Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Skąd wziąć pieniądze na święta? Zrób to ekspresowo!

Fot.

Do Wigilii został już tylko tydzień! A Ty musisz kupić jeszcze prezenty, choinkę i zrobić wielkie spożywcze zakupy? Przygotowaliśmy dla Ciebie finansowe pogotowie ratunkowe, które rozwiąże Twój problem.

Przygotowaliśmy ranking, który pomoże Ci znaleźć najtańszą pożyczkę na święta. Nie będziesz musiał czekać na decyzję kredytową, bo pieniądze trafią na twoje konto nawet w kilkanaście minut.

Ranking szybkich pożyczek na święta

Chcesz oddać tylko tyle, ile pożyczyłeś? Oczywiście, bo po co przepłacać! Najwięcej, bo aż 2,5 tys. zł pożyczysz w Vivus.pl. A na spłatę masz aż 30 dni. Chcesz mieć więcej czasu? Skorzystaj z oferty incredit.pl, który pożycza na maksymalnie 61 dni.

Przeanalizowaliśmy także oferty na 3 miesiące. Jeśli chcesz obniżyć ratę, to weź pożyczkę ratalną. Dzięki temu co miesiąc będziesz spłacał mniej. Korzystając z oferty zwycięzcy rankingu colorcredit.pl otrzymasz 1 tys. zł pożyczki, a miesięcznie oddasz tylko 339 zł. Za dużo? Swoją pożyczkę możesz rozłożyć nawet na 36 rat, a każda z nich wyniesie mniej niż 17 zł.

Chcesz dostać najlepszą ofertę? Skorzystaj z pomocy naszego eksperta

Zamów kontakt, a oddzwonimy w ciągu 5 minut*

Zorganizuj święta, które Twoi bliscy będą pamiętać latami. Wspomnienia są bezcenne, pamiętaj.

*Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00 i w soboty od 8:00 do 16:00

Podobne artykuły