Promocja w Pekao: 100 zł premii i inne korzyści przy założeniu Konta Świat Premium na selfie

  • 09 Wrz 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Pekao chce zachęcić nowych klientów do założenia konta ze złotą kartą Mastercard, pakietem ubezpieczeń transakcji online oraz Kontem Oszczędnościowym Premium z 1,5% na cztery miesiące. Oferta ważna jest do końca września. Produkty można uruchomić w pełni zdalnie, w zaledwie kilka minut.
Promocja w Pekao: 100 zł premii i inne korzyści przy założeniu Konta Świat Premium na selfie

Na czym polega oferta?

Osoby, które zdalnie założą konto osobiste Konto Świat Premium na selfie, mogą otrzymać 100 zł premii pod dwoma warunkami: należy zapewnić pojedyncze wpływy po min. 500 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy od otwarcia rachunku oraz wykonać jedną transakcję kartą do konta lub przez aplikację PeoPay. Promocja kończy się 30 września 2020 r.

Tego typu konto dedykowane jest klientom ze średnimi aktywami depozytowo-inwestycyjnymi na poziomie minimum 200 tys. zł. Niektóre korzyści z posiadania rachunku to: bezpłatne złote i platynowe karty Mastercard, darmowe rachunki walutowe (w EUR, USD, GBP, CHF) i inwestycyjne w Biurze Maklerskim Pekao, brak prowizji w bankomatach w Polsce i za granicą, wsparcie Doradcy Osobistego Premium (przez telefon, w oddziale i na priorytetowej Infolinii Bankowości Osobistej Premium, możliwość korzystania z bezpłatnego pakietu ubezpieczeń dla zakupów online z użyciem kart Mastercard Premium (złote i platynowe karty pozwalają na przystąpienie do ubezpieczenia w zakresie przedłużonej gwarancji czy ochrony od utraty zakupów aż do kwoty 6 tys. zł), dla aktywnych klientów ze złotą kartą – dostęp do Strefy Premium w programie Bezcenne Chwile Mastercard (są tam nagrody np. trening personalny online czy stworzenie projektu wnętrza), konto oszczędnościowe z 1,5% na cztery miesiące dla kwoty do 100 tys. zł czy dostęp do wyższego oprocentowania lokat w PLN i walutach obcych.

Odpowiedź na oczekiwania klientów

Pandemia zmieniła nawyki i oczekiwania klientów w wielu sferach – także w bankowości. Przyczyniło się to do szybszego rozwoju usług zdalnych. Stąd też propozycja zakładania kont czy wnioskowania o pożyczkę z wykorzystaniem selfie. Weryfikacja polega na porównaniu wizerunku z właśnie wykonanego zdjęcia, serii zdjęć lub wideo z tym, w dowodzie osobistym. Oprócz tego klient wypełnia podstawowe dane. Nie musi jednak czekać na kuriera czy wybierać się do oddziału. Konto działa już po akceptacji warunków. Od razu można też dokonywać płatności.

Pekao, powołując się na dane Polskiego Standardu Płatności, poinformowało, że w drugim kwartale liczba transakcji realizowanych w sieci wzrosła o 110% w ujęciu rocznym i o 27% porównując do pierwszych trzech miesięcy roku. Bank zaobserwował natomiast 2,6-krotny wzrost wartości transakcji w PeoPay w zestawieniu z zeszłym rokiem. Opisana oferta jest odpowiedzią na oczekiwania klientów, którzy potrzebują możliwości zdalnego otwierania konta, bezpiecznego bankowania i korzystnego oprocentowania lokat.

Dodano:
09 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły