Pożyczka gotówkowa Banku Citi Handlowy zdobyła Certyfikat direct.money.pl

  • 31 Sie 2017
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(0)
Certyfikat direct.money.pl trafił do pożyczki gotówkowej Banku Citi Handlowy.
Pożyczka gotówkowa Banku Citi Handlowy zdobyła Certyfikat direct.money.pl

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? Naprzeciw twoim oczekiwaniom może wyjść pożyczka gotówkowa Banku Citi Handlowy. To właśnie ją nagrodziliśmy naszym wyjątkowym Certyfikatem. Sprawdź, jakie parametry i rozwiązania sprawiły, że ta oferta zasłużyła na nasze uznanie.

Pożyczka gotówkowa Banku Citi Handlowy zdobyła Certyfikat direct.money.pl

Jeśli szukasz dla siebie idealnego kredytu, nie czekaj i koniecznie poznaj pożyczkę gotówkową Banku Citi Handlowy, którą nagrodziliśmy Certyfikatem direct.money.pl. Poznaj największe zalety tego produktu, a przekonasz się, że nasza nagroda nie trafiła do Banku Citi Handlowy bez przyczyny. Wygodny proces starania się o kredyt i długi okres trwania pożyczki to nie wszystkie zalety pożyczki gotówkowej Banku Citi Handlowy.

Zalety pożyczki gotówkowej Banku Citi Handlowy:

  • maksymalna kwota pożyczki, to nawet 150 tys. zł,
  • długi okres kredytowania, aż do 8 lat,
  • wygodny proces wnioskowania o kredyt,
  • szybka decyzja o przyznaniu kredytu,
  • możliwość wcześniejszej spłaty,
  • brak konieczności otwierania ROR w Banku Citi Handlowy,
  • nieobowiązkowe ubezpieczenie kredytu.

Pożyczka gotówkowa w pigułce

Pieniądze, które pożyczasz od Banku Citi Handlowy możesz przeznaczyć na dowolny cel. Minimalna kwota kredytu wynosi 1 tys. zł, a maksymalna 150 tys. zł. Minimalny okres kredytowania to 12 miesięcy, a maksymalny wynosi 96 miesięcy. Bank daje ci możliwość nadpłacania kredytu oraz wcześniejszej spłaty twojego zobowiązania, bez ponoszenia kosztów. Jeśli chcesz złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy dostępny na stronie banku lub w formie tradycyjnej, udając się do placówki banku.

R E K L A M A

Pożyczka gotówkowa Banku Citi Handlowy zdobyła Certyfikat direct.money.pl

Kto może się starać o pożyczkę gotówkową?

Pożyczkę w Banku Citi Handlowy może otrzymać każdy, kto ukończył 21 lat i posiada dobrą historię kredytową. Ponadto musisz posiadać zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę co najmniej od 3 miesięcy i zarabiać minimum 1,5 tys. zł netto. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą musisz osiągać dochody w wysokości minimum 2,5 tys. zł, a twoja firma musi istnieć od co najmniej 24 miesięcy.

Jak nie trudno zauważyć zasady pożyczki gotówkowej w Banku Citi Handlowy nie są skomplikowane. Ze względu na parametry, brak dużych wymagań i jasne zasady to właśnie ten produkt zasłużył na nasze uznanie.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,62%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 66 700,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 86 576,79 zł, oprocentowanie zmienne 5,50%, całkowity koszt pożyczki 19 876,79 zł (w tym: prowizja 5 336,00 zł, odsetki 12 380,79 zł, opłata miesięczna 2 160,00 zł), 72 miesięczne równe raty w wysokości po 1 207,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 879,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Citi Handlowy, Citibank oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów z grupy Citigroup Inc. Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Dodano:
31 Sie 2017

Zaktualizowano:
04 Sie 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły