Promocja w Banku Millennium – zyskaj 200 zł na koncie i 50 zł na eKarcie podarunkowej goodie

  • 25 Maj 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Bank Millennium oferuje dodatkowe środki na koncie i w aplikacji goodie w zamian za otwarcie Konta 360°. Czasu jest niewiele – warunki należy spełnić do 1 czerwca.
Promocja w Banku Millennium – zyskaj 200 zł na koncie i 50 zł na eKarcie podarunkowej goodie

Promocja 200 zł premii + 50 zł na eKarcie goodie – warunki

Po pierwsze należy założyć Konto 360° lub Konto 360° Student i wyrazić wymagane zgody do 1 czerwca 2020 r. Do 22 czerwca otrzymasz SMS-a z kodem aktywacyjnym do eKarty podarunkowej w aplikacji goodie. Środki można przeznaczyć na zakupy w sklepach stacjonarnych (zbliżeniowo) i internetowych. Da się ją dodać do Google Pay i Apple Pay. Kod ważny jest przez 60 dni od jego otrzymania, a na wydanie 50 zł jest 12 miesięcy. Zakupy nie muszą być jednorazowe.

Sprawdź, gdzie założysz najlepsze konto bankowe przez internet.

Aby dostać 200 zł na konto, trzeba zasilić rachunek w Banku Millennium kwotą min. 1000 zł i dokonać przynajmniej jednej płatności kartą lub BLIK-iem na zakupy online w każdym z trzech miesięcy promocji: w czerwcu, lipcu i sierpniu. Oprócz tego należy aktywować aplikację mobilną do 31 sierpnia 2020 r. Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione, to środki trafią na konto do 30 września.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie.

Czym jest aplikacja goodie?

Goodie to bezpłatna aplikacja zakupowa z Google Play i App Store, w której znaleźć można zniżki, kupony, kody rabatowe i gazetki promocyjne najpopularniejszych sieci, centrów handlowych, marketów czy lokali  gastronomicznych. Oprócz tego w jej ramach działa program cashback, który pozwala na dodatkowe oszczędności. W goodie można stworzyć też karty lojalnościowe ulubionych sklepów.

Czym się charakteryzuje Konto 360°?

Konto 360° to rachunek osobisty, który pozwala na obsługę karty debetowej i wypłaty ze wszystkich bankomatów bezpłatnie pod warunkiem zapewnienia min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. jednej płatności kartą do konta lub za pomocą BLIK-u w miesiącu. Oprócz tego posiadacz nie płaci za prowadzenie rachunku, przelewy krajowe w PLN w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej czy realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty.

Konto 360° Student jest bezpłatne dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Obsługa karty debetowej oraz wypłaty z bankomatów są darmowe, jeśli dokona się minimum jednej płatności kartą do konta lub BLIK-iem w miesiącu.

Sprawdź: kredyt hipoteczny w Millenium Bank

Konto 360° można założyć bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić wniosek i zrobić kilka selfie zgodnie z instrukcją oraz zdjęcia dowodu osobistego. Rysy twarzy zostaną porównane w celu weryfikacji. Taka metoda otwierania rachunku jest szybsza – pozwala na aktywację konta nawet w ciągu 15 min. Alternatywnie można wypełnić wniosek i poczekać na kuriera, który potwierdzi tożsamość poprzez sprawdzenie dowodu osobistego na miejscu. Trzecią opcją jest wizyta w oddziale.

Dodano:
25 Maj 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły