Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Promocja "Pożycz za darmo i zyskaj 67 zł premii" na Pożyczka Plus!

Fot.

Pożyczka Plus to jeden z pożyczkodawców, który oferuje swoim klientom szybkie i bezpieczne pożyczki przez internet. Udowadnia również, że znalezienie pierwszej chwilówki bez jakichkolwiek opłat jest możliwe. Właśnie taka oferta jest dostępna dla nowych klientów – pierwsza pożyczka do 3 000 zł za 0 zł, z RRSO na poziomie 0%. Jednak to nie wszystko. Oprócz darmowej kasy możesz zgarnąć premię w wysokości 67 złotych!

Darmowa pożyczka to oferta promocyjna, którą możesz znaleźć u większości pożyczkodawców. Dlatego wybór odpowiedniej firmy pożyczkowej nie zawsze jest łatwą sprawą.

Pożyczka za darmo i 67 złotych zwrotu? Takie rzeczy tylko na Pożyczce Plus!

Podjęcie decyzji z pewnością ułatwiają dodatkowe benefity. Dzięki temu zyskujesz nie tylko dodatkową gotówkę, ale w przypadku promocji „Pożycz za darmo i zyskaj 67 zł premii” organizowanej przez Pożyczkę Plus możesz zgarnąć również 67 złotych premii!

Promocja zorganizowana przez Aventus Group Sp. z o.o. obowiązująca na www.pozyczkaplus.pl to doskonały sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki. Nie tylko możesz pożyczyć od 200 zł do 3 000 zł na okres 30 dni bez żadnego kosztu, ale zaciągając pożyczkę w terminie 09-15.12.2019 roku zgarniesz również premię 67 złotych, o ile tylko spłacisz ją w terminie!

R E K L A M A


Skorzystaj z promocyjnej oferty i zgarnij 67 zł premii!

Chcesz wziąć udział w promocji? Podpowiadamy, co należy zrobić, żeby zgarnąć 67 złotych premii za pierwszą pożyczkę!

  1. Weź szybką pożyczkę korzystając z prostego formularza w okresie od 09.12 do 15.12.2019 – każdy Klient zaciągający pierwszą pożyczkę w tym terminie może zgarnąć premię!
  2. Pamiętaj, żeby zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe!
  3. Spłać pożyczkę w terminie.
  4. Teraz wystarczy już tylko poczekać na przelew premii – ekstra 67 zł jest Twoje!

Każdy Klient, który w okresie trwania promocji zaciągnie pierwszą pożyczkę zyskuje dodatkowe 67 złotych. Nie musisz wypełniać żadnych formularzy, ani rejestrować się na dodatkowych stronach. Pożycz i spłać pożyczkę w terminie – to wszystko, co musisz zrobić!

Weź darmową pożyczkę z premią! >>

Szczegółowe warunki promocji

Wiesz już, co należy zrobić, żeby zgarnąć ekstra premię za pierwszą pożyczkę na Pożyczce Plus. Warto jeszcze odpowiedzieć sobie na pytanie o to, kto może skorzystać z promocji. Może nim zostać każda osoba, która:

  • jest w wieku od 19 do 73 lat,
  • jest konsumentem w znaczeniu art. 22 Kodeksu Cywilnego,
  • nie ma żadnych wpisów w bazach danych prowadzonych przez Biura Informacji Gospodarczej,
  • posiada Aktywny Profil Klienta
  • zawarła Umowę Pierwszej Pożyczki z Pożyczkodawcą i od niej nie odstąpiła,
  • spłaciła Pożyczkę w wyznaczonym w Umowie Pożyczki terminie.

Pozostałe warunki uczestnictwa dostępne są w regulaminie promocji. Nie pozwól, żeby okazja uciekła Ci sprzed nosa – pożyczaj i zgarnij premię już dziś!

Advertisement