T-Mobile walczy o klientów biznesowych

  • 28 Gru 2017
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(0)
Czy oferta T-mobile spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta?
T-Mobile walczy o klientów biznesowych

Klient biznesowy korzysta z telefonu komórkowego nie tylko do wykonywania połączeń. Przez telefon komunikuje się z pracownikami, prowadzi rozmowy z kontrahentami, wysyła e-maile i dokumenty z dowolnego miejsca na świecie. Dlatego w cenie są dobry zasięg, szybki internet bez limitu danych i aplikacje wspomagające mobilną pracę. To wszystko oferuje T-Mobile dla firm.

W dzisiejszych czasach przedsiębiorca często zarządza firmą online, z pracownikami rozmawia przez telefon lub Skype'a, a jego biuro jest tam, gdzie się akurat znajduje: w podróży służbowej, w domu czy na wakacjach. T-Mobile wie, jak zadbać o takiego klienta.

R E K L A M A

T-Mobile walczy o klientów biznesowych

Gdziekolwiek jesteś, miej firmę pod kontrolą

Zasięg i prędkość transmisji danych nie są jedynymi wyróżnikami oferty dla firm. W pakiecie Firma bez Limitów klienci mogą rozmawiać, wysyłać SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju i w roamingu w UE bez limitu. Mogą również bez ograniczeń korzystać z internetu i dzielić go ze współpracownikami. Za ile? Za 69 zł netto przedsiębiorcy otrzymują nielimitowany internet do wykorzystania w kraju (pakiet Biznes Pakiet Bez Limitów – Internet Biurowy za 50 zł) oraz nielimitowane usługi głosowe, SMS i MMS do wykorzystania w kraju i w roamingu w UE w abonamencie bez telefonu (pakiet Biznes Pakiet Bez Limitów – Oferta bez telefonu za 19 zł), a za dodatkową opłatą, 10 zł od osoby, mogą również współdzielić internet biurowy z innymi pracownikami (Biznes Pakiet Bez Limitów – Internet Biurowy). Co więcej, klienci korzystający z pakietu Firma bez limitów mogą dobrać taryfę z supersmartfonami już od 9 zł z VAT na start, m.in. Samsungiem Galaxy S7, Note'em 8, iPhone'em 8, Sony Xperią XZ1 czy HTC U11.

Usługi dodatkowe

Specjalnie dla klientów biznesowych T-Mobile przygotował też dodatkowe usługi ułatwiające zarządzanie firmą z dowolnego miejsca na świecie. Jakie? O tym poniżej:

  • Zdalny IT SERWIS pomoc online ekspertów z zakresu IT. Dzięki niej zapracowani przedsiębiorcy w kilka minut rozwiążą problem z urządzeniem lub usuną usterkę.
  • Office 365 z niezawodną pocztą, niezbędnymi programami (Excel, Word, PowerPoint, itp.) i aplikacją Microsoft Bookings, która ułatwia planowanie online terminów spotkań z klientami i zarządzanie nimi. Dodatkowo T-Mobile oferuje wsparcie techniczne przy migracji i konfiguracji środowiska.
  • Narzędzia do pracy grupowej – możliwe jest gromadzenie plików w jednym miejscu w chmurze, do których przedsiębiorcy mają dostęp zawsze i wszędzie (wystarczy tylko połączenie z internetem). Mogą oni udostępniać je wybranym osobom oraz wspólnie na nich pracować.
  • Wirtualna centrala abonencka V-PABX rozwiązanie, dzięki któremu nawet kilkuosobowa firma może pozwolić sobie na wirtualną centralę. Prosta, samodzielna konfiguracja rozwiązuje problem z koniecznością kierowania połączeń do odpowiednich osób w firmie.
  • Współdzielony internet – możliwość korzystania z jednej paczki danych na więcej niż jednym urządzeniu. Dzięki temu przedsiębiorca może zwiększyć dotychczasowy limit na smartfonie (bez zmiany oferty) lub dać dostęp do wspólnej paczki pracownikom, bez zastanawiania się, który z nich potrzebuje więcej.

Nielimitowane usługi, możliwość współdzielenia internetu i aplikacje wspierające pracę mobilną sprawiają, że T-Mobile nieustannie poszerza grono klientów biznesowych.

Podobne artykuły