Premiuj z BNP Paribas i zyskaj nawet 350 zł nagrody

 • 17 Wrz 2020
 • 4 min. czytania
 • Komentarze(1)
BNP Paribas zaskakuje kolejną promocją. Kto jeszcze nie ma konta w tym banku, może skorzystać z limitowanej oferty i zyskać nawet 350 zł w gotówce. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie i spełnić kilka łatwych warunków. Sprawdź, dlaczego warto wziąć udział w promocji.
Premiuj z BNP Paribas i zyskaj nawet 350 zł nagrody

Konto bankowe przydaje się do zarządzania naszymi osobistymi finansami, ale nie musimy ograniczać się do jednego banku i konta. Możemy mieć kilka rachunków, a nawet założyć ROR tylko w celu skorzystania z promocji, żeby po spełnieniu jej warunków i odebraniu nagrody po prostu je zamknąć. Chyba że nowe konto tak bardzo nam się spodoba, że nie będziemy chcieli tego robić. Tak właśnie może być w przypadku Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Ta promocja to świetna okazja do tego, żeby je sprawdzić. Tak, jak zrobiliśmy to my!

Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta dedykowana jest dla pierwszych 1500 klientów, ale nie trwa dłużej niż do 27.09.2020 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja „Bankuj z BNP Paribas” przeznaczona jest oczywiście dla nowych klientów banku, czyli takich, którzy w ciągu ostatnich 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku osobistego w BNP Paribas. Trzeba mieć również skończone 18 lat.

Na czym polega promocja?

Promocja ma na celu zachęcić do założenia Konta Otwartego na Ciebie nowych klientów. Nic tak nie działa, jak dodatkowa gotówka. Szczególnie że 350 zł to naprawdę dużo. Jak je zdobyć?

Oto lista kroków, jakie należy wykonać, aby cieszyć się pieniędzmi od BNP Paribas:

Krok 1. Do 27.09.2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji. Pamiętaj, że limit klientów jest ograniczony (1500 wniosków), więc nie warto zwlekać. Podczas rejestracji trzeba podać imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz swój PESEL. Zaznacz też wymagane zgody marketingowe, aby bank mógł się z Tobą kontaktować.

Krok 2. Potwierdź swoją rejestrację poprzez otrzymaną wiadomość e-mail na adres wskazany w formularzu promocyjnym. Następnie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą. Musisz to zrobić do 27.09.2020 r.

Krok 3. Podpisz umowę o konto zdalnie (przez system partnera banku Autenti, za pośrednictwem unikalnego kodu SMS) i do 18.10.2020 r. nadaj PIN do karty.

Krok 4. W październiku musisz spełnić dwa warunki, aby otrzymać pierwszą część nagrody (150 zł):

 • zaloguj się chociaż raz do bankowości elektronicznej
 • i wykonaj min. 2 przelewy internetowe.

Krok 5. W listopadzie wykonaj jeszcze następujące czynności, aby bank wypłacił Ci drugą część bonusu (200 zł). W tym celu:

 • min. raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej,
 • wykonaj płatności kartą (lub BLIK) o łącznej wartości min. 300 zł,
 • zapewnij wpływy o wartości min. 1000 zł.

Krok 6. Po spełnieniu warunków aktywności do 20.11.2020 r. BNP Paribas poinformuje Cię o przyznaniu premii w wysokości 150 zł. Konieczne będzie uzupełnienie numeru swojego nowego Konta Otwartego na Ciebie. Masz na to czas do 26.11.2020 r.

Krok 7. O przyznaniu kolejnej premii 200 zł bank powiadomi Cię do 23 grudnia 2020 r, a pieniądze wypłaci do końca stycznia 2021 r.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie w nowej promocji >>

Dlaczego Konto Otwarte na Ciebie może Ci się spodobać?

Konto Otwarte na Ciebie jest ofertą, którą łatwo można dostosować do swoich potrzeb. To za sprawą możliwości wyboru karty do konta. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient sam decyduje, na czym najbardziej mu zależy i za co chce płacić.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

z Kartą Otwartą na Dzisiaj

z Kartą Otwartą na eŚwiat

z Kartą Otwartą na Świat

Miesięczna opłata za prowadzenie konta

0 zł

0 zł

0 zł

Miesięczna opłata za użytkowanie karty

0 zł / 3 zł 1

6 zł

10 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów w Polsce

0 zł / 5 zł 2

0 zł

0 zł

Opłata za przelew internetowy

0 zł

0 zł

0 zł

Komu dedykowane jest konto?

Dobre konto na co dzień

Dla aktywnych w sieci

Dla podróżujących

Dodatkowe korzyści

-

Ubezpieczenie „Cyber Pomoc”

Ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży

Płatności mobilne

Apple Pay, Google Pay, BLIK

1) Możliwość uniknięcia opłaty za kartę. Wystarczy w danym miesiącu wykonać min. 1 transakcję kartą (lub Apple Pay, Google Pay). Konto jest też darmowe dla klientów, którzy nie ukończyli 26 lat.
2) Darmowe wypłaty z bankomatów Banku BNP Paribas i Planet Cash oraz jeśli klient nie ukończył 26 lat. W pozostałych przypadkach prowizja za wypłatę z bankomatu wynosi 5 zł.

Ważne dokumenty:

Regulamin promocji „Premiuj z BNP Paribas”
Tabela Opłat i Prowizji BNP Paribas

Dodano:
17 Wrz 2020

1 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

 • franek Ekspert 17 września 2020
  można konto otworzyc z za granicy ? tz bez przyjedżania do oddzialu banku?
  Malek Anna Ekspert 22 września 2020
  Cześć Franku, jeśli masz polski dowód i polski numer telefonu, to możesz konto otworzyć przez interet.

Podobne artykuły