Upoluj 100 zł na zakupy na Zalando i 150 zł premii z Kontem 360 w Banku Millennium

  • 05 Lis 2020
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(1)
W bankach nie brakuje promocji kont bankowych, a nagrody są naprawdę atrakcyjne. Jeśli chcesz zyskać podwójnie, to nie warto kierować się tylko bonusem. Przy okazji można wybrać konto osobiste, które będzie tanie i praktyczne. A takie bez wątpienia jest Konto 360 w Banku Millennium. Właśnie teraz za jego otwarcie można zdobyć nawet 150 zł premii gotówkowej i dodatkowo 100 zł do wykorzystania na Zalando. Poznaj szczegóły!
Upoluj 100 zł na zakupy na Zalando i 150 zł premii z Kontem 360 w Banku Millennium

Łączna wartość nagród w promocji Banku Millennium wynosi 250 zł. Za samo założenie rachunku otrzymasz bon na Zalando. A jeśli będziesz aktywnie korzystać z Konta 360, to otrzymasz dodatkowo 150 zł w gotówce. Promocja trwa do 30.11.2020 r., ale może zakończyć się szybciej. To dlatego, że pula promocyjnych wniosków o Konto 360 została ograniczona do 2000. Warto się więc pospieszyć.

W promocji można też otworzyć Konto 360 w wersji studenckiej.

Kto może skorzystać z promocji w Banku Millennium?

Oferta promocyjna „Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premii” skierowana jest do nowych klientów, czyli takich, którzy do dnia 2.11.2020 r. nie posiadali żadnego produktu w Banku Millennium i wcześniej nie korzystali z tego typu akcji promocyjnych.

Jak łatwo odebrać bon 100 zł do Zalando i premię 150 zł?

Regulamin promocji określa następujące kroki i terminy, które pozwolą Ci na uzyskanie premii.

Krok 1. Do 30.11.2020 r. złóż wniosek o Konto 360o (w wersji standardowej lub studenckiej) z kartą przez dedykowaną stronę promocji. Uzupełnij swoje dane osobowe oraz kontaktowe i pamiętaj o zaznaczeniu zgód marketingowych. Zaakceptuj również regulamin promocji. Następnie podpisz umowę z bankiem o prowadzenie konta. Za sam fakt założenia rachunku otrzymasz kartę upominkową o wartości 100 zł na zakupy na Zalando. Elektroniczny kod otrzymasz do 20.12.2020 r. w wiadomości SMS na numer telefonu, który wskażesz podczas rejestracji w promocji.

Krok 2. Następnie w grudniu, styczniu, lutym i marcu, czyli przez kolejne 4 miesiące od założenia Konta 360 musisz:

  • zapewnić wpływ min. 1 000 zł
  • oraz wykonać min. 1 transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK o dowolnej wartości.

Są to też warunki uniknięcia opłaty za konto, więc nie są trudne do spełnienia. Ale wśród wykonanych transakcji przez te cztery miesiące chociaż jedna powinna być wykonana zbliżeniowo telefonem.

Krok 3. Do 31.03.2021 r. aktywuj jeszcze aplikację mobilną Banku Millennium. Polecamy to jednak zrobić szybciej, bo w ten sposób wygodniej będzie Ci zarządzać Twoim nowym kontem.

Spełniłeś warunki? Świetnie. Do końca kwietnia bank wypłaci Ci premię 150 zł. To wszystko. Nie ma żadnych ukrytych warunków, a jeśli się ich obawiasz, to zapoznaj się jeszcze z:

Regulaminem promocji „Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premiiz Kontem360”

Dlaczego warto wybrać Konto 360?

Konto 360o będzie dobrym wyborem dla osób, które co miesiąc zapewnią wpływ min. 1 000 zł i wykonają min. jedną transakcję kartą lub BLIK-iem. Po spełnieniu tych dwóch prostych warunków bank gwarantuje darmowe prowadzenie konta, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. W przypadku np. braku wpływu łączny miesięczny koszt konta i karty może wynieść 15 zł.

Ciekawym dodatkiem do rachunku jest Pakiet Bardzo Pomocny, który jest darmowy aż przez rok. Dzięki niemu możesz w każdej chwili liczyć na pomoc fachowca w domu, pomoc medyczną czy pomoc IT. Po darmowych dwunastu miesiącach możesz ten pakiet wyłączyć lub płacić miesięczną składkę w wysokości 4,98 zł.

Bank Millennium ma też bardzo interesujący program poleceń „Lubię to polecam”. W zamian za skuteczne polecenie konta zarówno Ty, jak i osoba, której polecisz Konto 360o możecie wybrać nagrodę. Wśród nich są bilety do kina, e-karty do wykorzystania na empik.com, bony do Zalando czy korzyści w aplikacji goodie.

Konto można oczywiście założyć całkowicie zdalnie, a potwierdzenie tożsamości odbywa się za pomocą selfie. Ale jeśli otwierasz konto w promocji i tak konieczna będzie wizyta w najbliższej placówce Banku Millennium.

Szczegółowe warunki opłat za Konto 360 znajdziesz w:

Tabela Opłat i Prowizji w Banku Millennium

Dodano:
05 Lis 2020

1 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

  • Natalia Ekspert 17 listopada 2020
    Super

Podobne artykuły