Pożyczka Konsolidacyjna otrzymała Certyfikat direct.money.pl

  • 23 Mar 2020
  • 4 min. czytania
  • Komentarze(0)
Po raz kolejny przejrzeliśmy produkty bankowe, by znaleźć taki, który możemy ci polecić. Tym razem szukaliśmy oferty konsolidacji na korzystnych i przejrzystych warunkach, która pomoże ci uporządkować swoje zobowiązania i płacić niższą ratę. Na nasze wyróżnienie zasłużyła Pożyczka Konsolidacyjna Banku Citi Handlowego.
Pożyczka Konsolidacyjna otrzymała Certyfikat direct.money.pl

Po raz kolejny przejrzeliśmy produkty bankowe, by znaleźć taki, który możemy ci polecić. Tym razem szukaliśmy oferty konsolidacji na korzystnych i przejrzystych warunkach, która pomoże ci uporządkować swoje zobowiązania i płacić niższą ratę. Na nasze wyróżnienie zasłużyła Pożyczka Konsolidacyjna Banku Citi Handlowego.

Pożyczka Konsolidacyjna otrzymała Certyfikat direct.money.pl

Co miesiąc masz do spłaty ratę kredytu na remont, samochód, a dodatkowo jeszcze zadłużenie na karcie kredytowej? Możesz połączyć wszystkie płatności i co miesiąc oddawać tylko jedną niższą ratę.

A co, jeśli Bank Citi Handlowy wyliczy, że twoja rata będzie niższa niż suma rat twoich dotychczasowych zobowiązań? Wtedy dostaniesz walizkę o wartości 180 zł, którą możesz wykorzystać na wakacyjne, ale także całoroczne wojaże.

Dlaczego wyróżniliśmy Pożyczkę Konsolidacyjną?

  • Spłatę możesz rozłożyć nawet na 10 lat, co przełoży się na niższą ratę i znacznie odciąży twój budżet co miesiąc.
  • Cały proces wnioskowania o kredyt załatwisz bez wychodzenia z domu.
  • Bank wypłaci ci pieniądze nawet w jeden dzień od momentu złożenia wniosku.
  • Możesz otrzymać dodatkowe środki i wydać je na co chcesz.
  • Nie musisz korzystać z innych produktów banku.
  • Bank gwarantuje, że jeśli nie będzie w stanie zaoferować ci niższej raty, to dostaniesz prezent (pod warunkiem, że otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, a wniosek o Pożyczkę złożysz do 30 września 2017 r.).

Pożyczka Konsolidacyjna – warunki oferty

Bank Citi Handlowy kieruje swoją Pożyczkę do nowych klientów oraz osób, które korzystają już z jego usług, ale nie z Pożyczki Gotówkowej przez niego oferowanej. Możesz pożyczyć kwotę od 16 tys. zł do nawet 150 tys. zł, a spłatę rozłożyć na maksymalnie 120 miesięcy.

R E K L A M A

Pożyczka Konsolidacyjna otrzymała Certyfikat direct.money.pl

Co istotne, bank nie wymaga zakładania konta, korzystania z innych jego produktów ani wykupienia ubezpieczenia. Prowizja wynosi 7 proc., co oscyluje wokół średniej wartości rynkowej (jak wynika z przeprowadzonych przez nas analiz). Za to stawka oprocentowania jest jedną z najniższych i zaczyna się już od 4,99 proc. Natomiast Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla tej Pożyczki wynosi 9,62 proc.

Warto wiedzieć, że zobowiązania, które chcesz skonsolidować, muszą być widoczne w bazie Biura Informacji Kredytowej.

Niższa rata albo walizka

Pamiętaj, że jeśli bank nie będzie ci w stanie zaproponować niższej raty kredytu niż suma tych, które obecnie spłacasz, to otrzymasz walizkę marki VIP, Puccini lub Wittchen. Wystarczy złożyć wniosek o Pożyczkę, do 30 września 2017 r. i otrzymać pozytywną decyzję kredytową. Oferta nie dotyczy zobowiązań, które zaciągnąłeś w Banku Citi Handlowym. Wszystkie twoje kredyty i pożyczki muszą widnieć w bazie BIK.

Warto skorzystać z Pożyczki Konsolidacyjnej, jeżeli męczy cię spłata wszystkich twoich rat, a dodatkowo są one zbyt dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Konsolidacja sprawi, że przelew do banku wykonujesz tylko raz w miesiącu, a rata jest niższa niż dotychczas. Warto wybrać ofertę Banku Citi Handlowego, ponieważ charakteryzuje się ona korzystnymi warunkami cenowymi, przejrzystymi zasadami, długim okresem spłaty, a bank nie wymaga korzystania z innych produktów.

Zapoznaj się z regulaminem promocji:

Regulamin oferty „Sprawdź ratę w Citi Handlowy i odbierz walizkę na wakacyjny wyjazd”

Oferta obowiązuje do 30.09.2017 r. Oferta może być powtarzana w przyszłości. W przypadku braku możliwości zaproponowania niższej raty, nagrodą jest walizka o wartości 180 zł brutto firmy VIP, Puccini lub Wittchen. Każdy Uczestnik Oferty może otrzymać jedną Nagrodę (na pierwszą pożyczkę konsolidacyjną w Banku, o którą wnioskował).

Przyznanie oraz wysokość kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Gotówkowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,62%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 66 700,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 86 576,79 zł, oprocentowanie zmienne 5,50%, całkowity koszt pożyczki 19 876,79 zł (w tym: prowizja 5 336,00 zł, odsetki 12 380,79 zł, opłata miesięczna 2 160,00 zł), 72 miesięczne równe raty w wysokości po 1 207,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 879,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Citi Handlowy, Citibank oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów z grupy Citigroup Inc. Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

 

Dodano:
24 Sie 2017

Zaktualizowano:
23 Mar 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły