Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×

Zamień swój zegarek w smartwatch

Fot. mat.pras.

Potrzebujesz smartwatcha, ale nie chcesz rezygnować ze swojego zegarka? Nie podoba ci się design inteligentnych zegarków, ale chciałbyś używać ich do płacenia w sklepach? Jest na to sposób! Firma Montblanc i Visa opracowały rozwiązanie, które pozwoli ci na płacenie za zakupy swoim ulubionym zegarkiem.

Osobiście nie przepadam za designem większości smartwatchy, te które są obecnie na rynku zupełnie nie trafiają w moją estetykę, poprzez to, że są dość topornie wykonane. Fakt, że Montblanc Pay zostanie wprowadzony do sprzedaży już w sierpniu tego roku, sprawia, że bardziej wymagający użytkownicy technologii i gadżetów zostaną usatysfakcjonowani.

 

Już niedługo na rynku pojawi się Montblanc Pay, czyli pasek, który zamieni twój zegarek w gadżet, którym zapłacisz za zakupy. W chwili, gdy połączysz pasek Montblanc TWIN Smart Strap ze swoim czasomierzem, otrzymasz to na co prawdopodobnie czekałeś, już od jakiegoś czasu.

Jak działa Montblanc Pay?

Rozwiązanie, o którym mowa, jest bardzo proste wystarczy, że do swojego tradycyjnego, ulubionego zegarka zamontujesz pasek Montblanc Pay. Pasek jest wyposażony w moduł wykonany ze stali z wyświetlaczem OLED. Dzięki temu zyskujesz funkcje smart i nie musisz rezygnować ze swojej ulubionej tarczy. Płacenie za pomocą tego gadżetu to jednak nie wszystko. Smart Strap poinformuje cię również o połączeniu przychodzącym i policzy ile zrobiłeś kroków.

Technologia NFC i Bluetooth

Moduł znajdujący się na pasku jest wyposażony w technologię NFC i Bluetooth. Producent zapewnia, że korzystanie z urządzenia będzie całkowicie bezpieczne i w chwili, gdy zdejmiesz zegarek z nadgarstka opcja płacenia zostanie zablokowana. Aby korzystać z wszystkich możliwości Montblanc Pay będziesz musiał zainstalować specjalną aplikację na swoim telefonie.

Podobne artykuły