Twoja pensja może zarabiać dla Ciebie

  • 16 Lip 2015
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(0)
Zobacz, co możesz zyskać, otrzymując pensję na konto
Twoja pensja może zarabiać dla Ciebie

Ponad 160 złotych odsetek rocznie możemy zarobić na nowym rachunku ROR w banku BGŻ BNP Paribas. To więcej niż oferują niektóre konta oszczędnościowe. Dodatkowo możemy skorzystać z darmowego limitu, a rachunek będzie darmowy jeśli tylko będzie na niego wpływać nasze wynagrodzenie. Łatwy do spełnienia warunek daje pełną możliwość korzystania z zalet konta.

Nowe konto Aktywna Pensja w banku BGŻ BNP Paribas oferuje nowym klientom dwie spore korzyści. Pierwsza z nich, to atrakcyjne oprocentowanie. Nasze środki zarabiają 4 proc. w skali roku. Odsetki są naliczane od kwoty równej najwyższemu pojedynczemu wpływowi wynagrodzenia w danym miesiącu, jednak nie więcej niż 5 tys. zł. Jeżeli więc zarabiamy więcej, to nadwyżka nie będzie oprocentowana. Maksymalnie możemy więc zyskać 13,5 złotych miesięcznie (po opodatkowaniu).

Debet za zero

Drugi bonus, to możliwość otrzymania darmowego debetu na koncie. Może on wynieść od 1 tys. zł do wysokości wynagrodzenia (nie więcej niż 5 tys. złotych). Wystarczy, że w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia rachunku złożymy kompletny wniosek kredytowy. Przyznanie limitu zależy oczywiście od posiadania przez nas zdolności kredytowej.

R E K L A M A
Twoja pensja może zarabiać dla Ciebie

W pierwszym roku limit jest całkowicie bezpłatny - zarówno prowizja za jego przyznanie, jak i oprocentowanie wynoszą 0 procent. Limit taki warto uruchomić jako zabezpieczenie na wypadek niespodziewanych wydatków, tym bardziej, że nie ponosimy w związku z nim żadnych kosztów. Trzeba jednak pamiętać, że po roku odnowi się on na standardowych warunkach, które będą wtedy obowiązywały w banku.

Wystarczy wpływ wynagrodzenia

Promocja, to nie jest jedyna zaleta nowego konta. Konto będzie darmowe, jeśli tylko będzie na nie wpływać wynagrodzenie w kwocie nie mniejszej niż 1 tys. złotych. Musimy mieć na uwadze, że bank bierze w tym przypadku pod uwagę pojedynczy przelew z tytułu wynagrodzenia. W innym przypadku za prowadzenie ROR zapłacimy 10 zł miesięcznie.

Karta do konta również będzie za darmo, jeśli tylko wydamy nią bezgotówkowo min. 300 zł miesięcznie. W innym przypadku bank naliczy nam 7 zł opłaty. Bez spełniania jakichkolwiek warunków, dostajemy także możliwość realizowania bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatach na świecie i darmowe krajowe przelewy przez internet.

Promocja przez rok

Promocyjne oprocentowanie będzie naliczane przez rok, więc maksymalnie w tej promocji możemy uzyskać 162 złote. Ograniczający jest warunek wysokości wpływów, szczególnie dla osób, które otrzymują wynagrodzenie premiowe, zmienne w kolejnych miesiącach oraz dla tych, którzy planują założyć wspólne konto. Jeżeli suma ich wynagrodzeń przekroczy 5 tys. złotych, to bardziej opłacalne jest otworzyć dwa osobne rachunki i zyskać więcej.

Promocja adresowana jest do osób, które w ostatnim czasie nie korzystały z oferty banku. Niestety dotychczasowi klienci obu banków sprzed fuzji, nie mogą do niej przystąpić. Jeśli w ciągu ostatnich 6 miesięcy, nie korzystaliśmy z usług Banku BGŻ lub BNP Paribas, to na skorzystanie z promocji mamy czas do 31 października 2015. W tym czasie musimy złożyć wniosek o założenie konta Aktywna Pensja wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.
 

Dodano:
16 Lip 2015

Zaktualizowano:
08 Lip 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły