Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×

Zgarnij 200 zł na zakupy z kartą kredytową T-mobile Usługi Bankowe

Fot.

Ruszyła promocja T-Mobile Usługi Bankowe, dzięki której możesz dostać bon o wartości 200 zł do wykorzystania w Tesco. Zasady promocji są bardzo proste, a poza dodatkowymi pieniędzmi, które będziesz mógł wydać w markecie, masz możliwość skorzystania ze zwrotów za zakupy.

W najnowszej promocji T-mobile Usługi Bankowe może wziąć udział osoba pełnoletnia, która nie posiadała karty kredytowej w banku w okresie90 dni przed złożeniem wniosku o kartę w promocji.

Co musisz zrobić, aby otrzymać bon 200 zł do Tesco?

Zasady promocji są proste. Bon o wartości 200 zł otrzymasz, jeśli:

  • złożysz wniosek o kartę kredytową w okresie do 30.04.2017r.,
  • zawrzesz umowę o kartę,
  • zapłać swoją nową kartą na łączną kwotę min. 500 zł (np. jeśli dostaniesz kartę w marcu, to transakcje musisz wykonać w kwietniu)

ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ KREDYTOWĄ

Które transakcje nie zostaną zaliczone?

Jak widzisz, warunki są niezwykle proste do spełnienia. Musisz jednak wiedzieć, których transakcji bank nie zaliczy do wspomnianych 500 zł. Pamiętaj, że jako transakcje bezgotówkowe nie będą brane pod uwagę płatności gotówkowe, przelewy z karty oraz będą pochodziły z przekazów pieniężnych, usług transportowych czy będą to transakcje w kasynach i zakładach bukmacherskich. Pełną listę wykluczeń znajdziesz w regulaminie promocji https://static.t-mobilebankowe.pl/uploads//files//RegulaminPromocjiBon200zl.pdf

5% zwrotu za zakupy

Chcesz zyskać jeszcze więcej? T-Mobile Usługi Bankowe przygotował specjalną ofertę konta osobistego z moneyback dla posiadaczy produktów kredytowych. Jeśli założysz kartę kredytową, to także będziesz się do nich zaliczał. Dostaniesz 5 proc. zwrotu za zakupy, a jego dodatkowe zalety to:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę, jeśli zapłacisz nią na kwotę min. 200 zł miesięcznie
  • 0 zł za przelewy internetowe
  • 0 zł za bankowość mobilną
  • 0 zł za 3 pierwsze wypłaty z bankomatów

Koszt karty kredytowej w T-mobile

Za wydanie karty kredytowej MasterCard w T-Mobile Usługi Bankowe nie musisz płacić. Po roku korzystania z karty zapłacisz 70 zł, chyba, że wykonasz transakcje na kwotę 75 00zł wtedy po roku zostaniesz obciążony opłatą w wysokości 35 zł. Jeśli wydasz w ciągu roku 15 000 zł nie zapłacisz nic.
Karta MasterCard jest również obciążona opłatą miesięczną w wysokości 8 zł. Możesz jej uniknąć, jeśli wykonasz 4 transakcje bezgotówkowe w miesiącu.

Karta podarunkowa zostanie do ciebie wysłana na podany we wniosku adres korespondencyjny. Organizator wyśle kartę do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki. Karta jest zwolniona z podatku dochodowego, co oznacza, że nie musisz opłacać podatku od przyznanego bonu upominkowego.

Podobne artykuły