? Nic bardziej mylnego. Lokatę internetową w Alior Banku założysz całkowicie przez internet. Wystarczy, że klikniesz TUTAJ i wypełnisz krótki wniosek. Sam decydujesz, na jaki okres chcesz ulokować pieniądze. Masz do wyboru 90 lub 186 dni. Możesz także określić, co stanie się z pieniędzmi po zakończeniu lokaty – czy depozyt ma zostać automatycznie odnowiony, czy środki mają wrócić na rachunek, z którego je przelałeś. Po wypełnieniu formularza potwierdzasz umowę przelewem ze swojego konta w innym banku na kwotę, jaką chcesz wpłacić na lokatę i... to wszystko. Twoje pieniądze zaczynają zarabiać. Założenie lokaty nie powinno ci zająć więcej niż 5 minut.

Wybierz najlepszą lokatę

O trudnej sytuacji na rynku lokat mówi się od dawna. Nie oznacza to jednak, że nie ma ofert, które pozwoliłyby ci skutecznie oszczędzać. Depozyt w Alior Banku umożliwia inwestycję nawet 200 000 zł, co obecnie jest rzadkością. Razem z lokatą nie musisz zakładać konta, a pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. W przypadku zerwania depozytu przed czasem, odsetki nie zostaną naliczone, a pieniądze możesz wypłacić w formie przelewu lub wypłaty gotówkowej w oddziale banku. Jak widzisz, pomimo spadającej tendencji w oprocentowaniu lokat, nie musisz rezygnować z opłacalnych inwestycji. Lokata Alior Banku jest tego najlepszym przykładem.

Dodano:
25 Paź 2017

Zaktualizowano:
21 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły