Odbierz 140 zł premii za założenie eKonta z kartą w mBanku

  • 24 Cze 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Do promocji można przystąpić do końca września. Jest to oferta dla nowych klientów, a więc osób, które nie posiadały lub nie współposiadały ROR-u lub rachunku oszczędnościowego w mBanku od 1 stycznia 2017 r.
Odbierz 140 zł premii za założenie eKonta z kartą w mBanku

Warunki promocji „eKonto z premią – IX edycja”

Aby wziąć udział w promocji, otwórz indywidualne konto osobiste do końca 30 września i do tygodnia później zasil je kwotą min. 1000 zł (transfer nie może pochodzić z Twojego rachunku w innym banku). Zamów też kartę debetową. Wykonaj min. pięć transakcji na dowolną kwotę – nie możesz ich anulować do 15. dnia kolejnego miesiąca. Za tę część dostaniesz 100 zł. Dodatkowe 40 zł uzyskasz, jeśli w każdym kolejnym miesiącu zasilisz konto kwotą min. 1000 zł i wykonasz min. pięć transakcji na dowolną kwotę z użyciem karty płatniczej, funkcji płatności mobilnych w aplikacji lub BLIK-a. Nagroda w promocji to łącznie maks. 140 zł. Premię otrzymasz w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków.

Weź udział w promocji >>

Zachętą do założenia konta jest też możliwość założenia Moich celów, czyli rachunku do regularnego oszczędzania. Kwoty poniżej 20 tys. mają oprocentowanie 2,5 proc. z miesięczną kapitalizacją. To znacznie więcej niż obecne lokaty i konta oszczędnościowe. Moje cele zasilane są przez automatyczne przelewanie końcówek transakcji (np. 60 gr z transakcji na 9,40 zł) oraz stałe kwoty raz w miesiącu. Promocyjne oprocentowanie dotyczy czterech kolejnych miesięcy regularnego oszczędzania. Suma wpływów w danym miesiącu powinna być wyższa o min. 100 zł od sumy obciążeń.

eKonto z kartą – opłaty

Opłaty za eKonto osobiste to:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie,
  • 0 zł za kartę przy jednej transakcji w miesiącu na dowolną kwotę (inaczej 7 zł),
  • 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z krajowych bankomatów w Polsce (poniżej 100 zł – 2,50 zł),
  • 0 zł za przelewy internetowe w PLN.

Jeśli będzie to karta debetowa MasterCard lub Visa, możesz skorzystać z bezpłatnej usługi wielowalutowej, która dotyczy transakcji w JPY, NOK, SEK, CZK, DKK, HUF, HRK, EUR, USD, CHF i GBP. Jeśli stale korzystasz z określonych obcych walut, to możesz bezpłatnie założyć dla nich rachunki walutowe. Aby je zasilić, warto skorzystać z mKantora w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej. Przy transakcji system sam rozpozna walutę i pobierze ją z odpowiedniego rachunku, dzięki czemu opłaty są niższe.

W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat w bankomatach za granicą środków w innej walucie niż prowadzony jest rachunek możliwe są dodatkowe prowizje:

  • dla kart debetowych MasterCard – 3 proc. od wartości transakcji lub 0,5 proc. z usługą wielowalutową,
  • dla kart debetowych Visa – 5,9 proc. od wartości transakcji lub 3,5 proc. z usługą wielowalutową.

Weź udział w promocji >>

Dodano:
24 Cze 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły