Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Pożyczka na święta Bożego Narodzenia - czy warto?

Fot.

Według badań Deloitte w tamtym roku Polacy wydali na organizację Bożego Narodzenia średnio 1 121 zł. Co zrobić, jeśli nie masz takich pieniędzy? Czy warto zaciągnąć kredyt na święta? Dlaczego pożyczka na Boże Narodzenie jest dobrym rozwiązaniem i na co powinieneś uważać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

Do Wigilii pozostały jeszcze ponad dwa miesiące, ale warto pomyśleć już teraz o tym, skąd wziąć pieniądze na święta. Jedzenie, prezenty, spotkania z rodziną i przyjaciółmi potrafią pochłonąć fortunę. Z jednej strony nie chcesz wydawać na ten cel zbędnych środków, a z drugiej święta są raz w roku i pewnie marzysz o tym, żeby zorganizować dla bliskich niezapomnianą atmosferę i każdemu podarować coś specjalnego.

Pożyczka na święta – jakie mamy możliwości?

Gdy nie masz wystarczająco dużo gotówki, warto rozważyć opcję pożyczki na Boże Narodzenie. Co masz do wyboru?

1. Kredyt na święta będzie dobrym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz większej kwoty, a spłatę chcesz rozłożyć na dłuższy czas. Kredyt sprawdzi się, na przykład, gdy planujesz z całą rodziną wyjechać w góry, na co potrzeba większych funduszy.

2. Szybka pożyczka na Boże Narodzenie przyda ci się, gdy brakuje od kilkuset złotych do kilku tysięcy na bieżące zakupy i prezenty dla rodziny i przyjaciół. Jej zaletą jest to, że wniosek możesz złożyć przez internet, a pieniądze otrzymać bezpośrednio na konto, bez konieczności wychodzenia z domu.

3. Karta kredytowa to pieniądze banku, z których możesz skorzystać od razu, gdy dokonujesz transakcji (płacisz kartą w sklepie internetowym czy stacjonarnym). Jednak, aby otrzymać taki produkt, musisz wcześniej o niego zawnioskować. Bank zbada twoją zdolność kredytową i po otrzymaniu pozytywnej decyzji, otrzymasz kartę. Przyda ci się podczas świątecznych zakupów, bo będziesz mógł łatwo skorzystać z pożyczonych pieniędzy.

Pieniądze na święta – skąd wziąć?

Gdy zastanawiasz się nad tym, czy pożyczka na święta będzie pomocnym dla ciebie rozwiązaniem i którą ofertę wybrać, to skorzystaj z bezpłatnej pomocy naszego eksperta, który za darmo dobierze ofertę do twoich potrzeb. Jak to zrobić? Wystarczy, że klikniesz tutaj:

<<Skorzystaj z pomocy naszego eksperta za darmo>>

Zostaw nam numer telefonu, a my oddzwonimy do ciebie w ciągu 5 minut. Ekspert przeprowadzi cię przez cały proces wnioskowania o produkt i wyjaśni ci wszystkie twoje wątpliwości. Dzięki temu najlepszą pożyczkę na święta otrzymasz bez problemów.

Pożyczka na święta – czy warto?

Jeśli poważnie myślisz o swoich finansach, to warto zatroszczyć się o pieniądze na Boże Narodzenie już teraz. Dzięki temu możesz spokojnie zastanowić się, jaką ofertę wybrać. Zanim weźmiesz pożyczkę, dokładnie przekalkuluj, ile faktycznie potrzebujesz. Nie strzelaj kwotą bez pokrycia, ale sprawdź, ile osób zamierzasz zaprosić na Boże Narodzenie lub z iloma wyjechać, jaki będzie orientacyjny koszt zakupów spożywczych czy pobytu w hotelu oraz co, zamierzasz komu podarować. Dzięki temu pożyczone pieniądze wydasz według swoich planów, a nie przypadkowo, ulegając okazjom i promocjom w sklepach.

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o wzięciu pożyczki na Boże Narodzenie, pamiętaj, że potem będziesz musiał ją spłacić. Jeśli jednak już teraz uwzględnisz to w domowym budżecie, to nie powinieneś mieć z tym najmniejszych problemów.

Podobne artykuły