Trzy sposoby na uzyskanie 200 zł premii w Credit Agricole

  • 25 Cze 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Credit Agricole rozpoczął specjalną akcję, w której możesz otrzymać 200 zł za jedną wybraną czynność: przenieść konto i zapewnić odpowiednie wpływy, zapewnienie płatności mobilnych lub zbliżeniowych na określone kwoty i wpływów na konto bądź też przez oszczędzanie za pomocą Casavera. Promocja trwa do końca czerwca.
Trzy sposoby na uzyskanie 200 zł premii w Credit Agricole

Za co dostaniesz 200 zł w Credit Agricole?

Premię otrzymasz, jeśli złożysz upoważnienie dla banku i wniosek o przeniesienie konta osobistego do Credit Agricole do 30 czerwca 2020 r. Oprócz tego jednym z warunków promocji jest zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 3 tys. zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy. Jeśli suma wpływów będzie niższa, ale wyższa od 1 tys. zł, to dostaniesz 100 zł premii.

Drugi sposób na uzyskanie dodatkowych środków to zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł i wykonanie min. trzech płatności mobilnych lub zbliżeniowych np. telefonem, zegarkiem czy kartą. Za każdy miesiąc roku przysługuje do 16,67 zł premii, maks. 200 zł. Przyznawana kwota wyliczana jest na podstawie 5 proc. wartości płatności mobilnych i 2 proc. płatności kartą.

Trzecia opcja to korzystanie z CAsavera. Bank dołoży 50 proc. do zabranej sumy zaokrągleń. Tak jak poprzednio premia miesięczna może wynosić 16,67 zł, a łącznie maks. 200 zł przez rok. Przy wyborze zaokrąglenia do 5 zł i transakcji kartą na kwotę 33,33 zł na Twój Rachunek Oszczędzam automatycznie wpłynie 1,67 zł z konta głównego. Dodatkowym warunkiem promocji jest zapewnienie wpływów na min. 1000 zł i zakupy kartą na kwotę min. 200 zł miesięcznie.

Warto pamiętać, że w akcji specjalnej nie będą uwzględnione płatności zbliżeniowe czy mobilne przy:

  • transakcjach w kasynach, zakładach bukmacherskich itp.,
  • transakcjach w instytucjach finansowych – także w przypadku przekazów pieniężnych (w instytucjach i przez Internet),
  • transakcjach z brokerami ubezpieczeniowymi,
  • transakcjach typu BLIK na telefon,
  • wypłatach z bankomatów,
  • operacjach przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych czy rachunków płatniczych lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych (Revolut, SkyCash, PayPal),
  • transakcjach za profesjonalne usługi nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna.

Nie możesz skorzystać z akcji, jeśli korzystałeś z promocji banku polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku lub byłeś posiadaczem konta w Credit Agricole po 1.04.2018 r.

Jak przystąpić do akcji?

Wystarczy, że złożysz odpowiedni wniosek w placówce Credit Agricole, w trakcie wydarzeń organizowanych przez bank poza oddziałem, przez stronę główną, telefonicznie przez CA24 Infolinię lub przez aplikację CA24 Otwórz Konto. Szczegółowy regulamin promocji znajduje się na stronie Credit Agricole.

Weź udział w promocji >>

Dodano:
25 Cze 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły