Ruszyła nowa Money Mania! Sprawdź, jak łatwo otrzymasz 150 zł

 • 09 Maj 2019
 • 4 min. czytania
 • Komentarze(0)
Zgarnij gwarantowane 150 zł za założenie i skorzystanie z Konta Jakże Osobistego w Alior Banku w 18. edycji Money Manii. Przeczytaj, co musisz zrobić.
Ruszyła nowa Money Mania! Sprawdź, jak łatwo otrzymasz 150 zł

Jeżeli planujesz zmienić swoje dotychczasowe konto bankowe lub założyć nowe, to prawdopodobnie lepszej okazji w tym roku nie będzie. Właśnie wystartowała nowa edycja Money Manii, w której zyskujesz podwójnie. Zakładasz darmowe Konto Jakże Osobiste, spełniasz proste warunki i w nagrodę otrzymujesz 150 zł. Poznaj szczegóły!

To już 18. edycja Money Manii, czyli akcji, dzięki której możesz korzystać z najlepszych produktów finansowych na rynku i dodatkowo odbierać fajne nagrody. Tym razem to aż 150 zł w gotówce za założenie konta osobistego w Alior Banku, zasilenie go kwotą 1 tys. zł i wykonanie 3 dowolnych płatności kartą. Naprawdę wystarczy zrobić tylko tyle.
 

Kto może zostać MoneyManiakiem?

W Money Manii z Kontem Jakże Osobistym możesz wziąć udział, jeśli masz skończone 18 lat i jesteś nowym klientem Alior Banku. Warto wiedzieć, że zgodnie z regulaminem jesteś nim, jeżeli nie posiadałeś konta osobistego min. rok przed datą złożenia wniosku.

Jeśli masz rachunek oszczędnościowy czy konto firmowe, to śmiało możesz wziąć udział w promocji.

Ruszyła nowa Money Mania! Sprawdź, jak łatwo otrzymasz 150 zł
 

Co zrobić, aby odebrać 150 zł premii?

Na pytanie, jak zyskać 150 zł, odpowiedź jest tylko jedna – wziąć udział w Money Manii! Od gwarantowanej premii dzieli cię tylko kilka prostych kroków. Konkurs trwa do 10 czerwca 2019 roku i do tego czasu musisz wykonać następujące czynności:

1. Zarejestruj się (lub zaloguj) na stronie Money Manii. W tym celu wystarczy kliknąć „Weź udział” oraz podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail, utworzyć hasło i zaznaczyć wymagane zgody. Następnie potwierdzić rejestrację, klikając w link wysłany na wskazanego maila.

2. Po zalogowaniu na swój profil w Money Manii złóż wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową. Nie zapomnij wyrazić zgody na przekazanie przez bank informacji o spełnieniu warunków akcji. Warto też wiedzieć, że tylko, jeśli w ten sposób zawnioskujesz o konto (poprzez stronę promocji), możesz liczyć na wypłatę premii. Na podpisanie umowy o konto masz czas do 10 lipca.

3. Następnie, aby odebrać 150 zł, do 10 września zapewnij wpływ na łączną sumę min. 1 000 zł. Podpowiem, że wystarczy wykonać jeden przelew w tej kwocie z innego konta, albo przekierować na swoje nowe Konto Jakże Osobiste wpływ wynagrodzenia. Drugi warunek to wykonanie 3 dowolnych płatności kartą do konta lub BLIKiem. I to w zasadzie tyle.

4. Do 10 września uzupełnij jeszcze tylko numer swojego Konta Jakże Osobistego, aby odebrać nagrodę. Zrobisz to, logując się na swoje konto na stronie Money Manii.

Sam widzisz, że warunki są proste. Jestem przekonana, że bez problemu je spełnisz, dzięki czemu maksymalnie do 10 października 2019 roku na twoje konto wpłynie 150 zł.
 

Elastyczne Konto Jakże Osobiste, które ci się opłaci!

Co warto wiedzieć o rachunku, które możesz założyć w 18. edycji nowej Money Manii? Przede wszystkim to, że Konto Jakże Osobiste to bez wątpienia jeden z lepszych ROR-ów na rynku.
Wystarczy, że w każdym miesiącu będzie wpływało na nie 1 500 zł i zapłacisz kartą za zakupy o wartości min. 300 zł, a nie będziesz musiał martwić się żadnymi bankowymi prowizjami za prowadzenie i kartę. A jeśli nie masz skończonych 26 lat, to konto będzie dla ciebie bezwarunkowo darmowe!

Warto zauważyć, że Alior Bank jako jeden z nielicznych banków zauważył, że każdy klient ma inne potrzeby i stworzył rachunek, który możesz dostosować do siebie. A to za sprawą wyboru korzyści spośród następujących:

 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów za granicą
 • pakiet 5 bezpłatnych internetowych przelewów natychmiastowych w miesiącu
 • pakiet 30 darmowych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku
 • pomoc w nagłych wypadkach (assistance domowe, samochodowe i medyczne)
 • ubezpieczenie w podróży za granicą (pokrywające m.in. koszty leczenia czy zgubienie bagażu)
 • atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 12,83 proc.)
 • zwrot 1 proc. za płatności telefonem – do 240 zł rocznie
 • 3 proc. na koncie oszczędnościowym (do kwoty 20 tys. zł)
 • dołączenie do programu Mastercard Priceless Specials, dzięki któremu zbierasz punkty za zakupy i wymieniasz je na nagrody

Aż dwie wybierasz za darmo, a jeżeli będziesz chciał skorzystać z innych, to za każdą kolejną korzyść zapłacisz 3,5 zł miesięcznie. Wybrane korzyści możesz w dowolnym momencie zmodyfikować w swojej bankowości internetowej i mobilnej. Oznacza to, że w każdej chwili masz szansę zrezygnować z jednej na rzecz drugiej, która akurat może ci się przydać, albo dobrać inną. Taki elastyczny rachunek bankowy na pewno pomoże ci ogarnąć swoje osobiste finanse.

Odbierz 150 zł z Kontem Jakże Osobistym >>

Biorąc udział w najnowszej Money Manii, przekonasz się, że zarabianie na promocjach to nic trudnego. Tym bardziej że zyskujesz nie tylko 150 zł w gotówce, ale przede wszystkim dobre konto. Moim zdaniem to świetne argumenty, aby złożyć wniosek.

Dokumenty, z którymi warto się zapoznać:
Regulamin 18. edycji Money Manii
Tabela Opłat i Prowizji Alior Banku

Dodano:
09 Maj 2019

Zaktualizowano:
29 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły