Santander BP zachęca do zakładania wspólnych kont – 100 zł w bonusie

  • 09 Lip 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Według danych banku 60 proc. badanych przyznaje, że wspólne konto to dobre rozwiązanie, ale większość osób nie wie, że można je pogodzić z posiadaniem oddzielnych rachunków osobistych. Z takiej opcji skorzystać mogą nie tylko małżeństwa, ale także dowolne pełnoletnie osoby, które wyrażają na to zgodę.
Santander BP zachęca do zakładania wspólnych kont – 100 zł w bonusie

Wspólne konto bankowe a własne rachunki

Sześć na dziesięć osób uważa za ważne posiadanie wspólnych finansów z bliskimi. Dotyczy to w szczególności rodzin, bo mają one wiele wspólnych wydatków: płacą rachunki, inwestują w remonty mieszkania czy domu, organizują wakacje, kupują żywność, ubrania i inne rzeczy. Posiadanie wspólnego konta osobistego nie oznacza jednak rezygnacji z niezależności finansowej. Zarobione przez siebie pieniądze wciąż można trzymać na rachunku osobistym i z niego w razie potrzeby przelewać jakąś część na wspólne konto. Rozwiązanie to ułatwia zarządzanie budżetem i oszczędzanie bez rezygnowania z kumulowania środków na własne potrzeby.

Wspólne konto mogą założyć dowolne dwie pełnoletnie osoby z polskim obywatelstwem i pełną zdolnością do czynności prawnych np. rodzic i dorosłe dziecko, współlokatorzy, osoby będące w nieformalnym związku czy przyjaciele. Rachunek można otworzyć w placówkach Santandera. Formularz z wyborem vouchera dostępny jest na stronie banku.

Sprawdź promocję Konta Select w Santander >>

Niektóre zalety wspólnego konta to:

  • stały podgląd do posiadanych środków i możliwość analizy wydatków,
  • łatwiejsze planowanie inwestycji,
  • osobne dostępy dla obu osób (własny login i hasło),
  • zarządzanie przez bankowość internetową i mobilną,
  • transparentność,
  • powiadomienia z konta (Alerty24) dla zmian salda,
  • osobne karty do konta.

„Konto wspólne z bonusem 100 zł” – promocja

Zachętą do wyboru takiego rozwiązania jest promocja, w której można otrzymać e-voucher o wartości 100 zł na zakupy w sklepach Decathlon lub RTV Euro AGD. Co trzeba zrobić? Należy założyć wspólne konto w Santander BP pomiędzy 1 lipca a 30 września 2020 r. (o ile wcześniej nie wyczerpie się pula nagród), wysłać wniosek o co najmniej jedną kartę debetową Visa do rachunku i w pierwszym miesiącu korzystania z konta dokonać transakcji na min. kwotę 300 zł kartą lub przelewem. Nagroda powinna pojawić się drogą elektroniczną do 30 listopada 2020 r. Przynajmniej jedna z dwóch wnioskujących o wspólne konto osób nie powinna mieć żadnego produktu w Santander BP od 1 lipca 2019 r. Udział w promocji wymaga zgody na przetwarzanie przez bank danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną (wymagane są adresy mailowe i numery telefonu).

Oszczędzaj na lokacie przy Koncie Jakie Chcę >>

Dodano:
09 Lip 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły