Zgarnij do 250 zł na start i 2% na koncie oszczędnościowym w Pekao za założenie konta dla siebie i dla dziecka

  • 08 Wrz 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
To wszystko w ramach promocji, która trwa do 30 września 2020 r., przy czym niektóre warunki mogą być spełnione później. Konta założysz bez wychodzenia z domu.
Zgarnij do 250 zł na start i 2% na koncie oszczędnościowym w Pekao za założenie konta dla siebie i dla dziecka

Na czym polega promocja w Pekao?

Na promocji najwięcej zyskają nowi klienci Pekao, którzy otworzą rachunek dla siebie i osobny – dla dziecka. Pierwszy krok to założenie Konta Przekorzystnego z wykorzystaniem selfie przez aplikację mobilną PeoPay lub stronę główną banku do 30 września 2020 r. oraz pozostanie aktywnym przez min. 4 miesiące. Za to otrzymuje się 100 zł. Drugie tyle dostanie klient, który do końca roku skutecznie przekona znajomego do założenia konta osobistego w ramach programu „Polecam Przekorzystnie”. Pozostałe 50 zł zostanie wypłacone w przypadku zawarcia w imieniu dziecka umowy o wszystkie produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay KIDS do 31 października 2020 r.

Korzyści z Pakietu PeoPay Kids

Pakiet PeoPay Kids to propozycja dla dzieci w wieku 6-13 lat. Zawiera konto przystosowane dla osób nie mających zdolności do czynności prawnych, kartę płatniczą (maks. limit to 50 zł dziennie na transakcje w sklepach i wypłaty w bankomatach) oraz aplikację. Poczynania potomka w ramach konta mogą być obserwowane z poziomu Panelu rodzica w bankowości elektronicznej dorosłego. Znajdą się tam takie informacje jak: podgląd wydatków i oszczędności, historia transakcji oraz dane na temat karty i limitów, które rodzic może zmieniać. Niektóre operacje np. przelewy wymagają akceptacji dorosłego.

Dzięki tym rozwiązaniom dziecko pozna świat finansów, nauczy się dysponowania swoimi środkami i pozna korzyści z oszczędzania. W tym ostatnim pomoże Konto Oszczędnościowe z 2% w skali roku przez cztery miesiące dla łącznej kwoty do 20 tys. zł oraz tyle samo dla łącznej kwoty do 3 tys. zł na Koncie Mój Skarb. Rodzic może w szybki i prosty sposób przelać dziecku kieszonkowe (dostępne automatyczne przelewy), a maluch zdecyduje, ile z tego wyda codzienne potrzeby, a ile zostawi na później. Mój Skarb pozwala na zakładanie Skarbonek (ich prowadzenie nic nie kosztuje) na określone cele. Można je zasilać i z nich korzystać do momentu skończenia 18. roku życia. Nie ma dolnego limitu wieku.

Skorzystaj z promocji >>  

Zalety Konta Przekorzystnego dla młodych

Jeśli nie masz jeszcze 26 lat, nie zapłacisz za prowadzanie konta, wypłaty z bankomatów w kraju i krajowe polecenia przelewów. Później pojawi się opłata warunkowa – należy zapewnić miesięczne wpływy na kwotę min. 500 zł (nie dotyczy wpłat gotówkowych, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewów wewnętrznych) i dokonanie min. jednej płatności kartą do konta lub przez aplikację PeoPay.

Zobacz: jak uczyć dziecko finansów?

Dodano:
08 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły