Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Ostatnia szansa na zdobycie nagrody w Money Manii

Fot.

Jubileuszowa edycja Money Manii dobiega końca. To doskonała możliwość na zdobycie dodatkowych pieniędzy, dlatego nie zwlekaj z rejestracją. Z poniższym niezbędnikiem nic nie stanie Ci na przeszkodzie w otrzymaniu premii.

Obecną edycję akcji, organizujemy wspólnie z bankiem Millennium i portalem wakacje.pl. Do zdobycia jest premia w wysokości nawet 560 złotych. Pierwsze 200 zł możesz zdobyć już po wykonaniu 5 prostych kroków.

Krok 1.

Wejdź na stronę moneymania.pl i zarejestruj się na portalu. Każdy, kto brał udział w poprzednich edycjach akcji i posiada konto, może się na nie zalogować .

Krok 2.

Na podany adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Gdy go klikniesz zostaniesz przekierowany do indywidualnego profilu na stronie moneymania.pl. Teraz możesz już wypełnić wniosek o założenie rachunku.

Krok 3.

Zakładasz Konto 360o lub Konto 360o Student z kartą debetową. Aby to zrobić wypełnij wniosek o otwarcie i prowadzenie rachunku w Banku Millennium. Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.

Krok 4.

W czerwcu i lipcu bieżącego roku na nowo otwarte konto w Banku Millennium musi wpłynąć kwota min. 1 000 zł. W każdym z tych miesięcy przynajmniej raz wykonaj transakcję bezgotówkową BLIK-iem lub kartą dołączoną do Konta 360o.

Krok 5.

Do 31 lipca 2017 r. w serwisie Money Mania uzupełnij numer aktywnego konta w Banku Millennium, założonego w ramach promocji.

Jeśli spełnisz wszystkie warunki, na podanego przez ciebie maila zostanie wysłana informacja o przyznaniu premii. Nastąpi to do 10 sierpnia 2017 r. Nagrody zostaną przekazane do 16 sierpnia 2017 r. Do tego czasu twoje konto musi być aktywne. Tylko wtedy na Konto 360o lub Konto 360o Student wpłynie 100 zł premii. Na adres mailowy zostanie przekazany bon o wartości 100 zł, do wykorzystania w serwisie wakacje.pl.

Jeszcze dwa kroki do zdobycia dodatkowych 360 zł

Krok 6.

Po otwarciu Konta 360o lub Konta 360o Student, musisz pobrać aplikację mobilną Banku Millennium i się do niej zalogować.

Krok 7.

Następnie wystarczy, że aktywnie będziesz korzystać z karty wydanej do rachunku. Dzięki temu otrzymasz zwrot 2% wartości transakcji opłaconych kartą (do 30 zł miesięcznie) i 5% płatności BLIK-iem (do 30 zł miesięcznie).

Wyżej wymienione 7 kroków sprawi, że zasilisz swój budżet kwotą 560 zł.

Pozostało niewiele czasu, dlatego nie czekaj dłużej z przystąpieniem do akcji.

Podobne artykuły