Otwórz konto, zgarnij 250 zł premii i wygraj 5000 zł w konkursie BNP Paribas

 • 02 Lis 2020
 • 5 min. czytania
 • Komentarze(0)
Co może poprawić nastrój jesienią? Wygrana w konkursie! Świetną propozycję dla nowych klientów, których pasją jest fotografia ma BNP Paribas. Dla autora najlepszego jesiennego zdjęcia przewidziana jest nagroda w postaci 5 000 zł. Bank rozda również nagrody pocieszenia. Oprócz tego na każdego, kto założy konto osobiste i spełni warunki aktywności, czeka premia gotówkowa w wysokości 250 zł. Jest o co powalczyć, dlatego prześwietlamy warunki.
Otwórz konto, zgarnij 250 zł premii i wygraj 5000 zł w konkursie BNP Paribas

W nowej promocji i dodatkowo w konkursie BNP Paribas mogą wziąć udział tylko nowi klienci. Ale uwaga, bo został skrócony czas, w którym nie powinno się mieć aktywnego konta osobistego w BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank. Do tej pory nowi klient definiowany był w promocjach BNP Paribas, jako osoba, która w okresie ostatnich 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w promocji  nie była klientem banku. Czas ten został skrócony jedynie do 12 miesięcy. Być może w ten sposób więcej osób będzie mogło skorzystać z promocji i zgarnie 250 zł. Jeśli dodatkowo chcesz wciąż udział w konkursie, to tutaj obowiązuje już okres 15 miesięcy.

Jak zawsze warto się pospieszyć, bo oferta jest limitowana. Promocja „Złota polska premia” i jednocześnie konkurs „Wygraj jesienią” przeznaczone są dla pierwszych 2 000 uczestników, a sama akcja trwa nie dłużej niż do 15.11.2020 r.

Szczegóły promocji „Złota polska premia”, czyli jak zdobyć 250 zł premii

Zacznijmy od tego, jak zdobyć premię gotówkową w wysokości 250 zł. Warunki nie są trudne, bo wystarczy:

 1. Do 15.11.2020 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji. Należy wypełnić pola wniosku rejestracyjnego m.in. podać imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz swój PESEL. Należy także zaakceptować regulamin promocji, jak i warunki konkursu. Na tym etapie musisz zdecydować, czy chcesz wziąć w nim udział. O jego zasadach przeczytasz poniżej, ale naprawdę warto. Zadanie konkursowej jest banalnie proste. Wystarczy odrobina wyobraźni.  
 2. Także do 15.11.2020 r. musisz złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą. We wniosku o konto musisz podać te same dane osobowe i kontaktowe, co podczas rejestracji w promocji. Tylko w ten sposób bank będzie mógł Cię zidentyfikować i zakwalifikować do uczestnictwa zarówno w promocji, jak i w konkursie.
 3. Do 25.11.2020 r. podpisz umowę o konto zdalnie lub za pośrednictwem kuriera. Weryfikacja odbywa się przez system Autenti, z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS. Nadaj PIN do karty.

Zobacz, jak wygląda zdalne otwieranie konta w BNP Paribas >>

 1. Aby zgarnąć pierwszą część premii, czyli 50 zł jeszcze w listopadzie musisz:
 • zalogować się minimum raz do bankowości elektronicznej (przez bankowość internetową BNP Paribas lub aplikację mobilną GOmobile)
 • oraz wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą.
 1. Do 21.12.2020 r. otrzymasz informację o przyznaniu 50 zł. Koniecznie uzupełnij swój numer nowego Konta Otwartego na Ciebie, żeby otrzymać pieniądze.
 2. Aby  otrzymać kolejne 100 zł w grudniu powinieneś:
 • wykonać minimum dwa przelewy o dowolnej wartości przez bankowość elektroniczną
 • oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą o łącznej wartości 500 zł. Przypomnijmy, że grudzień to czas kupowanie prezentów, więc po prostu płać za nie kartą.
 1. Jeśli spełnisz powyższe warunki, to do 27.01.2021 r. otrzymasz informację z banku o nagrodzie, a pieniądze wpłyną na Twoje nowe konto to końca stycznia.
 2. W styczniu masz szansę na ostatnią część premii, czyli kolejne 100 zł, jeśli:
 • ponownie wykonasz dwa dowolne przelewy internetowe
 • i dodatkowo zapewnisz wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie w nowej promocji >>

Do końca lutego powinieneś otrzymać łącznie 250 zł od BNP Paribas. Ale warto kusić los i dodatkowo wziąć udział w konkursie, bo w nim do zgarnięcia znacznie większe pieniądze.

Wygraj 5 000 zł w konkursie BNP Paribas lub nagrody pocieszenia w gotówce

Rejestrując się w promocji „Złota polska premia”, możesz wziąć jednocześnie udział w konkursie. Do 15.11.2020 r. musisz wyrazić chęć udziału i zaakceptować regulamin.

Następnie pamiętaj o spełnieniu listopadowych warunków, czyli zalogowaniu się do bankowości i wykonaniu minimum jednej płatności kartą.

Później w terminie 18.11-15.12.2020 r. uzupełnij swój adres e-mail i dołącz fotografię konkursową. Wszystko dobywa się na tej stronie. Tematem zdjęcia jest interpretacja hasła Śladami jesieni.

Komisja konkursowa z nadesłanych prac wyłoni jednego zwycięzcę i przyzna mu nagrodę główną w wysokości 5 000 zł. BNP Paribas przygotował też cztery nagrody pocieszenia, dwie o wartości 1 500 zł oraz dwie o wartości 1 000 zł. Nagrody zostaną rozdane najpóźniej do 31.01.2021 r.

Jest o co walczyć, tylko czy konto osobiste w BNP Paribas jest równie dobre? Tak!

Jakie jest Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas?

Konto Otwarte na Ciebie jest jedną z lepszych propozycji kont na rynku, ponieważ możne je spersonalizować. Bank oferuje Konto Otwarte na Ciebie w trzech wariantach – każdy z inną kartą. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient sam decyduje, na czym najbardziej mu zależy i za co chce płacić.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

z Kartą Otwartą na Dzisiaj

z Kartą Otwartą na eŚwiat

z Kartą Otwartą na Świat

Miesięczna opłata za prowadzenie konta

0 zł

0 zł

0 zł

Miesięczna opłata za użytkowanie karty

0 zł / 3 zł 1

6 zł

10 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów w Polsce

0 zł / 5 zł 2

0 zł

0 zł

Opłata za przelew internetowy

0 zł

0 zł

0 zł

Komu dedykowane jest konto?

Dobre konto na co dzień

Dla aktywnych w sieci

Dla podróżujących

Dodatkowe korzyści

-

Ubezpieczenie „Cyber Pomoc”

Ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży

Płatności mobilne

Apple Pay, Google Pay, BLIK

1) Możliwość uniknięcia opłaty za kartę. Wystarczy w danym miesiącu wykonać min. 1 transakcję kartą (lub Apple Pay, Google Pay). Konto jest też darmowe dla klientów, którzy nie ukończyli 26 lat.
2) Darmowe wypłaty z bankomatów Banku BNP Paribas i Planet Cash oraz jeśli klient nie ukończył 26 lat. W pozostałych przypadkach prowizja za wypłatę z bankomatu wynosi 5 zł.

Ważne dokumenty:

Regulamin promocji „Złota polska premia”
Regulamin konkursu „Wygraj jesienią”
Tabela Opłat i Prowizji BNP Paribas

Dodano:
02 Lis 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły