Ostania szansa na zdobycie 350 zł na Allegro z kontem osobistym w BNP Paribas

  • 05 Paź 2020
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(0)
BNP Paribas nie daje o sobie zapomnieć łowcom bankowych promocji. Tym razem w ramach akcji specjalnej „Premia w zasięgu ręki” do zdobycia nawet 350 zł w e-bonach do wykorzystania na Allegro. Wystarczy otworzyć Konto Otwarte na Ciebie i z niego korzystać.
Ostania szansa na zdobycie 350 zł na Allegro z kontem osobistym w BNP Paribas

Konto bankowe ma już niemal każdy. Nie oznacza to jednak, że nie można otworzyć kolejnego rachunku i przy okazji zgarnąć premii. Aktualnie warto skorzystać z promocji w BNP Paribas. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta dedykowana jest dla pierwszych 3000 klientów, ale trwa nie dłużej niż do 11.10.2020 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z nowej promocji „Premia w zasięgu ręki” mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli tacy, którzy w ciągu ostatnich 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku osobistego w BNP Paribas. Trzeba być też osobą pełnoletnią.

Jak skorzystać z promocji?

Żeby cieszyć się dodatkową gotówką, którą można wykorzystać na dowolne zakupy na Allegro, wystarczy:

1. Do 11.10.2020 r. zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. Pamiętaj, że limit klientów jest ograniczony do 3000 wniosków, więc nie warto zwlekać. Podczas rejestracji trzeba podać imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz swój PESEL. Zaznacz też wymagane zgody marketingowe, aby bank mógł się z Tobą kontaktować.

2. Potwierdź swoją rejestrację poprzez otrzymaną wiadomość e-mail na adres wskazany w formularzu promocyjnym. Następnie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą. To też musisz zrobić do 11.10.2020 r.

3. Podpisz umowę o konto zdalnie (przez system Autenti, za pośrednictwem unikalnego kodu SMS) i do 25.10.2020 r. nadaj PIN do karty.

4. W październiku wykonaj min. 1 przelew w bankowości elektronicznej (możesz go wykonać także prze aplikację GOmobile). Za wykonanie tej czynności otrzymasz e-kod o wartości 50 zł na Allgero.

5. W listopadzie i grudniu 2020 r. musisz:

  • zrealizować min. 5 płatności bezgotówkowych kartą,
  • zapewnić wpływ na konto w łącznej kwocie min. 500 zł,
  • wykonać min. 3 przelewy przez bankowość internetową lub mobilną.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz aż 250 zł do Allegro.

6. Jeżeli do 28 lutego 2021 r. Twoje nowe Konto Otwarte na Ciebie nadal będzie aktywne, to BNP Paribas wypłaci Ci jeszcze jeden e-kod o wartości 50 zł. Dzięki czemu łącznie możesz zgarnąć 350 zł.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie w nowej promocji >>

Czy warto otworzyć Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest ofertą, którą łatwo można dostosować do swoich potrzeb. To za sprawą możliwości wyboru karty do konta. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient sam decyduje, na czym najbardziej mu zależy i za co chce płacić.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

z Kartą Otwartą na Dzisiaj

z Kartą Otwartą na eŚwiat

z Kartą Otwartą na Świat

Miesięczna opłata za prowadzenie konta

0 zł

0 zł

0 zł

Miesięczna opłata za użytkowanie karty

0 zł / 3 zł 1

6 zł

10 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów w Polsce

0 zł / 5 zł 2

0 zł

0 zł

Opłata za przelew internetowy

0 zł

0 zł

0 zł

Komu dedykowane jest konto?

Dobre konto na co dzień

Dla aktywnych w sieci

Dla podróżujących

Dodatkowe korzyści

-

Ubezpieczenie „Cyber Pomoc”

Ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży

Płatności mobilne

Apple Pay, Google Pay, BLIK

1) Możliwość uniknięcia opłaty za kartę. Wystarczy w danym miesiącu wykonać min. 1 transakcję kartą (lub Apple Pay, Google Pay). Konto jest też darmowe dla klientów, którzy nie ukończyli 26 lat.
2) Darmowe wypłaty z bankomatów Banku BNP Paribas i Planet Cash oraz jeśli klient nie ukończył 26 lat. W pozostałych przypadkach prowizja za wypłatę z bankomatu wynosi 5 zł.

Ważne dokumenty:

Regulamin promocji „Premia w zasięgu ręki”
Tabela Opłat i Prowizji BNP Paribas

Dodano:
05 Paź 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły