Tank&Go – nowa usługa na stacjach paliw Carrefour

  • 30 Cze 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Carrefour Polska rozpoczął testy nowej usługi Tank&Go, z której będą mogli korzystać klienci stacji benzynowych Carrefour. Tank&Go umożliwia wygodne dokonanie w pełni bezkontaktowej płatności za paliwo i jest dostępna w aplikacji mobilnej Mój Carrefour. W początkowej fazie testów skorzystać z niej mogą wybrani klienci stacji Carrefour w Warszawie i Krakowie.
Tank&Go – nowa usługa na stacjach paliw Carrefour

Tank&Go to najnowsza propozycja dla klientów Carrefour, tankujących paliwo na stacjach benzynowych należących do tej sieci. Usługa Tank&Go umożliwia bezpieczną, samodzielną i w pełni bezkontaktową zapłatę za tankowanie.

Usługa działa w ramach aplikacji mobilnej „Mój Carrefour”. Żeby korzystać z Tank&Go, użytkownik aplikacji powinien:

  • zalogować się w module Tank&Go,
  • podać niezbędne dane swojego samochodu,
  • aktywować płatności mobilne Masterpass.

Po podjechaniu na stację paliw Carrefour wystarczy wskazać dystrybutor, określić kwotę transakcji, dokonać płatności i rozpocząć tankowanie. Po jego zakończeniu klient otrzyma fakturę na podany wcześniej adres email i może odjechać ze stacji paliw. Cały proces odbywa się szybko i w pełni samoobsługowo.

W zakresie płatności mobilnych projekt realizowany jest we współpracy z Mastercard.

- Usługa Tank&Go zintegrowana z Masterpass pozwala zrealizować płatność bez kontaktu z kasjerem, co jest szczególnie przydatne w czasie trwającego zagrożenia epidemicznego. Jednak wartość tej usługi, jaką jest szybkość i wygoda dzięki automatyzacji płatności, pozostaje uniwersalna – mówi Kamila Kaliszyk, dyrektor ds. rozwoju rynku w polskim oddziale Mastercard Europe i dodaje, że - w Mastercard przyświeca nam wizja, w której różne urządzenia, takie jak smartfon, ale też samochód z komputerem pokładowym, mogą pełnić funkcję płatniczą, aby zakupy były jeszcze prostsze. Carrefour jest liderem w realizacji tej wizji i bardzo się cieszę, że to nasz kolejny wspólny innowacyjny projekt, po wcześniejszym wprowadzeniu usługi Scan&Go.

Klienci wybierający Tank&Go mogą również korzystać z atrakcyjnych zniżek na zakup paliwa. Obecnie, usługa dostępna jest na stacji benzynowej Carrefour na warszawskim Targówku, a także stacji przy hipermarkecie Kraków Czyżyny. Tank&Go docelowo wprowadzony będzie na wszystkich stacjach Carrefour.

Masterpass to portfel elektroniczny Mastercard służący do dokonywania płatności w internecie. Żeby korzystać z Masterpass, trzeba dodać do niego kartę płatniczą:

  • kartę debetową wydaną do konta osobistego,
  • kartę kredytową,
  • kartę prepaid

od Mastercard, American Express, Diner's Club, Discover, JCB lub Visa.

Dodano:
30 Cze 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły