Wygraj bilet na mecz Polska-Słowenia i... wygodę korzystania z usług bankowych

  • 17 Paź 2019
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Sprawdź, jak wygrać bilet w konkursie Alior Banku na mecz Polska-Słowenia na stadionie PGE Narodowym już 19 listopada 2019 r.
Wygraj bilet na mecz Polska-Słowenia i... wygodę korzystania z usług bankowych

Artykuł sponsorowany

Warto być użytkownikiem aplikacji mobilnej Alior Banku - już od dziś można wygrać jeden ze 100 biletów na mecz Polska-Słowenia. Zalety aplikacji docenią jednak nie tylko kibice piłki nożnej, ale każdy fan wygodnego korzystania z usług bankowych.

Do 28 października każdy, kto aktywuje aplikację Alior Banku i dokona choćby 1 transakcji mobilnej na min. 10zł, może wziąć udział w konkursie. Wystarczy, że wypełni formularz na stronie http://wygrajbilet.aliorbank.pl/ i krótko odpowie na pytanie: Co zyskujesz dzięki aplikacji mobilnej Alior Bank za granicą? Autorzy najbardziej kreatywnych i oryginalnych wypowiedzi otrzymają bilet na mecz biało-czerwonych z reprezentacją Słowenii, który odbędzie się 19 listopada br. na stadionie PGE Narodowym.

Moc sportowych wrażeń to nie jedyna wygrana, jaką można otrzymać biorąc udział w konkursie – jest nią także najwyższy komfort korzystania z usług bankowych poprzez aplikację Alior Banku. Oprócz standardowego zarządzania kontem i zgromadzonymi na nim środkami, użytkownicy tzw. „mobilki” zyskują szereg udogodnień. Mogą m.in. łatwo logować się i potwierdzać transakcje z wykorzystaniem biometrii, udostępniać numer swojego rachunku przez SMS, e-mail czy Messenger, wykonywać przelewy na telefon, korzystać z BLIKa, a nawet zeskanować fakturę do opłacenia. Mają też do dyspozycji płatności mobilne Google i Apple, a także możliwość doładowania telefonu bezpośrednio przez aplikację.

Aplikacja Alior Banku to również doskonałe rozwiązanie dla osób, dla których autoryzacja na infolinii przy kontakcie z bankiem jest uciążliwa. Za pomocą „mobilki” można bowiem wykonać „bezpieczne połączenie”, a wówczas przy większości dyspozycji otrzymamy pomoc pracownika Alior Banku bez żadnych dodatkowych pytań sprawdzających naszą tożsamość.

- Coraz więcej osób korzysta z bankowych aplikacji, bo to po prostu ogromna wygoda, ale też duże bezpieczeństwo. Na przykład użycie BLIKa pozwala płacić za pomocą jednorazowego kodu, który wygasa w ciągu kilkudziesięciu sekund, jakie ma użytkownik na dokonanie transakcji. Kod BLIK jest więc bardzo bezpieczny – mówi Wioletta Kleczka, Dyrektor Działu Środków Powierzonych Alior Banku. – Aplikacja jest też wybawieniem dla tych, którzy często tracą z oczu swoją kartę płatniczą. Dzięki „mobilce” mogą w każdym momencie zablokować i odblokować kartę, dając sobie szansę na spokojne odszukanie zguby.

Aplikacja dostępna jest w trzech językach: polskim, angielskim lub rosyjskim. Dodatkowo oferuje takie możliwości, jak założenie pierwszego i kolejnych kont osobistych, oszczędnościowych oraz walutowych, otwarcie lokaty czy złożenie wniosku o limit w koncie i pożyczkę.

Regulamin konkursu dostępny jest w trakcie jego trwania na stronie: http://wygrajbilet.aliorbank.pl/

Alior Bank SA, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000305178, REGON: 141387142, NIP: 1070010731, kapitał zakładowy: 1 305 539 910 zł (opłacony w całości).

Dodano:
17 Paź 2019

Zaktualizowano:
29 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły