Wypożycz pieniądze z banku

  • 05 Cze 2015
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Nowa oferta pożyczki gotówkowej: zerowe oprocentowanie, z góry ustalona opłata za wypożyczenie środków, brak ukrytych opłat.
Wypożycz pieniądze z banku

Wypożyczka to nowa promocja kredytu gotówkowego w Eurobanku. Jego cechą charakterystyczną jest zerowe oprocentowanie i z góry ustalona opłata, którą klient będzie musiał zapłacić za „wypożyczenie” danej kwoty. Ofertę można więc porównać do wypożyczenia samochodu czy kajaka.

Jeśli nie lubisz niespodzianek i irytują Cię ukryte opłaty bankowe, o których w momencie zawierania umowy nie miałeś pojęcia, to jest to produkt dla Ciebie. Ustalona cena pożyczki obejmuje jej całkowity roczny koszt. Eurobank oferuje 3 progi kwotowe pożyczki, które łączy roczny okres kredytowania, obejmujący 12 rat oraz ”opłata za wypożyczenie”.

Kwota pożyczki Wysokość opłaty
3 500 zł 350 zł
5 000 zł 500 zł
10 000 zł 1 000 zł

Opracowanie: Direct.Money.pl na podstawie informacji z banku

Mimo że opłata nie wydaje się wygórowana, to warto jednak mieć na uwadze, że taki sam koszt poniósłbyś spłacając pożyczkę bez prowizji, za to z oprocentowaniem na poziomie 17,95% w skali roku.

Kwota pożyczki Oprocentowanie Łączny koszt odsetkowy
3 500 zł 17,95% 350 zł
5 000 zł 17,95% 499 zł
10 000 zł 17,95% 999 zł

Opracowanie: Direct.Money.pl


Czy warto skorzystać z tej oferty?

Przede wszystkim otrzymujesz proste zasady kredytowania - wiesz, ile płacisz oraz jak często i jak długo z Twojego rachunku będą pobierane raty. Co więcej, istnieje możliwość wyboru dogodnego dnia spłaty raty oraz ustawienie SMS-owego przypomnienia o terminie płatności. Dla klientów, ceniących swój czas, na pewno istotną kwestią będzie szybka decyzja kredytowa, która może zapaść nawet w 15 minut. Dodatkową zaletą jest fakt, że pożyczkę w kwocie do 3,5 tys. złotych możesz otrzymać na oświadczenie.

R E K L A M A

Wypożycz pieniądze z banku

Niestety, nie ma możliwości uzyskania tego kredytu on-line i trzeba osobiście udać się do placówki. Ograniczające są także tylko trzy dostępne kwoty pożyczki, przez co nie możesz jej elastycznie dostosować do swoich potrzeb.

Co zrobić, aby „wypożyczyć”?

Procedura jest naprawdę klarowna. Wystarczy udać się do dowolnej placówki Eurobanku wraz z dowodem osobistym oraz dokumentem, potwierdzającym wpływ dochodu (zaświadczenie z zakładu pracy, RMUA lub aktualny wyciąg z rachunku bankowego). Wtedy doradca sporządzi ofertę, obie strony podpiszą umowę i bank przeleje środki na konto klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pożyczki w Eurobanku, skorzystaj z formularza, aby poznać więcej szczegółów.
 

Dodano:
05 Cze 2015

Zaktualizowano:
29 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły