Oferta dla nastolatków - konto bez opłat i z prezentem

  • 04 Lis 2015
  • 1 min. czytania
  • Komentarze(0)
Jak otworzyć darmowe konto? Co dostaniesz w prezencie?
Oferta dla nastolatków - konto bez opłat i z prezentem

Osoby do 20 roku życia mogą w Banku Zachodnim WBK założyć konto, które będzie dla nich darmowe bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. W prezencie dostaną słuchawki Phillips i 10 proc. zwrotu za bilety do kina i teatru. Przedstawiamy niezwykle korzystną ofertę konta dla młodych.

Konto <20, nie bez powodu, zajęło pierwsze miejsce w Rankingu kont dla młodych Direct.Money.pl. Jest to naprawdę dobry wybór, jeśli zastanawiamy się nad założeniem pierwszego konta dla nastolatka. Jego prowadzenia i wszystkie podstawowe operacje (m.in. przelewy internetowe, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie) są za darmo i nie musimy spełniać żadnych warunków. Oprócz tego dostajemy przydatny prezent w postaci słuchawek i zwrot części wydatków we wszystkich teatrach i kinach.

Wszystko za darmo + 3 procent

Na początku zaznaczmy, że wszystkie omawiane korzyści dotyczą osób, które nie ukończyły 20 roku życia. Konto <20 pozwala nam oszczędzić czas, który musielibyśmy poświęcić na wczytywanie się w tabelę opłat i prowizji. Przy każdej pozycji widnieje: „bez opłat”.

R E K L A M A

Oferta dla nastolatków - konto bez opłat i z prezentem

Na koncie możemy także zarabiać. Pieniądze, które wpłacimy na rachunek są oprocentowane na 3 proc. w skali roku. Górny limit środków, które mogą dla nas pracować to 3 tys. złotych. W ciągu roku zyskamy maksymalnie 73 złote, jeśli w ciągu całego okresu utrzymamy takie saldo.

Słuchawki w prezencie

Skupmy się lepiej na bardziej znaczących bonusach. Dostaniemy niebieskie słuchawki marki Phillips SHL 3060 BL, które zapewnią nam wysoką jakość dźwięku i będą modnym dodatkiem. Aby przenieść się do krainy dźwięków, musimy do 30 listopada 2015:

  • złożyć wniosek o konto,
  • zawrzeć umowę o konto i kartę Master Card <20,
  • podać aktualny numer telefonu,
  • minimum 1 raz zapłacić nowo wydaną kartą do kont.

Warto pamiętać, że nagroda zostanie wysłana kurierem najpóźniej do 31 stycznia 2016 i do momentu jej otrzymania, musimy utrzymywać aktywne konto oraz kartę.

10 procent zwrotu za filmy i spektakle

Wraz z Kontem <20 możemy zaoszczędzić na biletach do kina i teatru. Jeśli w tych miejscach zapłacimy kartą Master Card <20 lub zamówimy wejściówki przez internet, bank zwróci nam za nie 10 proc. Nie więcej jednak niż 50 złotych miesięcznie. Promocja trwa do 30 września 2016, więc maksymalnie przez cały okres możemy zaoszczędzić 600 złotych. Warto jednak wziąć pod uwagę, że maksymalny zwrot trudno będzie osiągnąć w każdym miesiącu, bo okazjonalnie nastolatki wydają na taką rozrywkę 500 złotych miesięcznie.

Jak założyć?

Konto <20 w Banku Zachodnim WBK to oferta skierowana do wszystkich, którzy są w wieku od 13 do 20 lat.
Osoby , mające od 13 do 17 lat mogą założyć rachunek tylko w obecności ich rodzica lub opiekuna prawnego w oddziale banku, natomiast pełnoletni mogą zrobić to samodzielnie przez internet .

Jeśli chcemy otrzymać wszystkie bonusy, musimy to zrobić do 30 listopada 2015.
 

Dodano:
04 Lis 2015

Zaktualizowano:
29 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły