Pożyczka Ekspresowa nagrodzona Certyfikatem direct.money.pl

  • 16 Sty 2018
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(0)
Szukasz korzystnej oferty, która pomoże Ci sfinansować noworoczne i zimowe wydatki? Przetestuj Pożyczkę Ekspresową!
Pożyczka Ekspresowa nagrodzona Certyfikatem direct.money.pl

źródło zdjęcia: Fotolia.com

Nowy rok to dobry czas na uporządkowanie domowego budżetu. Chcieliśmy więc znaleźć ofertę, która umożliwi połączenie zobowiązań kredytowych i pozwoli spłacać wygodnie, tylko jedną ratę. Zależało nam również, by spłata kredytu nie rozpoczęła się od razu ze względu na wzmożony okres wydatków, przeznaczonych na zimowe wyjazdy. Naszym oczekiwaniom odpowiada Pożyczka Ekspresowa, oferowana przez Bank Pekao S.A. na spłatę zobowiązań kredytowych posiadanych w innych bankach. Sprawdź, dlaczego zasłużyła na Certyfikat direct.money.pl.

Pożyczka Ekspresowa nagrodzona Certyfikatem direct.money.pl

Certyfikat direct.money.pl to wyróżnienie, które cyklicznie przyznajemy produktom finansowym, które charakteryzują się przejrzystymi warunkami, niskimi kosztami oraz dodatkowymi bonusami dla klienta. Przeszukujemy rynek, aby znaleźć ofertę, z której po prostu będziesz zadowolony. Jeśli więc szukasz dobrego kredytu konsolidacyjnego, który pozwoli Ci spełnić noworoczne postanowienia i zapanować nad domowym budżetem, to sprawdź razem z nami szczegóły Pożyczki Ekspresowej.

Specjalna oferta kredytu na uporządkowanie domowego budżetu

Specjalnie na nowy rok Bank Pekao S.A. przygotował wyjątkową ofertę Pożyczki Ekspresowej, którą możesz wykorzystać na połączenie swoich zobowiązań kredytowych. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 8,52 proc. Jak wynika z przeprowadzonych przez nas analiz, wartość ta oscyluje wokół aktualnej średniej rynkowej.

Kwotę kredytu możesz elastycznie dostosować do swoich potrzeb, ponieważ wynosi ona od 1 tys. zł aż do 200 tys. zł na dowolny cel, bez zabezpieczeń. Spłatę zobowiązania możesz rozłożyć na okres od roku do nawet 8 lat. Warto wybrać dłuższy okres, jeśli zależy Ci na obniżeniu raty i łatwym wkomponowaniu jej do domowego budżetu.
Warto wiedzieć, że Pożyczkę Ekspresową możesz wykorzystać jako standardowy kredyt gotówkowy. Jeśli więc potrzebujesz dodatkowych środków, to także warto rozważyć tę ofertę.

Masz pieniądze już teraz, spłacasz dopiero za 3 miesiące

Bank Pekao S.A. rozumie potrzeby swoich klientów i wie, że czas noworoczny to okres wzmożonych wydatków. Dlatego osoby, które zawnioskują o Pożyczkę Ekspresową, pierwszą ratę kredytu zapłacą dopiero w 3 miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu wypłaty pożyczki.

R E K L A M A

Ważną informacją jest także fakt, że aby skorzystać z Pożyczki Ekspresowej, nie ma wymogu zakładania konta osobistego.

Ubezpiecz się na nieprzewidziane okoliczności

Aby uniknąć problemów ze spłatą pożyczki, w przypadku śmierci, pobytu w szpitalu czy niezdolności do pracy, Bank daje możliwość wykupienia ubezpieczenia. Jeśli chcesz zapewnić finansowe bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim, warto z niego skorzystać. Umowę polisy możesz zawrzeć w placówce Banku przy okazji podpisywania umowy o Pożyczkę Ekspresową. Przykładowo, jeśli zdecydujesz się wykupić ubezpieczenie przy kredycie w kwocie 5 tys. zł ze spłatą na rok, to składka na polisę wyniesie tylko 20 zł miesięcznie. Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe.

Jak dostać Pożyczkę Ekspresową?

Aby otrzymać pieniądze, należy wykonać trzy kroki:

1. Wypełnij formularz kontaktowy.

2. Pracownik Banku oddzwoni do Ciebie w ciągu maks. 30 minut, przedstawi szczegóły oferty oraz koszt pożyczki i zaprosi Cię na spotkanie w oddziale Banku.

3. Po akceptacji wniosku o pożyczkę, w oddziale Banku podpiszesz umowę, a Bank przeleje pieniądze na Twoje konto.

Pożyczka Ekspresowa zasłużyła na nasze wyróżnienie ze względu na wysoką dostępną kwotę kredytu, szybką decyzję, którą klient otrzyma od Banku oraz brak konieczności korzystania z innych produktów. Jeśli szukasz godnej polecenia oferty kredytu konsolidacyjnego, to wybierz Pożyczkę Ekspresową Banku Pekao S.A.

 

Dodano:
16 Sty 2018

Zaktualizowano:
26 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły