„Wybierz nagrodę” w BNP Paribas. Otwórz konto i spełnij dodatkowe warunki, by otrzymać e-kod lub kartę podarunkową o wartości do 350 zł

  • 22 Wrz 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Uczestnik promocji może otrzymać e-kod lub kartę podarunkową do wykorzystania w H&M, Rossmannie, Leroy Merlin lub na stacjach Orlen. Oferta jest ważna do osiągnięcia 3 tys. rejestracji, ale nie później niż do 4 października 2020 r.
„Wybierz nagrodę” w BNP Paribas. Otwórz konto i spełnij dodatkowe warunki, by otrzymać e-kod lub kartę podarunkową o wartości do 350 zł

Rejestracja i założenie konta z kartą

Pierwszym krokiem jest wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego na stronie https://wybierznagrode.bnpparibasplus.pl/. Tam należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres mailowy, nr telefonu, PESEL oraz wybraną nagrodę o wartości do 350 zł, którą może być:

  • e-kod do wykorzystania w sklepach H&M,
  • doładowanie w Karcie Paliwowej Orlen,
  • karta podarunkowa Rossmann,
  • karta podarunkowa Leroy Merlin.

Trzeba pamiętać o zaznaczeniu oświadczenia i wymaganych zgód. Następnym krokiem jest kliknięcie linka promocyjnego i złożenie wniosku o otwarcie konta osobistego z kartą  (Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj, Kartą Otwartą na Świat lub Kartą Otwartą na eŚwiat) oraz dostępem do bankowości elektronicznej. Założenie rachunku możliwe jest przez poniższy link – także przez selfie, bez wychodzenia z domu. Ten etap kończy się 4 października. Na podpisanie umowy i nadanie PIN-u do karty uczestnik ma natomiast czas do 16 października.

Weź udział w promocji konta osobistego BNP Paribas >>

Do promocji dopuszczone są pełnoletnie osoby fizyczne z polskim obywatelstwem i dowodem osobistym. Powinny one mieć pełną zdolność do czynności prawnych. Jest to oferta dla nowych klientów, a więc takich osób, które nie posiadały lub nie współposiadały konta osobistego w BNP Paribas w ciągu 15 miesięcy przed złożeniem wniosku.

Kolejne warunki i nagrody

Samo założenie rachunku nie uprawnia jeszcze do żadnej nagrody. W październiku należy wykonać min. trzy transakcje bezgotówkowe kartą oraz min. jeden przelew przez bankowość elektroniczną (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile). Za to przysługuje karta podarunkowa lub e-kod o wartości 50 zł.

Drugą nagrodę o wartości 100 zł otrzymasz za zalogowanie się w listopadzie do bankowości elektronicznej, wykonanie min. sześciu transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów o łącznej wartości min. 1 tys. zł.

Kartę podarunkową lub e-kod na pozostałe 200 zł dostaniesz za zalogowanie się do bankowości elektronicznej w grudniu, wykonanie min. 12 transakcji bezgotówkowych i zapewnienie wpływu na min. 1 tys. zł. Wiadomość o uzyskaniu pierwszej nagrody powinna pojawić się na skrzynce mailowej do 30 listopada 2020 r.

Sprawdź nasz test zakładania konta osobistego w BNP Paribas zdalnie przez selfie >>

Dodano:
22 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły