Tankujesz na stacjach ORLEN? Kupując ubezpieczenie LINK4 dostaniesz dodatkowe punkty VITAY

  • 24 Lip 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Za każdą wydaną na ubezpieczenie w LINK4 złotówkę klient otrzyma 5 punktów VITAY, które będzie mógł później wymienić na nagrody w ramach programu lojalnościowego. Wśród nich są nie tylko produkty i usługi, ale także program pomocowy dla szpitali w czasie pandemii i fundacja dla dzieci.
Tankujesz na stacjach ORLEN? Kupując ubezpieczenie LINK4 dostaniesz dodatkowe punkty VITAY

Jak skorzystać z oferty?

Należy wejść na stronę ORLEN ubezpieczenia (bezpośrednio w przeglądarce lub w aplikacji mobilnej) i wybrać ubezpieczenie OC, AC (All Risks), NNW (dodatkowe świadczenia za hospitalizację), Smart Casco, ubezpiecznie turystyczne, ubezpieczenie domu lub mieszkania. Po kliknięciu na jedną z opcji użytkownik zostanie przeniesiony do formularza z danymi. Ubezpieczenie można też kupić przez infolinię pod nr (22) 444 44 55. Ważne, by podać swój numer karty VITAY. Po opłacaniu polisy punkty VITAY zostaną doliczone w ciągu 30 dni.

Nagrody z katalogu VITAY

Program VITAY działa już od 19 lat. Pod koniec zeszłego roku miał już ponad 6 mln użytkowników. Na czym on polega? Osoba w programie, która tankuje na stacjach ORLEN, kupuje posiłki w Stop Cafe czy korzysta z myjni samochodowej, otrzymuje punkty. Można je wymienić na nagrody w katalogu VITAY, który podzielony jest na kategorie: Pomoc szpitalom, Fundacja ORLEN, Zdrowie i bezpieczeństwo, Męski świat, Dla domu, Dla auta, Cinema City, Yanosik,

Numizmaty, Multimedia, Kierunek Polska, Kuchnia, Sport i rekreacja, Stop Cafe, Twój ogród,

Na stacji, Dla dzieci, Na piknik, E-nagrody, Kolekcja kibica, Dla kobiet, Dla ciała, Na rower,

ECO VITAY. Są więc takie produkty jak narzędzia do majsterkowania, biżuteria, sprzęt RTV i AGD, CB Radio, nawigacja, vouchery, kupony rabatowe, a także zniżki na paliwo. Bardziej aktywni mogą być zainteresowani programem Super VITAY, czy Klubem VERVA, gdzie są dodatkowe wymagania, ale można dostać więcej punktów.

WAŻNE: Poradnik ubezpieczeń samochodowych

Aby wziąć udział w programie VITAY, należy zrobić jakiś zakup na stacji ORLEN i poprosić o kartę. W domu należy ją zarejestrować i okazywać przy następnych transakcjach lub skorzystać z aplikacji mobilnej, gdzie znajdzie się wirtualny odpowiednik. Co jakiś czas pojawiają się specjalne promocje, dzięki którym można otrzymać podwójne doładowanie punktami.

ORLEN Pay – płać przy dystrybutorze

Ciekawą opcją jest też ORLEN Pay, który umożliwia opłacenie wziętego paliwa bez podchodzenia do kasy. Aby skorzystać z takiej funkcji, należy pobrać aplikację VITAY, wybrać „Płać z ORLEN Pay”, dodać kartę płatniczą, zeskanować kod QR na dystrybutorze, zweryfikować dane (kwotę, stanowisko, stację), a następnie zaakceptować transakcję. Faktura przyjdzie drogą mailową.

Przeczytaj: Nie bierz pierwszego lepszego ubezpieczenia – sprawdź jakich błędów unikać >>

Dodano:
24 Lip 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły