Pożyczka Aasa wyróżniona Certyfikatem direct.money.pl

 • 03 Wrz 2020
 • 6 min. czytania
 • Komentarze(0)
Rynek pożyczek pozabankowych w związku z nowymi regulacjami prawnymi i kryzysem, jaki wywołał koronawirus, ucierpiał znacznie bardziej niż banki. Wiele firm musiało w krótkim czasie zmienić swoje oferty. Czy wobec tego wciąż „da się” znaleźć korzystną pożyczkę przez internet? Okazuje się, że tak. Pieniądze można pożyczyć szybko i bez zbędnych formalności, a dodatkowo jeszcze skorzystać z takich benefitów jak wakacje od spłaty raty czy ubezpieczenie życia oraz zdrowia. To aktualne warunki, które proponuje Aasa. Właśnie dlatego pożyczkę tej firmy postanowiliśmy nagrodzić naszym Certyfikatem direct.money.pl.
Pożyczka Aasa wyróżniona Certyfikatem direct.money.pl

Partnerem publikacji jest Aasa Polska S.A.

Certyfikat direct.money.pl to specjalne wyróżnienie dla najlepszych produktów finansowych na rynku. Na bieżąco śledzimy oferty banków oraz instytucji pozabankowych i dokładnie je analizujemy. Produkty, które charakteryzują się przejrzystymi warunkami, niskimi kosztami i są po prostu korzystne dla klienta, nagradzamy Certyfikatem.

Certyfikta direct.money.pl

W czasie zamrożenia gospodarki niemal całkowicie zniknęły z rynku darmowe pożyczki. Wiele firm pozabankowych musiało zakończyć swoją działalność. Na rynku pozostali głównie pożyczkodawcy z ugruntowaną pozycją i doświadczeniem. To właśnie dzięki nim, klienci wciąż mogą pożyczyć pieniądze łatwiej niż w banku. Jedną z takich firm jest Aasa.

Czym wyróżnia się pożyczka online Aasa?

Bankowy kredyt nie jest jedynym rozwiązaniem, gdy chcemy bezpiecznie pożyczyć większą kwotę pieniędzy. Dzięki takim firmom jak Aasa możemy otrzymać pożyczkę od 2 000 zł do nawet 15 000 zł bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności. Okres spłaty pożyczki wynosi aż 36 miesięcy, dzięki czemu otrzymane zobowiązanie nie będzie zbytnim obciążeniem dla naszego portfela.

W Aasa klient sam decyduje o wyborze oferty. Może zdecydować się na Standardową pożyczkę ratalną lub Pożyczkę ratalną z ubezpieczeniem i pakietem korzyści.

Oferty różnią się między sobą warunkami i dodatkowymi benefitami. W ramach oferty Aasa Standard można zawnioskować o kwotę od 2 000 zł do 15 000 zł i rozłożyć spłatę pożyczki na 3 lata.

Aasa przygotowała też ofertę pożyczki z ubezpieczeniem (Aasa Standard z Pakietem Korzyści). Klient, który się na nią zdecyduje może ubiegać się o przyznanie pożyczki ratalnej w wysokości od 5 000 zł do 10 000 zł. Podobnie, jak w przypadku oferty Aasa Standard, okres spłaty pożyczki online wynosi 3 lata.

Wybierając Pakiet Korzyści Aasa klient zyskuje:

 • szybki przelew za 0 zł bezpośrednio na konto,
 • wakacje od spłaty raty dostępne dwa razy w trakcie trwania umowy,
 • brak konieczności spłaty kwoty udzielnego kapitału przez pierwsze pół roku,
 • ubezpieczenie w ramach którego chronione będzie chronione jego życie i zdrowie oraz gwarancję zabezpieczenia i natychmiastowej wypłaty świadczeń w przypadku choroby lub śmierci.

Oferty różnią się między sobą również kosztami.

Ile naprawdę kosztuje pożyczka w Aasa?

Koszty pożyczki Aasa uzależnione są od wybranej oferty. Porównanie kosztów przedstawiamy w poniższej tabeli.

Porównanie kosztów pożyczki w kwocie 5 000 zł na 36 miesięcy

Aasa Standard

Aasa Standard z Pakietem Korzyści

Kwota pożyczki

5 000 zł

5 000 zł

Okres spłaty pożyczki

36 miesięcy

36 miesięcy

Opłata przygotowawcza

brak

brak

Ubezpieczenie

brak

1 963,08 zł

Odsetki do spłaty

575,93 zł

914,12 zł

Prowizja

4 336,10 zł

6 070,37 zł

Oprocentowanie

7,2% (stałe)

7,2% (stałe)

RRSO

62,53%

56,58%

Miesięczna rata

od 282,72 zł

od 197,86 zł

Łącznie do spłaty

9 912,03 zł

13 984,49 zł

Chcąc odpowiedzieć na pytanie, czy opłaca się wziąć pożyczkę w Aasa, postanowiliśmy sprawdzić, jak oferta pożyczki prezentuje się na tle konkurencji. Przede wszystkim niewiele jest firm, w których nowy klient może pożyczyć więcej niż 3 000 zł. A pożyczkodawcy, którzy mają w ofercie pożyczkę w kwocie 5 000 zł na 36 miesięcy mogą naliczać wyższe opłaty. Przykładowo firma Supegrosz za pożyczkę 5 000 zł na 3 lata naliczy odsetki w kwocie 832,53 zł i pobierze 4 949,55 zł prowizji. A to oznacza, że łącznie do spłaty będzie 10 782,08 zł. To blisko 900 zł więcej niż w przypadku standardowej oferty od Aasa.

Oferta z benefitami jest droższa, ale biorąc pod uwagę wysokość miesięcznej raty, to różnica nie będzie tak mocno odczuwalna dla naszego portfela, a zyskujemy ochronę ubezpieczeniową, która może okazać się bardzo ważna w tym trudnym czasie pandemii. Warto pamiętać, że ostateczny wybór oferty i decyzja należą zawsze do Ciebie, możesz wybrać tańszą standardową pożyczkę lub droższą, ale z ubezpieczeniem.

Jak wziąć pożyczkę w Aasa?

Pożyczka internetowa na stronie https://www.aasapolska.pl przeznaczona jest dla klientów, którzy:

 • mają polskie obywatelstwo i na stałe mieszkają w Polsce,
 • są w wieku od 20 do 76 lat,
 • mają stały dochód,
 • posiadają aktywny rachunek bankowy,
 • nie widnieją w rejestrach dłużników (w tym w BIK, BIG InfoMonitor czy ERIF),
 • posiadają zdolność do spłaty przyznanego zobowiązania,
 • uzyskają pozytywną ocenę zdolności kredytowej.

Jeśli spełniasz te warunki i chcesz wziąć pożyczkę w Aasa, to musisz wiedzieć, że cały proces odbywa się przez internet i jest niezwykle szybki i prosty.

R E K L A M A

Pożyczka Aasa

Najpierw wypełnij krótki wniosek online. Zajmie Ci to zaledwie kilka minut, a do uzupełnienia formularza wystarczy Ci dowód osobisty. Na podstawie podanych przez Ciebie informacji Aasa podejmie decyzje o przyznaniu Ci pożyczki. Jeśli masz stały dochód i nie widniejesz w rejestrach dłużników, najprawdopodobniej otrzymasz pozytywną decyzję kredytową.

Gdy tak się stanie decyzja o przyznaniu pożyczki zostanie wysłana do Ciebie SMS-em a także mailem wraz z umową pożyczki. Dokładnie ją przeczytaj i dopiero wtedy zaakceptuj przez zalogowanie się na Profil Klienta na stronie Aasa. Po elektronicznym podpisaniu umowy, pieniądze niezwłocznie zostaną przekazane na Twoje konto bankowe. Możesz również wypłacić przyznane w ramach pożyczki środki czekiem GIRO.

Wnioskować można każdego dnia tygodnia o dowolnej porze.

Naszym zdaniem to dobra oferta, którą warto rozważyć, jeśli zależy Ci na czasie i nie chcesz przechodzić przez bankowe procedury kredytowe.

Przykłady reprezentatywne dla pożyczki wyróżnionej Certyfikatem direct.money.pl:

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4600 zł na okres 36 miesięcy wynosi 62,53 %. Rata miesięczna od 260,10 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7,2 %, odsetki od kwoty pożyczki – 529,85 zł, prowizja 3 989,16 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9 119,01 zł. Stan na dzień 01.06.2020 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4600 zł na okres 36 miesięcy wynosi 56,59 %. Rata miesięczna od 130,03 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7,2 %. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9189,82 zł (odsetki od kwoty pożyczki – 600,66 zł, prowizja 3989,16 zł, składka ubezpieczenia na życie: 2313,43 zł). Stan na dzień 01.06.2020 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Partnerem publikacji jest Aasa Polska S.A.

Dodano:
03 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły