Poznaj aplikację BeamUp, która pozwoli ci dzielić wspólne wydatki

 • 14 Mar 2018
 • 3 min. czytania
 • Komentarze(6)
Sprawdź, jak działa aplikacja BeamUp i nie martw się podziałem wydatków.
Poznaj aplikację BeamUp, która pozwoli ci dzielić wspólne wydatki

Wyjście do kina ze znajomymi nie musi się już wiązać z liczeniem pieniędzy przy kasie. Gdy płacisz za przyjaciół rachunek w restauracji, nie będziesz musiał już czekać na przelewy od nich. Aplikacja BeamUp pomoże ci podzielić wasze wydatki i zebrać pieniądze na wspólny cel. Dodatkowo dzięki niej zaplanujesz wspólne wyjście i od razu opłacisz bilety na to wydarzenie.

Dzięki aplikacji BeamUp wygodnie podzielisz wydatki, zorganizujesz zbiórkę oraz skorzystasz z wielu promocji. Pod tym względem pomysł nie jest innowacyjny, bo tego typu rozwiązania są już dostępne na rynku. To, co wyróżnia BeamUP, to spersonalizowane oferty, które mogą się spodobać tobie i twoim znajomym. Wybierając jedną z nich od razu będziesz mógł zorganizować „zrzutkę” i kupić bilety.

Zainstalowana na twoim smartfonie aplikacja jest przejrzysta i intuicyjna. Pomimo wielu funkcji, które posiada, nie pozwoli, abyś się zagubił, gdy z niej korzystasz. Logowanie do BeamUp przebiega za pomocą loginu i kodu PIN lub potwierdzenia odciskiem palca.

Poznaj aplikację BeamUp, która pozwoli ci dzielić wspólne wydatkiŹródło: materiały prasowe BeamUp

Czym jest BeamUp?

BeamUp to aplikacja mobilna, która ma ułatwić rozliczenia między tobą i twoimi przyjaciółmi. Korzystając z apki, możesz kupić wejściówki na festiwal, koncert czy do kina. Jeśli chcesz się wybrać na jakieś wydarzenie z większą grupą znajomych, wystarczy, że wyślesz im zaproszenie z prośbą o przelew pieniędzy na bilety. W chwili, gdy zostanie ono przyjęte, środki automatycznie znajdą się na twoim koncie BeamUp i będziesz mógł zapłacić za siebie i znajomych.

Aplikacja jest przydatna również wtedy, kiedy chcesz rozliczyć wspólne wyjście do restauracji czy zorganizować zbiórkę na prezent. Prośbę o przelanie pieniędzy możesz wysłać również znajomemu, który nie jest zarejestrowany w serwisie. Lista kontaktów pobierana jest z twojego smartfona.

Za pomocą tego rozwiązania, nie tylko podzielisz wydatki, ale również zapłacisz za zakupy on-line m.in.: abonament na Showmax, Player.pl, bilety na wydarzenia organizowane przez Eventim, bilety do kina oraz e-booki w aplikacji Storytel.

Poznaj aplikację BeamUp, która pozwoli ci dzielić wspólne wydatkiŹródło: materiały prasowe BeamUp

Jak skorzystać z BeamUp?


Musisz zrobić tylko trzy proste kroki:

 1. pobrać aplikację mobilną na swojego smartfona (z systemami Android 4.2 lub wyższym albo iOS w wersji 10 lub wyższej),
 2. zarejestrować się w usługach BeamUp oraz BeamUp Payements,
 3. podpiąć do aplikacji swoją kartę płatniczą (obecnie możesz zasilić konto jedynie za pomocą kart Mastercard i Visa, jednak twórcy zapowiadają, że w przyszłości będziesz mógł doładować konto za pomocą przelewu).

Co zyskujesz, gdy korzystasz z BeamUp?


Poza ciekawymi rozwiązaniami, które pozwolą ci szybko i wygodnie rozliczyć się ze znajomymi, zyskasz wiele możliwości, dzięki którym będziesz mógł zaoszczędzić lub zdobyć premię:

 • gdy zaprosisz znajomych do aplikacji, ty i każdy twój znajomy, który przyjmie zaproszenie, otrzymacie po 5 zł premii na konto BeamUp,
 • twój rachunek zostanie zasilony kwotą 10 zł jeśli do swojego konta dodasz kartę Visa.
Użytkownicy, którzy zakupili swoje bilety na SnowFest Festiwal za pośrednictwem aplikacji, weszli na festiwal bez kolejki, specjalnie przygotowanym dla nich wejściem.

Z pewnością aplikacja BeamUp ciekawie się prezentuje, jednak jest na polskim rynku dopiero od kilku miesięcy i nadal się rozwija. Dlatego warto obserwować rozwój tego startupu i czekać na zapowiadane nowe rozwiązania i partnerów.

Dodano:
14 Mar 2018

Zaktualizowano:
26 Wrz 2020

6 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

 • Joanna Leja Ekspert 16 marca 2018
  BeamUp potwierdza informacje, że nadal się rozwijają. Osobiście, też czekam na coś ekstra;)
 • Joanna Leja Ekspert 16 marca 2018
  Dodatkowo, pojawiają się promocje z Eventimem, więc warto śledzić.
 • Antej Ekspert 15 marca 2018
  Oby więcej takich akcji na festiwalach.
 • Beata Ekspert 15 marca 2018
  Oby było więcej promocji, bo póki co nic nie zaskakuje
 • Joanna Leja Ekspert 15 marca 2018
  Twórcy aplikacji zapowiadają, że już niebawem powiększy się baza ich partnerów i możliwości płatniczych.
 • Robert Ekspert 15 marca 2018
  Fajna apka, tylko jeszcze trochę mało partnerów, mam nadzieję, że będzie więcej bo póki co skorzystałem 4 razy, ale z bonusem.

Podobne artykuły