Otwórz konto z kartą w BNP Paribas i wygraj 150 zł na konto lub 250 zł na Karcie Paliwowej Orlen

  • 24 Cze 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Promocja trwa do momentu osiągnięcia 3 tys. rejestracji, ale maksymalnie do 30 czerwca. Aby z niej skorzystać, należy złożyć wniosek o założenie konta osobistego z kartą w BNP Paribas przed tą datą oraz wykonanie kilku operacji w lipcu i sierpniu.
Otwórz konto z kartą w BNP Paribas i wygraj 150 zł na konto lub 250 zł na Karcie Paliwowej Orlen

Jak wziąć udział w promocji?

Najpierw należy wypełnić formularz do promocji „Na stacji korzyści i wybrać nagrodę: przelew 150 zł na konto lub 250 zł na Kartę Paliwową Orlen. Drugim krokiem jest złożenie wniosku o założenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat w BNP Paribas do 30 czerwca. Umowa powinna być zawarta, a karta aktywowana do 15 lipca.

Nagroda w wysokości 150 zł jest podzielona na dwie części, bo wiąże się z warunkami promocji na lipiec i sierpień. Aby otrzymać pierwsze 75 zł, należy w pierwszym miesiącu wykonać min. trzy przelewy z konta osobistego poprzez bankowość elektroniczną (GOonline lub apilkację mobilną banku) oraz min. trzy transakcje za pomocą BLIK-u. Nagroda pojawi się na koncie w sierpniu. Drugą część nagrody otrzyma klient, który dotrzymał warunków promocji w lipcu, a oprócz tego w sierpniu wykona min. trzy przelewy z konta przez bankowość elektroniczną w sierpniu oraz zapewni wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł. Środki pojawią się na koncie we wrześniu.

Uczestnik, który wybrał nagrodę w postaci doładowania Karty Paliwowej Orlen na 250 zł, powinien w lipcu i w sierpniu wykonać min. po pięć przelewów z konta osobistego przez bankowość elektroniczną, po min. pięć transakcji BLIK-iem oraz zapewnić wpływy po min. 1000 zł. Pełna kwota pojawi się na Karcie Paliwowej we wrześniu.

Kto może udział wziąć w promocji?

Promocja „Na stacji korzyści” kierowana jest do osób, które w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta nie miały rachunku ROR w BNP Paribas. Udział w tej promocji jest jednorazowy.

Darmowe Konto Otwarte na Ciebie i karty do wyboru

Klient posiadający Konto Otwarte na Ciebie nie płaci za prowadzenie rachunku, standardowe przelewy w PLN w kraju, wypłaty gotówki z bankomatów w oddziałach BNP Paribas i z Planet Cash czy korzystanie z płatności mobilnych. Opłaty dotyczą głównie korzystania z karty. W ramach promocji masz do wyboru następujące opcje:

  • Karta Otwarta na Dzisiaj – 0 (dla osób poniżej 26. roku życia) lub 3 zł za prowadzenie, 0 zł za wypłaty z bankomatów Planet Cash i BNP Paribas, 5 zł w innych, brak ubezpieczenia;
  • Karta Otwarta na Świat – 6 zł miesięcznie za prowadzenie, ubezpieczenie „Cyber Pomoc”, 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce, 10 zł za granicą;
  • Karta Otwarta na eŚwiat – 10 zł miesięcznie za prowadzenie, ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”, możliwe płatności w 160 walutach bez opłaty za przewalutowanie, 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, 5 zł za granicą.

Weź udział w promocji >>

Dodano:
24 Cze 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły