Otwórz konto w ING i zgarnij 120 zł

Fot.

Jeszcze do niedawna osoby, które zdecydowały się otworzyć konto w ING Banku Śląskim, mogły otrzymać 100 zł. W nowej edycji promocji do zdobycia jest nawet 120 zł. Jakie warunki należy spełnić, aby zarobić dodatkowe pieniądze? Wszystkie szczegóły oferty znajdziesz poniżej.

Promocja „Do 120 zł za otwarcie Konta” wystartowała 1 marca 2017 r. i potrwa do 15 września 2017 r. Tym razem ING Bank Śląski nagradza nie tylko za płatności kartą, lecz także aktywne korzystanie z BLIKa.

Jak dostać 120 zł od ING Banku Śląskiego?

  • Do 14 kwietnia 2017 r. otwórz Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort. Nie zapomnij, aby zaznaczyć we wniosku, że chcesz otrzymać także kartę do konta.
  • Załóż Otwarte Konto Oszczędnościowe (chyba że już takie posiadasz) bez względu na rodzaj otwieranego rachunku.
  • Do 14 sierpnia 2017 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł. Pod uwagę będą brane zarówno płatności kartą debetową, jak i BLIKiem. Wszystkie transakcje muszą zostać rozliczone i zaksięgowane w podanym terminie.
  • Do 15 września 2017 r. musisz w dalszym ciągu posiadać wybrane konto w ING Banku Śląskim, kartę debetową oraz konto oszczędnościowe. Do tego czasu nagroda zostanie przelana na twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Za spełnienie wszystkich powyższych warunków otrzymasz 100 zł. Ponadto, jeśli w ramach wykonanych transakcji przynajmniej trzy z nich opłacisz przy użyciu kodu BLIK, bank wypłaci ci dodatkowe 20 zł.
Zgodnie z regulaminem promocji, wypłacana nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, dlatego jeśli zdobędziesz premię, otrzymasz ją w całości. Dowiedz się więcej o płatnościach BLIKiem.

Kto może skorzystać z promocji w ING Banku Śląskim?

O nagrodę w ING Banku Śląskim mogą starać się osoby, które w okresie od 1 lipca 2015 r. do 28 lutego 2017 r. nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z wymieniowych kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Komfort, Premium, Klasyczne lub Student. Co więcej, aby zostać uczestnikiem promocji, musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez ING Bank Śląski.

Załóż konto Direct w ING Banku Śląskim

Konto Direct to nowoczesny, samoobsługowy rachunek, który założysz całkowicie przez internet. Prowadzenie konta jest bezpłatne, podobnie jak krajowe przelewy przez internet oraz wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash. Jeśli w przeciągu miesiąca wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 300 zł, nic nie zapłacisz za kartę do konta.

Jak widzisz, warunki są proste, bardzo łatwo je spełnić i dostać pieniądze. To dobra okazja dla bankowych „wyjadaczy wisienek” ale także osób, które szukają dobrego konta osobistego.

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji