Otwórz konto osobiste w BNP Paribas i odbierz 250 zł

  • 23 Cze 2020
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(0)
Ruszyła nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas. Jeśli założysz Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą debetową do 5 lipca i spełnisz warunki aktywności, to już w sierpniu i październiku bank przeleje Ci łącznie 250 zł. Warto się jednak pospieszyć, bo bank wypłaci tylko 3 000 takich nagród.
Otwórz konto osobiste w BNP Paribas i odbierz 250 zł

Konta osobiste warto zakładać w promocji. Aktualnie mamy naprawdę sporo ofert, gdzie za wykonanie czynności, które i tak byś wykonał w ramach standardowego korzystania z rachunku, otrzymujesz premię.

Dziś prześwietlam promocję Radosne Konto, którą zorganizował Bank BNP Paribas. Jeśli w ciągu roku do momentu wzięcia udziału w promocji, nie miałeś rachunku ROR w tym banku, to bez żadnych przeszkód możesz z niej skorzystać.

Czy propozycja BNP Paribas to najlepsze konto osobiste? Sprawdźmy!

250 zł za otwarcie i aktywność na koncie osobistym

Co trzeba zrobić, aby otrzymać 250 zł od BNP Paribas? Warunki są naprawdę proste:

1. Do 5 lipca 2020 r. złóż wniosek o konto osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej za pośrednictwem promocyjnej strony.

Konto osobiste w promocji – weź udział >>

2. Do 19 lipca 2020 r. podpisz umowę o konto. Możesz to zrobić w oddziale banku albo w dedykowanej aplikacji GoMobile za pomocą selfie. Jeśli się zdecydujesz na tę drugą opcję, to zajmie Ci to nie więcej niż 15 minut.

Jak otworzyć konto za pomocą selfie? Zobacz mój test!

3. W lipcu zapłać min. 3 razy kodem BLIK i wykonaj min. 3 przelewy internetowe lub w aplikacji mobilnej. Za to otrzymasz 100 zł od banku przelewem na konto w sierpniu.

Skąd bank będzie znał Twój numer rachunku? Do 20 sierpnia dostaniesz maila z bankowego adresu z prośbą o jego uzupełnienie. Warto więc w tym okresie śledzić swoją skrzynkę i sprawdzać, czy wiadomość nie wpadła do spamu. Bez uzupełnienia numeru konta, nie otrzymasz nagrody.

4. W sierpniu i wrześniu wykonaj po 3 przelewy internetowe lub w aplikacji mobilnej i zapewnij wpływy na konto osobiste po min. 1 000 zł w każdym z trzech miesięcy. Za to dostaniesz 150 zł, które bank przeleje Ci w październiku.

I już! Za tych kilka prostych czynności otrzymasz 250 zł. Nie musisz wychodzić z domu. Wszystko załatwisz z poziomu swojego komputera lub telefonu.

Darmowe konto osobiste z kartami do wyboru

Rachunek w BNP Paribas to darmowe konto osobiste. W jego ramach możesz dobrać kartę w zależności od swoich potrzeb. Do wyboru masz:

  • Kartę Otwartą na Dzisiaj – jest darmowa przy jednej transakcji w miesiącu. Za 0 zł możesz również wypłacać nią gotówkę z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash.
  • Kartę Otwartą na eŚwiat – umożliwia darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i Grupy BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą. Dodatkowo otrzymasz bezpłatne ubezpieczenie, które chroni Cię od kradzieży pieniędzy z konta, tożsamości w internecie czy utraty danych. Karta kosztuje 6 zł miesięcznie.
  • Kartę Otwartą na Świat – oferuje bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i płatności kartą za granicą bez kosztów przewalutowania. Oprócz tego dostaniesz ubezpieczenie Rezygnacji z podróży za 0 zł. Karta kosztuje 10 zł miesięcznie.

W jakim banku najlepiej założyć konto osobiste? Na pewno w takim, który Ci za to zapłaci. Jeśli zainteresowała Cię propozycja BNP Paribas i chcesz zgarnąć 250 zł, to masz czas do 5 lipca!

Weź udział w promocji i odbierz 250 zł >>

Dodano:
23 Cze 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły