Płatności mobilne na stacjach Circle K – teraz w Warszawie, od grudnia w całej Polsce

  • 18 Lis 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Sieć stacji benzynowych Circle K wprowadziła kilka nowości, które mają zwiększyć bezpieczeństwo i komfort klientów i pracowników w czasie pandemii, a także zaoszczędzić czas. Teraz za paliwo zapłacić można przy dystrybutorze, a samochód umyje się bez opuszczania pojazdu.
Płatności mobilne na stacjach Circle K – teraz w Warszawie, od grudnia w całej Polsce

Potrzebna jest aplikacja

Po kilku tygodniach testów i pozytywnych wynikach sieć Circle K wprowadziła bezkontaktowe płatności za tankowanie i korzystanie z myjni na stacjach w Warszawie. Od grudnia usługa będzie dostępna w całej Polsce. Aby z niej skorzystać, należy mieć zainstalowaną aplikację Circle K, możliwą do pobrania w Google Play i App Store i być w programie lojalnościowym EXTRA Club.

Uczestnictwo pozwala na zbieranie punktów, które wymienia się później na nagrody np. rabaty na paliwo, przekąski, kawę, kolejne zakupy na stacji, a także artykuły samochodowe, elektronikę, kosmetyki, zabawki dla dzieci, odzież, akcesoria, narzędzia ogrodnicze, sprzęty RTV i wiele innych. Ponadto posiadając aplikację Circle K użytkownik łatwiej znajdzie najbliższą stację na udostępnionej mapce w oparciu o filtry wyszukiwania, a także posłuży się elektroniczną kartą EXTRA Club czy zarejestruje podróż w Dzienniku kierowcy. To ostatnie pozwoli łatwiej rozliczać się z zużytego paliwa.

Sprawdź jak płacić Lidl Pay >>

Sieć wciąż pracuje nad kolejnymi ułatwieniami dla klientów. W planach jest wprowadzenie możliwości płatności za kolejne kategorie produktów. Realizacja obecnego projektu była planowana dopiero na pierwszy kwartał przyszłego roku, ale pandemia spowodowała konieczność przyśpieszenia prac.

Środki bezpieczeństwa podjęte na stacjach Circle K

Sieć stacji benzynowych poważnie podeszła do zagrożenia pandemicznego. Wprowadziła zasadę zachowania odległości, a także zwiększyła częstotliwość sprzątania i zamontowała specjalne przesłony. W związku z obostrzeniami w całym kraju nie można spożywać kupionych posiłków na terenie stacji. Jedyne rozwiązanie to wzięcie ciepłych przekąsek lub napojów na wynos lub skorzystanie z usługi Bolt Food, która pozwala na dowóz wybranych produktów (także środków dezynfekujących) pod same drzwi.

Jeździsz bezpiecznie samochodem? Dowiedz się, co możesz zyskać >>

Wystarczy pobrać aplikację o tej nazwie w Google Play lub App Store, dodać kartę płatniczą i zamówić. Dostępnych jest 30 gotowych produktów spożywczych i 25 ciepłych przekąsek z oferty. Ceny w aplikacji są takie same jak na stacjach. Dochodzi jedynie koszt dostawy. Czas oczekiwania to ok. 30 minut od złożenia zamówienia. Odbiór odbywa się w sposób bezkontaktowy. Każdy kurier jest zobowiązany do noszenia maseczki ochronnej i regularnej dezynfekcji rąk oraz sprzętu.

Dodano:
18 Lis 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły