Rowery jadą do zakładających konto

  • 22 Lip 2015
  • 4 min. czytania
  • Komentarze(0)
600 złotych na zakupy w sklepie Decatlon, to nagroda za założenie konta w BOŚ Banku.
Rowery jadą do zakładających konto

Rower lub inny sprzęt sportowy zupełnie za darmo. W jaki sposób? Wystarczy założyć EKOKonto bez Kosztów w BOŚ Banku i cieszyć się beztroskimi chwilami, spędzonymi aktywnie. Jeśli planujesz zakup sprzętu sportowego, to jest to dobra okazja, aby otrzymać go bezpłatnie.

BOŚ Bank jest znany klientom z tego, że oprócz korzystnych ofert kont, kredytów czy depozytów, dużą wagę przykłada do ekologii i zdrowego trybu życia. W ramach nowego konta, bank także nas chce zachęcić do uprawiania sportu i oferuje bon o wartości 600 złotych na rower lub inny sprzęt sportowy, który możemy wybrać z oferty sklepu Decathlon.

Jak odjechać nowym rowerem?

Wystarczy, że założymy EKOKonto bez Kosztów, przystąpimy do promocji i aktywujemy kartę do końca kolejnego miesiąca, w którym zawarliśmy umowę. Jeżeli więc założymy rachunek w lipcu, to kartę musimy aktywować, czyli pierwszy raz nią zapłacić do końca sierpnia. Nie będziemy musieli płacić za kartę, jeżeli będziemy nią wydawać 900 złotych miesięcznie. Ważne jest to, że jeżeli zakładamy rachunek wraz z bliską osobą, to liczy się łączna wydana przez nas suma. Jeśli nie będziemy w stanie dokonać transakcji aż na taką kwotę, to opłata za kartę wynosi 10 złotych miesięcznie. Promocja dotyczy klientów, którzy od 1 stycznia 2015 nie posiadali rachunku ROR w BOŚ Banku.

R E K L A M ARowery jadą do zakładających konto

Po założeniu konta i aktywacji karty, już możemy cieszyć się na zakupy. Bon otrzymamy e-mailem w ciągu 7 dni od założenia konta, jeżeli zrobiliśmy to w oddziale lub 30 dni, jeśli przez internet. Można go zrealizować zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym. W przypadku drugiej opcji przesyłkę mamy darmową (kwota zamówienia powyżej 10 złotych). Szczegółowa instrukcja jak zapłacić bonem, będzie do niego dołączona. Ważne jest, że bon daje nam dużą dowolność w dokonywaniu zakupów:

  • Można wydać 600 złotych jednorazowo na wybrany artykuł
  • Można wydać kilkakrotnie mniejsze kwoty na więcej produktów (do w sumie 600 złotych)
  • Można wydać więcej niż 600 złotych, wtedy dopłacamy tylko różnicę
  • Można wydać mniej niż 600 złotych, wtedy reszta pozostaje nam na kolejne zakupy

Cechy konta z bonem

W ramach EKOKonta bez Kosztów nie płacimy za jego otwarcie i prowadzenie. Za darmo mamy także wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Za granicą możemy wypłacić minimalnie 9 złotych i bank pobierze od nas prowizję 3 proc. Bezpłatnie także zostają realizowane polecenia zapłaty i zlecenia stałe na konto w BOŚ Banku. Zlecenia stałe na rachunki w innych bankach kosztują 50 groszy. Karta będzie za darmo, jeżeli wydamy nią 900 złotych miesięcznie, jeśli nie to płacimy 10 złotych.

Okres umowy

Umowa wiąże nas na 4 lata i w tym okresie nie możemy zerwać umowy o konto ani dezaktywować karty, nie tracąc bonu. Jeżeli jednak tak się zdarzy, to okres, w którym faktycznie zrezygnujemy z promocji, decyduje o tym jaką część nagrody będziemy musieli zwrócić.

Okres, w którym zerwiemy umowę od jej podpisania Część nagrody, którą musimy oddać
do 12 miesiąca 100% (600 złotych)
od 13 do 24 miesiąca 75% (450 złotych)
Od 25 do 36 miesiąca 50% (300 złotych)
od 37 do 48 miesiąca 25% (150 złotych)

Opracowanie: Direct.Money.pl

A jeśli nie potrzebujemy sprzętu sportowego?

BOŚ Bank wychodzi także naprzeciw klientom, których nie przekonuje bon na sprzęt sportowy, tylko korzystne parametry EKOKonta. Można je także założyć w wersji standard, gdzie zamiast nagrody, otrzymujemy niższy próg miesięcznych transakcji kartą (300 złotych zamiast 900 złotych), aby za nią nie płacić. Co więcej, możemy skorzystać z promocyjnego oprocentowania 4 proc. na koncie oszczędnościowym Więcej za Mniej, jeśli zapewnimy wpływy min. 1 tys. złotych miesięcznie na EKOKonto. Jeśli nasze wpływy są niższe, to oprocentowanie wynosi 3,5%.

Warto jednak pamiętać, że równowartość bonu musimy wykorzystać do 31 maja 2017 roku. Wszystkie produkty są objęte 2-letnią gwarancją. Bon jest zwolniony z podatku, więc mamy do dyspozycji pełne 600 złotych. Nie ma możliwości wymiany bonu na gotówkę. Konto możesz założyć w oddziale BOŚ Banku i w internecie.
 

Dodano:
22 Lip 2015

Zaktualizowano:
29 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły